Jump to content

Kā nomainīt sildelementu boilerim?


Sky_High
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nekad neesmu to darījis, paprasīt nav kam, instrukcijas nav.

 

Vai viss ir tik vienkārši:

 

1. atslēgt no elektrības

2. atslēgt ūdeni

3. attaisīt krānu, ļaut lai iztek viss ūdens

4. mainīt sildelementu

 

Jeb ir vēl kaut kas jāņem vērā?

Link to comment
Share on other sites

Tā arī viss tas notiek! Lai izpildītu trešo punktu tev vajadzēs noskrūvēt aukstā ūdens padevi un pēc tam, lēnām jānoskrūvē drošības vārsts. Savādāk gaiss netiks boilerī un ūdens netecēs ārā! 

Link to comment
Share on other sites

Pluss: pie reizes magnija anods arī ir jāmaina !!! Lētākās detaļas var nopirkt Argusā.

Link to comment
Share on other sites

Kā arī neaizmirsti visu kārtīgi iztīrīt. Iekšā dzīvos rūsa un vēl visādi draņķi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pluss: pie reizes magnija anods arī ir jāmaina !!!

 

Ne vienmēr.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Viņš nemaksā tik daudz lai viņu nemainītu, ej tu sazin kad nākošo reizi gribēsies ķidāt boileri ārā!!! :)

Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

Ideālā variantā uz pienākošo cauruli uzliec filtru un par boilera tīrīšanu nebūs jāuztraucas,

sildelements dzīvos ilgāk.

000%20000e0ac9ce971490e2-500x500.jpg

Link to comment
Share on other sites

man boilerim laukos desmitais gads iet. nav ne reizi taisīts vaļā, kāds izskatās anods tur iekšā nav ne jausmas.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Ideālā variantā uz pienākošo cauruli uzliec filtru
 

Mehāniskais filtrs nekādi nepalīdzēs paildzināt sildelementa mūžu!

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Tas ir bundulis ar polifosfāta kristāliem. Nav tas pats, kas mehāniskais filtrs. Bet vai tādu ir labi likt, ja no tā paša krāna ņem ūdeni priekš dzeršanas.. nezinu, var jau būt, ka nebūtiski.

Link to comment
Share on other sites

Citāts no vienas mājas lapas, kurā tiek tirgo arī šādus polifosfāta kristālu fltri:

 

Filtra elements pildīts ar polifosfāta kristāliem
    Samazina katlakmens veidošanos
    NAV  izmantojams dzeramam ūdenim!

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Tas jau jā. Nu parasti jau nedzer ūdeni no boilera. Es par to, ka vai vienmēr notecinās, vai vienmēr pagriezīs līdz galam uz auksto pusi etc. utml.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

kāds izskatās anods tur iekšā nav ne jausmas.

 

Man ir aizdoma, ka anoda tur vairs jau nav :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

niekalbis

Vispār, lai nomainītu sildelementu, tas vienkārši jāizvelk ārā- plastmasas klucītis, pie kura stiprinās fāze un nulle, ar iestiprinātu sildelementu. Ja autors domājis anodu tad, jā, jānotecina ūdens un jāskrūvē vaļā.

Vēl viena nianse- atkārtoti pildot boileri, tajā paliek iekšā gaiss apmēram 20%. Kad boileris vairs 'neņem pretī' ūdeni, jāattaisa karstā ūdens krāns, jāizlaiž gaiss un jāļauj boilerim uzpildīties līdz galam.

Labots - niekalbis
Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Pašu galveno aizmirsāt - pirms sākam darbu, vajag nopirkt trīs pudeles Tērvetnieka un ielikt ledusskapī!

Darbu var sākt tikai tad, kad Tērvetnieks ir atdzisis līdz vajadzīgajai temperatūrai. Tad to uzmanīgi izņemam no ledusskapja un vienu pudeli atkorķējam, bet tikai vienu!

Lēni ar baudu to izdzeram un sākam prātot, vai šodien vispār ir vērts smērēt rokas!!!  :yahoo:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispār, lai nomainītu sildelementu, tas vienkārši jāizvelk ārā- plastmasas klucītis, pie kura stiprinās fāze un nulle, ar iestiprinātu sildelementu. Ja autors domājis anodu tad, jā, jānotecina ūdens un jāskrūvē vaļā.
 

vispār tas stienis pie "pie plastmasas kucīša" ir temperatūras sensors nevis sildelements ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

niekalbis

 

 

vispār tas stienis pie "pie plastmasas kucīša" ir temperatūras sensors nevis sildelements

sorry, būšu maldināts. tātad bez skrūvēšanas neiztikt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispār, lai nomainītu sildelementu, tas vienkārši jāizvelk ārā- plastmasas klucītis, pie kura stiprinās fāze un nulle, ar iestiprinātu sildelementu. Ja autors domājis anodu tad, jā, jānotecina ūdens un jāskrūvē vaļā.
Uzreiz var redzēt specs runā! Lūdzu nepateiktu kuram boilerim tā var nomainīt sildelementu nelaižot ārā ūdeni? 
Link to comment
Share on other sites

niekalbis

 

 

Uzreiz var redzēt specs runā! Lūdzu nepateiktu kuram boilerim tā var nomainīt sildelementu nelaižot ārā ūdeni?

Es jau atvainojos. Biju sapratis, ka temperatūras sensors ir sildelements.

Link to comment
Share on other sites

Mēs rakstījām reizē savus postus, tādēļ tā sanāca!

Viens mazs jautājums, kādēļ jāliek padomi par tēmu , kur pašam nav nekādas saprašanas, tavs ir 17 posts, neviens nebija apstrīdējis, ka ūdens ir jālaiž nost, bet Tu nāc un parādi kādi mēs esam nejēgas? 

Link to comment
Share on other sites

niekalbis

 

 

kādēļ jāliek padomi par tēmu

Tāpēc, ka pirms pāris dienām runāju ar cilvēku, kas labāk par mani orientējas šajos jautājumos un, vai nu es viņu ne tā sapratu, vai arī bija citas komunikācijas problēmas. Kļūdu atzinu un atvainojos, ka esmu sniedzis nepatiesu viedokli. Šķiet, forumi tam ir domāti. Nevienu par nejēgu es nesaucu. Postu nedzēsīšu, lai visi redz, kāds savukārt es esmu nejēga :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...