Jump to content

kur var dabuut free domain????


cooler
 Share

Recommended Posts

nu ko tad tu domaaji???

 

zinu, ka kaut kur bija taada iespeeja bet vairs nevaru atcereeties,kur!!!!

Link to comment
Share on other sites

nu man jau vienalga vai tur kaut kaadi times klaat vai kas cits bet galvanokaart man ta lapa vajadziga bilzu un failu glabatuve!!!

free hostingu atradu tagad vajag domainu (free) lai tur kaadi nevajadzigi vardi klaat!!!

Link to comment
Share on other sites

normalais cilvek kur tu to bildi ar saksafonistu un meiteni dabuuuji??? ieskeneeji ai internetaa dabuuji???

Link to comment
Share on other sites

Tev, ko acis sieraa sagaajushas, ka tu neredzi ka taa bilde ir Optical Ilusion, www.google.lv - [Optical Ilusion] un ra tev taada un veel daudzas citas buus!

Link to comment
Share on other sites

tikai lieta taada kanevaru pabeigt regjistraaciju my.times.lv peedejaa lapaa kur man prasa e-pastu, man nenjem nevienu pretii!!!!!!!!!!!!!!!!! NEVIENU!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nu, ko njemaas...

Katram LV iedziivotaajam pienaakas divas *.id.lv otraa liimenja domeenes.

 

nic.lv

 

BTW - iedo kaac man www.tk Ambassador Coupon Number!!!! PLZ, vot sjitas man baigi nodereetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Spiralis

.tk = tha shit.

 

Ej nic.lv, tur ir bezmaksas trešā līmeņa id.lv. Krietni vien labāk par valsts vai no-ip.com.

Link to comment
Share on other sites

.tk = tha shit.

 

Ej nic.lv' date=' tur ir bezmaksas trešā līmeņa id.lv. Krietni vien labāk par valsts vai no-ip.com.[/quote']

 

taa ir otraa limenja!!!!

 

www.tk Ambassador Coupon Number man kaac iedo!!! plZ

Link to comment
Share on other sites

neatronu vietu kur pieregistreet shamo to id

shite ibio

Raxti tik iekshaa tavsvaards.id.lv un aiziet.

Lai arii visaas malaas staasta par maksu - *.id.lv ir bez maksas. Taa attiecas tikai uz pirmaa liimenja domeeneem!

Aizpildi formas, ij viss...

Link to comment
Share on other sites

Guest Spiralis

Ceru, ka nemaldos, bet domēnu nosaukumi organizējas šādā hierarhijā: 1. - TLD (.lv), 2. - domēns (.id.), un tad nāk *trešais* līmenis, ko arī piešķir pilsoņiem. Otrais līmenis ir id.lv.

Link to comment
Share on other sites

Ceru' date=' ka nemaldos, bet domēnu nosaukumi organizējas šādā hierarhijā: 1. - TLD (.lv), 2. - domēns (.id.), un tad nāk *trešais* līmenis, ko arī piešķir pilsoņiem. Otrais līmenis ir id.lv.[/quote']

noup - TLD nav pakaape

treshaa.otraa.pirmaa.LV

Galvenie otrā līmeņa domēni ALD “.lv”



Domēna vārda pieteicējs var izvēlēties reģistrēt savu domēnu tieši augstākā līmeņa domēna .lv zonā, piemēram, “mana-organizacija.lv”. Taču eksistē arī daži vēsturiski izveidojušies otrā līmeņa domēni.



   * .com.lv - otrā līmeņa domēns komerciālām struktūrām,

   * .edu.lv - otrā līmeņa domēns izglītības iestādēm,

   * .gov.lv - otrā līmeņa domēns centrālās valsts varas un pārvaldes struktūrām un tām pakļautībā esošām struktūrām. Šo otrā līmeņa domēnu reģistrāciju nodrošina VITA saskaņā ar noteikumiem.

   * .org.lv - otrā līmeņa domēns dažādu veidu organizācijām,

   * .mil.lv - otrā līmeņa domēns aizsardzības iestādēm Latvijā,

   * .id.lv - otrā līmeņa domēns privātpersonām,

   * .net.lv - otrā līmeņa domēns interneta pakalpojumu piegādātājiem,

   * .asn.lv - otrā līmeņa domēns asociācijām,

   * .conf.lv - otrā līmeņa domēns konferencēm un izstādēm. 



Vēl joprojām ir iespējams reģistrēt domēna vārdu ar šiem paplašinājumiem. Reģistrācijas procedūra un izmaksas ir tādas pašas, kā domēna vārda reģistrācijai tieši ALD “.lv”. 

panjemts no nic.lv

Link to comment
Share on other sites

www.tk

 

Ipashi ja settingos nonem to POP+UP baneri. Vienigi shaize, ka DNS servaka nav LV. Resp. nidojas arzemju links, lai aplukotu lapu..

Link to comment
Share on other sites

ai nu vienkaarshji sagrabini 1 ls tiigjereenam un dziivo laimiigs ;) vai arii nopeerc kaadu kasti pa 25 ls un turi uz vinjas savu lapu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest future_funk_squad

par id.lv (nic.lv), mājaslapā nekas nav raxtīts par to, ka tas būtu par brīvu, bet paziņa piereģistrēja un izmanto par brīvu...

Link to comment
Share on other sites

domain dabuusi pa briivu, tikai lai sho pieregjistreetu tev naaksies samaksaat. pa pilniigu velti shodien nekas nenotiek.

taa luuk.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
aparapacis

domain dabuusi pa briivu, tikai lai sho pieregjistreetu tev naaksies samaksaat. pa pilniigu velti shodien nekas nenotiek.

taa luuk.

 

gribu pieregjistreet domeenu zem id.lv tad man aizpildot formu buus jaamakssaa nauda???

Link to comment
Share on other sites

bezmaksas domēntu: nosaukums.tk , var dabuut šeit . ja nevēlies redzēt bannerus tad šo var atslēgt iekš opcijām.

 

Ja tavu saitu neapmeklē neviens lietotājs noteiktu laika periodu, tad domēns tiek automātiski atbrīvots citiem lietotājiem.

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...