Jump to content

Godīga alga IT?


razer
 Share

Recommended Posts

 

 

Esmu 4. kursa students/Java izstrādātājs ar nu jau gandrīz 2 gadu darba pieredzi reālos projektos. Uzskatu, ka veicu ļoti atbildīgu darbu, to veicu kvalitatīvi, esmu efektīvs un uzaudzējis diezgan augstas ekspektācijas no klienta. Par to visu esmu izpelnījies apaļus 600 uz rokas un nevienu prēmiju 2 gadu garumā, lai gan atsauksmes visu laiku ir bijušas labākās, ko ir atzinuši paši projektu vadītāji man personīgi. Tajā pat laikā, par manu darbu kāds maksā 10 reizes vairāk. Ir bijusi iespēja pāriet citur. Jāpabeidz bakalaurs un tad jādomā - varbūt tomēr esmu pelnījis ko labāku.
 

 

1) Aksenčers? :)

2) kāda velna pēc tur sēdi un gaidi, nevis ej uz intervijām?


3) neuztraucies - ja kāds maksā par tavu darbu 10x vairāk nekā Tu saņem uz rokas, tad
 *) 1 vienība tiek tev pašam

 *) 1 vienība tiek nodokļos

 *) divas vienības tiek priekšniekam

 *) trīs..četras vienības tiek priekšnieka priekšniekam

 *) neliela daļa aiziet kafijās u.c ērtībās

 *) pārējais - peļņa uzņēmumam! Esi taču lepns par to, ka uzņēmumu audzē! :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Shis man atsauca atminja WC poda uzstaadiishanu vienaa valsts buudaa. Taame bija ~227 Ls, no kuriem 50 bija par darbu, 50 aizgaaja darba vadiitaajam, 50 toljikam, kas to podu atveda un 50 priekshniekam, savukaart pats pods maksaaja 27.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Snukurins, man kaut kaa tomeer patiik 50/50. Vienam pasham visu nosegt... nu nee. Kaa saka, na vkus I cvet druzeij njet!

Link to comment
Share on other sites

nenozīmē, ka jams ir baigais savas jomas specs

 

 

Es esmu tikai parasts programmu-kodētājs-kas-kodē-iekš-clojure.  Nepatīk man javas un visādi tādi draņki.  :)     visas tās valodas,  kur variabļi nav  single assignment     :thumbdown:   nav labas

 

 

varbūt tomēr esmu pelnījis ko labāku.

 

 

jā,  esi gan

 

 

1) Aksenčers?

 

 

viņi gribēja man dot  400 gbp  dienā    :)    LOL   bet  tas nav net wage    un  kautkādos UK laukos    :resent:   "puiki" , kas kodē kontraktā parasti prasa 500 dienā

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

rejectee

 

 

2) kāda velna pēc tur sēdi un gaidi, nevis ej uz intervijām?

Diezgan izaicinošs projekts, diezgan forši kolēģi un stabilitāte. Vienu brīdi bija piebesījis tas, ka nav izaugsmes, kā rezultātā izsūtīju pāris CV uz zināmām kompānijām - saņēmu tikai vienu zvanu un piedāvājumu par x1.75 algu (nebija ne tehniskās intervijas, ne praktisko uzdevumu), no kura beigās sanāca atteikties. 2 gadi tomēr nav daudz. Nav jau tā, ka esmu ierobežots uz pamatalgu, taču bonusus saņemu upurējot daudz ko citu. Nevēlos tikai lielāku algu, vēlos, lai tā pat kā tagad, būtu vēlme ierasties darbā un pavadīt tur pēc iespējas vairāk laika risinot problēmas un iemācoties ko jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...