Jump to content

Spēļu dators ar budžetu 1000 Eiro.


RaitixX
 Share

Recommended Posts

Vari iemest kādu CX600M apskatu? Es neapstrīdu, ka tas FSP units nevarētu būt labāks, bet es noteikti neieteiktu nevienu no tiem. No tagad pieejamajiem Corsair barokļiem 'normālie' PS vispār sākas tikai ar RM sēriju. Un pat RM sērijas vietā varētu atrast kādu labāku un lētāku Seasonicu.

Link to comment
Share on other sites

CENA 60eur

Tik dārgi tu viņu nekad nepārdosi jo veikalā jauns maksā tik pat.  

 

 

Vari iemest kādu CX600M apskatu? Es neapstrīdu, ka tas FSP units nevarētu būt labāks,

CX600M apskats http://www.techpowerup.com/reviews/Corsair/CX600M/1.html

FSP Raider 650 apskats http://www.hardwaresecrets.com/fsp-raider-650-w-power-supply-review/11/

Corsair CX600M 

corsair-cx600m-psu_pcb-full.jpg

 

FSP Raider 650

fsp-raider-650w.jpg

 

Pat uz aci redzams ka corsair iekšas ir paviršāk uztaisītas.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Paskaties uz voltāžu regulācijām. Es nemaz neteiktu, ka starp šiem diviem ir kāda reāla atšķirība kvalitātes, stabilitātes un uzticamības ziņā. Jāņem būtu lētākais (bet vēl labāk - nevienu no šiem abiem)

Link to comment
Share on other sites

Paskaties uz voltāžu regulācijām. Es nemaz neteiktu, ka starp šiem diviem ir kāda reāla atšķirība kvalitātes, stabilitātes un uzticamības ziņā. Jāņem būtu lētākais (bet vēl labāk - nevienu no šiem abiem)

Uzgāju vel kaut ko šādu šķiet viņš ir labāks par abiem iepriekš minētajiem barošanas blokiem jo ar voltāžām viss tur ir kārtībā un cena ir tāda pati kā FSP eksemplāram kurš jau tā ir lētāks nekā Corsair.

http://www.kitguru.net/components/power-supplies/zardon/fractal-design-integra-m-650w-review/6/

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Nemaz nenojautu, ka tie lūžņi maksā tādu naudu. Nez kāpēc šķita, ka tie maksā par vismaz 1/3 lētāk, un tādēļ ir pavisam citā cenu grupā.. Tad jau par 65€ nāk 520W S12II un par 75€ - 620W S12II, un šie ir labāki par Integru.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau par 65€ nāk 520W S12II

Ļoti šaubos ka šis barošanas bloks varētu izturēt tādu slodzi līdz 692w kā to dara integra par vienādu cenu!

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, tu no 520W barokļa sagaidi izspiest 692W? Galvas trauma kāda? Normāls cilvēks nejātu savu barokli tālāk par 85% no marķētās jaudas, bet šis gudrinieks ir iedomājies spiest 135%. 

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, tu no 520W barokļa sagaidi izspiest 692W? Galvas trauma kāda? Normāls cilvēks nejātu savu barokli tālāk par 85% no marķētās jaudas, bet šis gudrinieks ir iedomājies spiest 135%. 

Es tikai salīdzinu kas ir pieejams par vienādu cenu un salīdzinu kas uz ko ir spējīgs! Nu un kurš pie tā ir vainīgs ka pie vienādas cenas viņam ir mazāk vatu tik pat labi.

 

 

bet šis gudrinieks ir iedomājies spiest 135%. 
Cena ir vienāda!  Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

PSU tier list (no TomsHW)

Pēc šitā sanāk, ka mans budžeta Corsair VS ir labāks par bik dārgāko Corsair CX

Link to comment
Share on other sites

Tu salīdzini barokļus pēc maksimālās vatāžas? Kāpēc tad uzreiz neteici, esmu drošs, ka kāds 700W+ Inter tech maksās divreiz lētāk par jebkuru no minētajiem! Bet ja pa īstam, kur tu to 650w Integru M pirktu, un par cik? Šeit var nopirkt 620W S12II par 74€, un es noteikti nekautrētos iepirkties tieši šajā bodē. Te nu būs cenu vienlīdzība, ka tik beigās Integra M neizmaksās teju pat dārgāk? Un vai esi jau paspējis pašķirstīt kādu no S12II apskatiem?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu salīdzini barokļus pēc maksimālās vatāžas? Kāpēc tad uzreiz neteici, esmu drošs, ka kāds 700W+ Inter tech maksās divreiz lētāk par jebkuru no minētajiem! Bet ja pa īstam, kur tu to 650w Integru M pirktu, un par cik? Šeit var nopirkt 620W S12II par 74€, un es noteikti nekautrētos iepirkties tieši šajā bodē. Te nu būs cenu vienlīdzība, ka tik beigās Integra M neizmaksās teju pat dārgāk? Un vai esi jau paspējis pašķirstīt kādu no S12II apskatiem?
Tam baroklim nav pat haswell atbalsta...
Link to comment
Share on other sites

Lai nebūtu gluži tā, ka kaut kas tiek spļauts laukā tikai pointa pēc, aicinu tevi šeit izglītot, ko lietotājam nozīmē tevis minētā 'fīča'.

Link to comment
Share on other sites

Tur nav paskaidrojumi ne par C6, ne C7. Pēc tevis teiktā, parasts lietotājs varētu aizdomāties pat tiktāl, ka daļa no barokļiem nemaz nesader ar Haswell pročiem.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Pārdodu chieftec ctg-550c barošanas bloku. 550W jauda. 24Pin atx 2x 6+2pin pci-e 4+4/8pin cpu 4 molex 6 sata 2 floppy ļoti labs, tika lietots mazāk par nedēļu, jo tika iegadāts portativais dators un stacionarais kurā bija šis barošanas bloks, tika iztirgots pa detaļām. CENA 60eur

Tiešam tāds auns, ka nespēj ielikt pareizajā sadaļā?! 

Un garants tad arī 23 mēneši? :D

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tad uzreiz neteici, esmu drošs, ka kāds 700W+ Inter tech maksās divreiz lētāk par jebkuru no minētajiem!

Jā rakstīts tur ir 700w bet realitāte ir tāda ka šaubos vai tas bloks varētu izturēt pat tos pašus 500w un par voltāžām vispār tur nav pat ko runāt.

Lētie barokļi nekad netiek līdz saviem īstajiem vatiem!

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Nenovirzies, ok? Runa nebija par 'barokļiem' - lūžņu kaudzēm, bet gan par budžeta barokļiem, kuriem savu sistēmu tomēr daudz maz arī var uzticēt. Man šķiet, ka palikām pie Haswell enerģijas patēriņa stāvokļiem un barokļiem, kas tos atbalsta. Inter tech, starp citu, tika pieminēts tikai viegla sarkasma nolūkos. Arī redzu, ka tu vēl aizvien neesi sapratis, ka maksimālā izspiežamā voltāža galīgi nav pirmā lieta, uz ko būtu jāskatās, izvēloties PS. Vai arī, protams, tu vienkārši izliecies, kā jau daudzi šāda veida topikos dara.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nenovirzies, ok?
Tu ja pats pirmais arī novirzījies ar savu InterTech! 

 

 

Arī redzu, ka tu vēl aizvien neesi sapratis, ka maksimālā izspiežamā voltāža galīgi nav pirmā lieta
Nu arī ne pēdējā jo labs barošanas bloks vienmēr turēs mazliet vairāk nekā ir uzrakstīts uz korpusa! 

 

 

Vai arī, protams, tu vienkārši izliecies, kā jau daudzi šāda veida topikos dara.
Izliekos ? Varbūt smalkāk paskaidrosi kurā vietā tieši? 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu ja pats pirmais arī novirzījies ar savu InterTech! 
 

Es taču teicu, ka tas bija sarkasms. Manuprāt, diezgan acīmredzams..

 

 

Nu arī ne pēdējā jo labs barošanas bloks vienmēr turēs mazliet vairāk nekā ir uzrakstīts uz korpusa! 
 

Jā, bet tas nebūt nenozīmē, ka jebkad vajadzētu tik daudz spiest, ja vien testēšanas nolūkos. Pat ja efektivitāte ir galīgi pie kājas, neviens sapratīgs cilvēks regulāri nedzīs barokli tālāk par, teiksim, 85%-90% no stickera jaudas. Vai ir vajadzīgs paskaidrot, kādēļ? Jāsaka, ka šis gan pārāk neattiecas uz high-end unitiem.

 

 

Izliekos ? Varbūt smalkāk paskaidrosi kurā vietā tieši? 
 

Jā. Pavisam vienkārši viss - izliekas par stipri lielākiem muļķiem nekā īstenībā ir, droši vien tikai tādēļ, lai varētu padzīt kaut kādu sviestu, jo prātīgi cilvēki tā nedara. Paskaties uz #46 postu un dažiem tālākajiem. Viss kārtībā, bet te pēkšņi kaut sagājis uz īso un sākas glupību runāšana.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...