Jump to content

Nenomaksāts telefons.


Recommended Posts

Labdien.

Iegādājos SS.lv Iphone 4 tā sakot pa lēto bet izrādās telefonam nav līdz galam apmaksāts. Kaut gan uz doto brīdi telefons strādā, bet tikai LMT tīklā tāpat man rodas jautājums kas būs tālāk? LMT telefonu nobloķēs? Vai kā viņi šādās situācijas rīkojas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Piezvani uz LMT un uzjautā, kuram tavā vietā tas būtu jādara? :shok:

Link to comment
Share on other sites

salmins

Nē nu tas skaidrs, bet es jau par viņu esmu samaksājis negribas lai uzreiz man to telefonu ari noņem nost tāpēc gribēju zināt ko LMT tādās situācijas dara pirms kaut kur skriet.

Link to comment
Share on other sites

martinno

LMT bloķē nenomaksātos telefonus. Tev ir iespēja tikt pie dārga, nelietojama suvenīra...

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tev ir 3 iespējas...
1. Atrast pārdevēju sadot ar to pašu iphone pa jībli.
2. Draudēt pārdevējam, ka izdaudzināsi pa visu internetu viņa krāpnieciskās darbības.
3. Paturēt telefonu un priecāties kamēr iet un pēctam priecāties kā smuki plauktā stāv:)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc Tu domā, ka attiecīgais cilvēks par viņu neturpina maksāt?

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

 

 

Tev ir iespēja tikt pie dārga, nelietojama suvenīra

kā iPodu varēs lietot.

Link to comment
Share on other sites

Man bija līdzīga situācija.Paņēmu Bite nomaksas Nexus 5 un galīgi neaizķēra.Ievietoju ssā sludinājumu,ka pārdodu kā mazlietotu,kas arī bija 99% taisnība.Atsaucās parastie tipāži,kas par 300€ "trubu" dod 100€ un paši brauc pakaļ un naudu dod uzreiz...tad pāris variantu,kas pajautāja-vai telefons nomaksāts?Pēc atbildes "nē",intereses nav.Viss pareizi.Tad jau bija citādi ļautiņi,kas par tādu nomaksu nemaz neaizdomājās...Pirmais jautājums-cik ilgi lietots,švīkas ir un kādēļ pārdod?Teicu,ka nepatīk,par nomaksu noklusēju-viņš noskaitīja naudiņu,es-par savu stulbumu zaudēju ap 140€ un tūlīt Bitē nomaksāju visu starpību un ceru,ka Nexus jauno saimnieku nepievīla...tā arī var būt.

Link to comment
Share on other sites

Parasti notiek citādi ;)

 

Šoreiz, lai cik netipiski tas būtu, jāpiekrīt Bomāra viedoklim.

Link to comment
Share on other sites

 

 

LMT bloķē nenomaksātos telefonus
Esi 100% pārliecināts?  Cik atceros viņi to jau sen nedara, bloķē tikai zagtos.

@@Homer J. Simpson,tu jauc pirkstu ar pi.. ar citu pirkstu 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

ko tad lmt var nobloket? ne jau icloud. visu parejo var atrisinat

Link to comment
Share on other sites

Ugu, Homērs diemžēl jauc Sim Locku ar Imei locku..

Homēr, var jā, protams, mūsdienās, kas maksā -  tas pasūta mūziku.

Ir iekš LV cilvēki kas iešūs 0x0000 IMEI...

Labots - Red
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@Homer J. Simpson,LMT bloķē pēc IMEI,tu liec linkus uz SIM LOCK ( tautā saukts - piesiets pie operatora)apiešanu


 

 

Ir iekš LV cilvēki kas iešūs 0x0000

He he nulles rullē vēl no deviņdesmitajiem. Bet ja nopietni - nevis iešūs nulles bet visu nonesīs kā pirms konvejera  programmēšanas/regulēšanas. Tālāk jau ir loterija, kā paveiksies, parasti problēmas ar uztveršanas zonu, kam vairāk, kam mazāk, jo nonesti visi radiodaļas iestatījumi 

Link to comment
Share on other sites

salmins

Tātad pēc komentāros cik noprotu varu turpināt lietot bez uztraukumiem? Ja nobloķēs tad jau  bus problēma jārisina savādāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

iespēja tikt pie dārga

Dārga? Ceturtais vairāk par 80 eiro nav vērts uz šo brīdi.

Link to comment
Share on other sites

Pats jaukākais ir tas, ka ja cilvēks par to trubu nemaksās un LMT tomēr to IMEI nobloķēs un galugalā caur parādu piedzinējiem vai kā citādi atgūs naudu, tad diez vai LMT beigās iedomāsies atbloķēt.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Labāk nekomentēt datuves komentārus...pasmīnēt un aizmirst datuvi

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tev taču pateica - ja tas, uz kura vārda ir līgums (telefons uz nomaksu), nemaksās operatoram, tad LMT to telefonu nobloķēs.

Tu tur, visdrīzākais, vispār neko nevarēsi izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

LMT telefonu nobloķēs? Vai kā viņi šādās situācijas rīkojas.

LMT svešus telefonus nebloķē.

Ja telefona pircējs kaut ko aizmirsis samaksāt, tad atgādinās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kameer telefons atrodas "liizingaa" ar meenesja maksu peec liiguma un nav nomaksaati visi reekjini, tikmeer, tiiri juridiski, telefons ir lmt iipasjums!

nenomaksāts nomaksas aparāts ir klienta īpašums. Par to ir noslēgts nomaksas līgums.

Link to comment
Share on other sites

salmins

 

 

 Tev taču pateica - ja tas, uz kura vārda ir līgums (telefons uz nomaksu), nemaksās operatoram, tad LMT to telefonu nobloķēs.

Tu tur, visdrīzākais, vispār neko nevarēsi izdarīt. 

 

 

Jā es to saprotu vienkārši iemetu tāpēc ka gribēju dzirdēt viedokli no cilvēkiem šeit par to ko Datuve.lv rakstīja ''jurro'' ka LMT var likt man maksāt par to telefonu kaut gan man nav nekādas saistības ar viņiem.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tev neko neliks maksāt - Tu jau būsi samaksājis un pārmaksājis, ja nonāks tik tālu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

dzirdēt viedokli no cilvēkiem šeit par to ko Datuve.lv rakstīja ''jurro'' ka LMT var likt man maksāt par to telefonu kaut gan man nav nekādas saistības ar viņiem.

 

Aklais kurlajam ceļu rāda.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nav gan bijusi darīšana ar šādām problēmām, ko esmu ņēmis uz līgumu (vairāki mobilie, modēmi), to pats arī visu lietojis un nomaksājis bet palasot līguma punktu 2.2.

Pakalpojuma ikmēneša maksa tiek iekļauta Klienta kārtējā rēķinā par LMT sniegtajiem pakalpojumiem un Klients to maksā "LMT Pakalpojumu līguma noteikumos",
tālāk tekstā Noteikumi, paredzētajā kārtībā.

 rodas pārdomas.  Protams, visu maksā klients, bet rēķinā iekļauta gan maksa bar balss/datu sakaru lietošanu, gan ikmēneša maksa par līzingā paņemto un viss "piesiets" konkrētam numuram, vai, ja uz viena lietotāja vairāki numuri - to izmaksas sasummē (esmu LMT klients jau apmēram 20 gadus un zinu ko saku - pašam 2 balss un 1 datu pieslēgums ). Interesanti, kā tavā gadījumā - tev sūtīs rēķinu par sakariem un tam otrajam par līzingu ???  Bet tad jau LMT jābūt informētiem par darījumu, citādi viss nāks uz tavu numuru. (Tas gan tikai IMHO.)

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Interesanti, kā tavā gadījumā - tev sūtīs rēķinu par sakariem un tam otrajam par līzingu ???

@@raiviic - kāds sakars un numuru?

Cilvis nopircis telefonu, kurš piesaistīts līgumam... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Interesanti, kā tavā gadījumā - tev sūtīs rēķinu par sakariem un tam otrajam par līzingu ???

 

      Autors jau nelieto tā cilvēka pieslēgumu, līdz ar to tur nekāds sakars!

Link to comment
Share on other sites

Līgumu slēdz ar cilvēku un rēķinus sutīs cilvēkam ar kuru ir noslēgts līgums, nevis cilvēkam, kas dotajā laika lieto telefonu. Ja pārdod ierīci, turpini maksāt saistības pats.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Lasot šo diskusiju, gribas teikt: bērni, beidziet sēdēt mammām uz kakla. Noslēdziet paši kādu līgumu, piem., īres līgumu, un paskatieties, ko nozīmē līgumā noteiktās saistības, kā notiek maksāšana un kā notiek līguma izbeigšana.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Noslēdziet paši kādu līgumu, piem., īres līgumu, un paskatieties, ko nozīmē līgumā noteiktās saistības, kā notiek maksāšana un kā notiek līguma izbeigšana.

 

Reku viens jau slēdzis līgumus.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu tās gan ir muļķības. Man liekas, ka te vairums dzīvo kādā 10 gadus vecā pagātnē, kur bija mazcenas telefoni, piesaiste operatoram un citi tamlīdzīgi mēsli. Tagadējie līgumi nenosaka nekādu piesaisti mantai. Ja nemaksā, creditreform krāgā līguma slēdzējam un izvazās pa tiesām, lai piedzītu līdzekļus. Operatora ne silts ne auksts par lietotu trubu, kas pilnīgi un noteikti jau zaudējusi vērtību. Līguma cenā jau ir iekļauti nemaksāšanas riski, jo kopējā atmaksas summa ir vismaz par 30% lielāka nekā pērkot trubu uzreiz bodē. 

 

 

Cilvis nopircis telefonu, kurš piesaistīts līgumam... 
Link to comment
Share on other sites

 

 

vairums dzīvo kādā 10 gadus vecā pagātnē
Pievienojos. Kārtējais stāsts - nezinu, neesmu lasījis bet viedoklis ir. Laiks kad LMT bloķēja  par parādiem  ir sen aiz muguras.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...