Jump to content

Mašīnas FM modulators (lētais gals)


hurvacijs
 Share

Recommended Posts

 

 

ja alternatīva ir klausīties reklāmas pa radio

 

Pieci.lv nav reklāmu. Vispār nav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pieci.lv nav reklāmu. Vispār nav.

 

pieci.lv nav radio, vispār nav. Ir tikai vienīgais Latvijā pāraugušais tīnis un mēģinājumi sasniegt augstākus reitingus ar lamuvārdiem vakaros. Iespējams tieši tāpēc reklāmu nav. :p 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kuros laikos jāieslēdz radio, lai dzirdētu tos lamuvārdus? Klausos to radio jau apmēram gadu un neesmu dzirdējis neviena. 

Link to comment
Share on other sites

Es mašīnā gribu dzirdēt mūziku, nevis Grēviņa verbālo caureju. Pieci.lv nav radio.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es mašīnā gribu dzirdēt mūziku,

 

ja tu gribi dzirdēt mūziku tad ir tikai iespēja klausīties pieci vai kaut ko no ārējiem nesējiem. jo runu iekš pieci ir daudz mazāk, nekā reklāmu citās raidstacijās.

Link to comment
Share on other sites

vot es nesaprotu shito kapec vispar vajadzigi tie runasanas raidijumi? besi ara.. nav neviena stacija kur nelerkstetu beztolka vai ari treso dalu no laika neaiznemtu reklamas, un tas nav tikai latvija vien..

Link to comment
Share on other sites

 

 

vot es nesaprotu shito kapec vispar vajadzigi tie runasanas raidijumi?
 

bez nekādiem uzbraucieniem - manuprāt,  tas atkarīgs no intelekta - pajautā kaut vai atsevišķai cilvēku grupai (mūzika vai intervijas, pieredzes stāsti) , cilvēkiem līdz 18 (par vai pret) domāju rezultātam jābūt samērā viennozīmīgam (vismaz 70% vs 30 %)

Link to comment
Share on other sites

Kuros laikos jāieslēdz radio, lai dzirdētu tos lamuvārdus? Klausos to radio jau apmēram gadu un neesmu dzirdējis neviena.

 

Tas tā varētu būt. Ticamākais, ka tie ir meli, pie tam vairākkārtēji - 2015. gada 26.maijā, 7.jūnijā, 8.jūnijā, 9.jūnijā un 16.jūnijā.  Meli ir plaši, jo pat Googlē ierakstot radio 5 lamāšanās, izlec melu jūra... Raidījums, kurš tur nekad nav bijis saucās Pieliec punktu. Man gribās daudzpunkti, jo ir izteikti subjektīva nepatika pret Pieaugušo tīni....

 

P.S. Vispār jau topiks par FM modulatoriem, ja nu kas. :D

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

tu paskatījies cikos tās lamas ir atskaņotas? kādam ir jābūt kaimiņam, lai piečakarētos par 4 naktī radio skanējušu dziesmu.

un jā, es klausos no 5. jūlija :D. Drusku mazāk par gadu, bet lamu nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Kādos 4 naktī? Ja raksti, tad bik iedziļinies. Raidījums sākās 22.00 (formāli drīkst laist ēterā bērniem nepiemērotu programmu, bet nu visam ir savas robežas). Tu kaut esi dzirdējis ko viņi tur laida? Slinkums meklēt linku ar mp3, bet te var redzēt daļēju atreferējumu (tas, ka Polis po, jo jamais ar nav zelta gabaliņš). O.K. Laikam mums ir dažādi uzskati un audzināšana.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Atnāca http://www.ebay.com/itm/381482229759?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT šāds brīnums, un jāsaka, ka kopējā skaņas kvalitāte ir krietni augstākā līmenī nekā sākumā minētajai ierīcei. Šobrīd pat nevaru īpaši nekur piekasīties. Iespējams, ka iekšā pilnīgi citas paaudzes dzelzis. Šo iespējams arī izslēgt, lai nav jārausta ieksā/ārā.

Labots - Vilx
Link to comment
Share on other sites

Izskatās interesants. Man vienīgā problēma būtu dēļ izmēra. Nevarētu 5. robā ielikt lai nebakstītu to verķi.

Link to comment
Share on other sites

Racer, tu rakstīji, ka tev viņš tiekot izmantos arī mūzikas centrā?

Man līdzīga situācija ir dāčā, pavecs maģītis ar FM/CD un kasetēm, bet reizēm gribas ēdot upenes paklausīties kantrimūziku. Varētu iepirkt šādu verķi http://ru.aliexpress.com/item/Red-Remote-Car-Kit-MP3-Player-Wireless-FM-Transmitter-Modulator-USB-SD-MMC-LCD-remote-control/1551086531.html?detailNewVersion=2

Cik saprotu, viņam bez atmiņas kartēm, var piemest flešku ar mp3 (apnicis diskus vazāt līdzi).

 

Nevaru tikai saprast, kā ar to skaņas kvalitāti, Domājat būtu sliktāka, nekā no tiem MP3 plejeriem ( šādus sūdiņus domāju http://www.ebay.com/itm/Portable-USB-Music-Digital-MP3-Player-LCD-Screen-Support-FM-Radio-32GB-TF-Card-/371427427166?var=&hash=item567accc35e:m:m6c-nd9c4AtDEdeazmF0FfA)?

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

isti nesaprotu kapec dacha vajadzigs fm modulators, kvalitativak un letak bus caur vadu, tam magjim tak aux ieeja ir?

 

caur aux var pieslegt sadu uzparikti

http://www.ebay.com/itm/Fashion-USB-MP3-Player-Support-Micro-SD-TF-Card-Music-Media-Mini-Speaker-Gifts-/272110477841?var=&hash=item3f5b0c6211:m:mIMoc3j1IPon7_Axx2iA08w

 

lasa gan microsd, gan usb, skanju dod ara pa 3.5mm jack

Link to comment
Share on other sites

Sūdīgāka kvalitāte būtu dēļ FM frekvences ierobežojumiem un nelielā, tomēr fona trokšņa. Bet Tevis minēto FM transmiteri neiesaku, tad labāk to otru, ko minēju linkā, man ir abi, un otrais ir ievērojami labāks.

Link to comment
Share on other sites

Muller, jā, caur AUX būtu labāk, bet ne no tā mazā štrunta, kas linkā. Ko nopietnāku slēgt klāt nav iekāriena. Ar modulatoru ir gana labi un ērti - iekopē fleškā kolekciju un miers mājās. Pults ar ierullē, Vakara āra pasēdēšanai neko vairāk nevajag.

 

base7, ja tic Vilx tad pērc tādu kā viņš ir iegādājies, jo pārējie visi ir vienādi sūnaini.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Atnāca http://www.ebay.com/...=STRK:MEBIDX:IT šādsbrīnums, un jāsaka, ka kopējā skaņas kvalitāte ir krietni augstākā līmenī nekā sākumā minētajai ierīcei. Šobrīd pat nevaru īpaši nekur piekasīties. Iespējams, ka iekšā pilnīgi citas paaudzes dzelzis. Šo iespējams arī izslēgt, lai nav jārausta ieksā/ārā.

 

Ieintriģēji mani un base7. Jamajam nav pults, vai ir? Linkā nevar saprast ražotāju un modeli. Varbūt ir kāds papīrītis ar nosaukumu? Pagooglēju bikiņ, bet neko par jaunas paaudzes dzelžiem neatradu (kas gan nav svarīgi, ja tiešām labāk skan). Nav tik dārgs un labprāt iepirktu tādu salīdzināšanai, bet dikti pulti gribās. :) 

Link to comment
Share on other sites

Nekā, spēlē visas dziesmas pēc kārtas, folderus ignorējot. Tas ir neforši, tāpēc atskaņošanai izmantoju telefonu, kuru modulators prot vadīt - uz priekšu, atpakaļ, pauze.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nekā, spēlē visas dziesmas pēc kārtas, folderus ignorējot. Tas ir neforši, tāpēc atskaņošanai izmantoju telefonu, kuru modulators prot vadīt - uz priekšu, atpakaļ, pauze.

 

Ar telefonu nevar to modulatoru komandēt, vai teiksim playlistu palaist? 

Link to comment
Share on other sites

Nē, otrādāk tas nedarbojas- ja saslēgts ar bluetooth, tad arī audio iet no bluetooth, nevis no SD/AUX/USB

Link to comment
Share on other sites

tur jau tā lieta, ka nav AUX. Ja būtu, nebūtu šāda jautājuma

 

adapter kasete te vareetu liidzeet

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160413020103&SearchText=aux+to+tape

 

un labaak to transmiteri mekleet ar Bluetooth, lai var no telefona staumeet -

buus plashaaka iespeeja, striimi vai faili

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

adapter kasete te vareetu liidzeet

Tur var iegrābties, pasen pirku, no Ķīnas, rakstīts ka stereo, bet kasetei galviņa mono, pēc 3.5mm štekera izejām neskatīt, tas var melot. Un vads no kakas taisīts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...