Jump to content

Mobilie paliek ar vien jaudīgāki, jeb ....


SweeC
 Share

Recommended Posts

J.Reinis

Godīgs jautājums - kāds tolks overklokot TELEFONU? Tiešām vienkārši lai pastiptu virtuālo krānu garāku, vai tupa vēl ātrāk nosēdinātu jau tā draņķīgās tālruņu baterijas? Ir tāds teiciens, par to, kā suņi ar savām olām ņemas, kad nav ko darīt - te var vilkt zināmas paralēles...

 

P.S. Lai nebūtu spams - nav roīds, bet parastais sestais īPonis bez nekādām izvirtībām ar rūtošanu vai klokošanu - 45.6 tūkstoši papagaiļu.

 

post-98258-0-63296900-1426551980.png

post-98258-0-63296900-1426551980_thumb.png

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

kāds tolks overklokot TELEFONU?

 

Nekāds. Sporta pēc varbūt. Jēgas nekādas.

 

Skrīnu nelikšu, bet LG G2( D802) - 30679. Viss uz stock, 4.4.2 andris, 3.4.0 kernelis. Vēl arī saka, ka general performance pārspēj 99% pārējo ierīču, bet baterija - 50% ierīču. Nu neticu gan es tam pirmajam, ne arī otrajam.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

iPhone 6 Plus 128Gb versija. Antutu benchmark rezultats 51022. A jega siem benchmarkiem? Tapat skaidri zinams ka katrs naakamais telefons paliek jaudiigaaks par ieprieksheejo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Virstaktēt telefonu var, tikai tad jādomā par nopietnu dzesēšanu - vai nu gaisa dzese, bet tad smags un liels telefons, vai arī hidro dzese, vai arī hibrīds!

Link to comment
Share on other sites

zaabaks

piekrītu @martinno, labāk būtu uzrādījuši baterijas mAh un uzlabojumus, lai ar tiem izvilktu pēc iespējas vairak d:m:h darbības režīmā

Link to comment
Share on other sites

Būtu labāk kaut ko lietderīgu darījis - twīkojis kerneli, lai baterija tur 3 dienas... To es saprastu...

 

Uz to ejam. Ne gluži darbos ar kerneli. Pagaidam tiek izmantots Franco r72 ar noklusējuma parametriem, bet cītīgi izķidāts Android 5.1 (Pamatīgs "disable" tiek pielietots). Un ir jau rezultāti. Darbojoties sev nepieciešamajām  lietotnēm pa nakti (7-9h) vairs tik stabili 2% noēd bateriju.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

pa nakti (7-9h) vairs tik stabili 2% noēd bateriju

Man bača laikam iet uz gala pusi, jo pa nakti vienmēr ir pie lādētāja :) 

Link to comment
Share on other sites

Nez, man jau šķiet, ka telefonu overklokot ir tikpat liela jēga, kā PC. Ja jau ar to var mērīties, kāpēc gan ne ar telefoniem? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ezis666

PC elektrība nebeidzas.

Telefonam beidzas, un tad viņš pārvēršas par nekam nederīgu priekšmetu

edit :un nepilda savas pamatfunkcijas

Labots - ezis666
Link to comment
Share on other sites

 

Mobilie paliek ar vien jaudīgāki, jeb ....

Kāds bija autora apsvērums vārdā "arvien" pēc otrā burta ievietot atstarpi - plānprātība vai necieņa pret latviešu valodu?

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Sen meginaaju pats dziit telefonam CPU protams uzlabojums bija, bet pie lietoshanas sila pamatiigi un komplektaa naaca arii nestabilitaate. Beigaas nee palsies to nevajag. Telefons bija Palm Pre.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Būtu labāk kaut ko lietderīgu darījis - twīkojis kerneli, lai baterija tur 3 dienas... To es saprastu...

 

ar powersave modi (oranžo) un izslēgtu Wi-Fi/3G vai tad netur? :) 

Link to comment
Share on other sites

edgars89

man ar izslēgtu telefonu baterija diezgan ilgi tur

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...