Jump to content

Džinsu izmēri


Zoom
 Share

Recommended Posts

Uzdošu vēl citu sadzīviski stulbu jautājamu :slow_en:

 

Staigāju pa veikaliem un meklēju džinsu bikses. Paskatos izmērus skaidri viss uzrakstīts: platums / garums. Nu manā gadījumā vajag 34/34 izmēru. Viegli atrast, bet ieejot kādā ārējo zemju interneta veiklā tādi izmēri nav. Ir tikai viens 30, 34,36 utt.. Viens skaitlis. Cik saprotu, tad tas ir norādīts platums, bet kāds ir garums? :swoon2:

 

post-149-0-96657600-1426109247_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Garums ir vidējais ... viņu izpratnē vidējais! Arī Rīgā dažos veikalos ir ši paša problēma ... No tiem ātri tinos ārā, ja nu nav ūberatlaides ... 

Link to comment
Share on other sites

metaans

Lai nomērītu precīzi un salīdzinātu, aizej uz NEXT veikalu, tur viņiem ir tieši šie (tava bilde) izmēru apzīmējumi.

Nezinu precīzos salīdzinošos izmērus, pielaikojot šķita apmēram tā:

34S(hort) ~ 34/32 vai īsāks

34R(egular) ~ 34/34

34L(ong) ~ 34/36 vai garāks

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nu caur internetu tāpat iebrauksi auzās vai nu pērc firmu, kas ir pirkta jau iepriekš un ir derējusi vai nepērc vispār. Tāpat katram ražotājam biki atšķiras tie izmēri. Man pa defu ar 34/34, bet, piemēram, Lee Cooper caur netu jāpērk 34/L, bet citas firmas var būt 34/R vai pat 36/R vai L.

Karoče pērc zināmu ražotāju!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

501 Levis modelis tieši jāpērk.

 

Par izmēriem latvijas veikalos var tikai pasmaidīt. Ir bijis tā , ka pat viena ražotaja viena izmēra bikses dažādos veikalos atšķiras.

 

Un drēbes jāpērk citur, ne Latvijā - jo kvalitāte ir zem katras kritikas.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

versatile

Atšķiras ne tikai no izmēra, bet arī piegrieztnes. Pirkt netā toč var tikai a) darba drēbes un tādas, kur pofig kā izskatās un b) pārbaudītus modeļus.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Latvijā pirku džemperi, kas ir L, bet mans izmērs ir M un fiška tāda, ka L bija pa mazu. Tā kā šeit cenšos pirkt tikai zeķes, pārējais ārzemēs. Izmēri vienmēr der un atbilst tam, kas tur ir rakstīts.

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Mani pieci centi.

Pirku sportsdirect inet veikalā 2 identiskus džemperus (atšķirās tikai krāsa).

Izrādījās, ka viens der kā uzliets, otrs ir par mazu.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Latvijā pirku džemperi, kas ir L, bet mans izmērs ir M un fiška tāda, ka L bija pa mazu. Tā kā šeit cenšos pirkt tikai zeķes, pārējais ārzemēs. Izmēri vienmēr der un atbilst tam, kas tur ir rakstīts.

Kārtējais dalbajobs, kam "vissirslikti.lv"?

Tev uz Ķīnu iepirkties, pasūti labi daudz M izmērus...

 

M, XL un citi NAV izmēri - tie ir aptuvena norāde par izmēru. Jeb tu riepas arī pērc "lielās, mazās un vidējās" izpratnē?

Izmērs nozīmē, ka ir izmērs collās, centimetros, papagaiļos kaut vai. Bet arī tas var atšķirties. Tas var pat atšķirties, pamainoties auduma partijai - ja pēc šūšanas apģērbi, sevišķi džinsi, tiek apstrādāti, balināti, utt - var sarauties.

L, M un citi der tiaki apģērbiem, kas ir no trikotāžas un kur anv svarīgi, lai der precīzi. T-krekli, topiņi, utml.

Var būt bikses, kas man der viduklī un pēc garuma, bet kuras nevaru dabūt pāri kāju ikriem. Izmērs būs īstais, bet neder. Pat karājošos pakaļu/priekšu, piegrieztnēm ar taisnajiem telefonstabiem kāju vietās un citu ārprātu pat nerunājot.

 

Un jā, man ir neliela pieredze strādājot uzņēmumā, kas nodarbojās ar apģērbu, tai skaitā džinsa bikšu, radīšanu un ražošanu.

Labots - versatile
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirkt netā toč var tikai a) darba drēbes un tādas, kur pofig kā izskatās un b) pārbaudītus modeļus.

 

Ne kas netā obligāti nav jāpērk. reizi gadā braucot mājās no slēpošanas vai vasaras no atpūtas tripa, var ieskriet normālā valstī, normālā veikalā un par normālām cenām nopirkt kvalitatīvu apģērbu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Tak pērcies kaut Šauļu tirgū. Latvijā apģērbs ir dārgs mazā tirgus dēļ un neko tur nepadarīt. Norvēģijā uz atlaidēm ir pat lētāk kā pie mums. Galvenais, pielaikot, nevis pikr ķīpām drēbes, kas neder, tik tāpēc, ka lēti.

 

Ja jau tev normāla valsts = liela valsts, droši dodies prom. Mums ir maza valsts ar visām no tā izrietošajām bēdām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Dalbajobina esi Tu, es tikai norādīju uz faktiem ar kuriem esmu saskāries. Visu ko esmu sūtijis džemperus, Tkreklus ar M izmēru vai biksēm kaut kāda cipara izmēru, vienmēr ir derējis kā vajag. Ne pa lielu, ne pa mazu. Un runājot par mazo tirgu, bullšits, visas tās drēbes nāk no kaut kādām turcijām, u.c. dvieļugalvu karalistēm un viņas neko daudz nemaksā, tik mums atkal ir latvieša bizness visu vai neko. Visu laiku dzirdu par mazajiem tirgiem apmēram kā par globālo sasilšanu, un krievu karavīru neesamību Ukrainā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

droši dodies prom

 

Un tirgus paliks lielāks un gaiss tīrāks... 

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Dalbajobina esi Tu, es tikai norādīju uz faktiem ar kuriem esmu saskāries. Visu ko esmu sūtijis džemperus, Tkreklus ar M izmēru vai biksēm kaut kāda cipara izmēru, vienmēr ir derējis kā vajag

 

L, M un citi der tiaki apģērbiem, kas ir no trikotāžas un kur anv svarīgi, lai der precīzi. T-krekli, topiņi, utml.

Kabatlakatiņam arī der M izmērs. Bikses "ar kaut kādu ciparu" tas kā reiz arī ir normāls izmērs - a vot ja būtu pircis L izmēra uzvalka bikses, es gan gribētu paskatīties uz rezultātu.


 

 

Un tirgus paliks lielāks un gaiss tīrāks...

Nepaliks, bet ņaudētājus jau parasti interesē tikai savs īstermiņa labums.

Link to comment
Share on other sites

.... vietējā biznesa īpatnības (vēlme ātri atbrīvoties no klientiem un nobankrotēt - tā izskatās no klienta puses - ir tikai viena no īpatnībām) man pagaidām nav izdevies izprast. .... un tur ne mazais tirgus, ne varasvīru "palīdzība" neko neizskaidro....  pagaidām šķiet, ka tas ir saistīts ar ļaužu kopējo prāta stāvokli (viss vienalga, kārtīgi paveikts darbs nevienu neinteresē un nevajag ar .... )

Link to comment
Share on other sites

Tasteris

 

 

Par izmēriem latvijas veikalos var tikai pasmaidīt. Ir bijis tā , ka pat viena ražotaja viena izmēra bikses dažādos veikalos atšķiras.

Tas nav tikai latvijas veikalos. Citi ražotāji brīvi maina modeļu īpašības. Piemēram, Levi's džinsiem zem viena modeļa numura var būt dažādas bikses (atkarīgi no gada vai kā vēl), tad pēc kāda laika modelis X jau saucas par Y un zem X cipara jau tirgo ko citu. Var arī būt, ka viena modeļa ir džinsi ar 100% kokvilnu un citi tā paša modeļa ar 95% kokvilnas un 5% elastānu, kam arī ir sava ietekme uz to kā džinsi izskatās.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...