Jump to content

[Pērk] Acer Aspire 5333 mātesplati - MB.RJW02.001 , LA-6582P, PEW71, MBRJW020011


Svens
 Share

Recommended Posts

Ir subjekts: Acer Aspire 5333
Problēma: nelādē bateriju
Aizdomas krīt uz mātesplates defektu.
Tā kā klientam ir doma maksimāli lēti sataisīt, lai varētu bez defektiem notirgot, tad meklējam atbilstošu mātesplati.
Ja piedāvājumu nebūs, tad vai nu ar šo defektu nāks šeit uz daļām vai arī tiks labota šī pati plate.
Mātesplates "part number", vadoties no Google: MB.RJW02.001 , LA-6582P, PEW71, MBRJW020011 (vados no Google, jo negribas lieki to brīnumu jaukt vaļā - tur plastmasas detalām ir ierobežots vaļā taisīšanas/kustināšanas skaits). :D

Cena - ceru uz max mazu, jo it kā detaļa nav pārāk ejoša tirgū. :D 20 eiro?

Link to comment
Share on other sites

Neticu, ka dabūsi ejošu plati arī pa 40eiro. Bet vai ir pārbaudīts ar citu akumulatoru? Varbūt ir beigts akumulators.

 

P.s. uj, tas jau ar HM55, tad jau arī pa 60 nedabūsi.

Labots - markei
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

afftars sasapņojies :resent:

Link to comment
Share on other sites

Hei, neuzkačā cenu, lūdzu.. :D :D

Nu skaidrs.. Pasākums norakstīts.. Vai arī plate sūtāma uz Kuldigu.. :D Lūkosimies, ko klients teiks.

Bateriju jau šodien vakarā cerams varēšu pārbaudīt, ja tikšanās neatcelsies, bet jau pirms neilga laika viena baterija tika iepirkta no biedra Archs un viņam tā strādāja OK (iepriekšējā datora baterija jau kādu laiku tika uzskatīta par mirušu un attiecīgi uz to es nevaru objektīvi paļauties kā uz otru "testa" objektu), tā kā es 90% esmu pārliecināts, ka pie vainas ir pats kompis..

Ja nu vēl kādam ir pieejama šim datoram paredzētā baterija  - lūdzu, atsaukties un padalīties - šodien varētu pieskriet un iebāzt šo bateriju minētajā subjektā un izslēgt arī bateriju kā vainīgo.

bvqxat1343881200177.jpg

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Tepat rīgā markei vari iedot plati

Link to comment
Share on other sites

es nez ko visi forumā jūsmo par markei, esmu vairākas reizes mēģinājis ar viņu sazināties caur foruma PZ, nekad nav atbildējis, gan par monitoru remontu, gan par portatīvo, tā ka iesaku uzreiz Kuldīgas džeku.

Link to comment
Share on other sites

Es gan neatceros, ka esi man ko sūtījis. Parasti visiem atbildu.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Man vienmēr (cik nu reizes ir bijusi vajadzība) ir atbildējis.

Varbūt vaina ir veidā, ar kādu tika uzdots jautājums?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Meklēju ziņās un tiktiešām pagājušā gada septembrī nebiju atbildējis. Gadās visādi. Gan jau fiksi izlasīju un neatbildēju, tad nezin kas bija, vai nu galva bija aizņemta ar citu ko vai brīvdienas un aizmirsās! Savu vainu atzīstu! :blush2: 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Markei vispaar goda viirs. Vienmeer atbild i uz PZ, i uz zvaniem. Visus darbus veic operatiivi un ljoti kvalitatiivi! Patiikami sadarboties!

 

+100

 

Par bateriju vari aizstaigaat uz datorsex.lv, vinjiem bija uz vietas, tiesa lietotas, bet notesteet vareesi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies - atceļam! Pie vainas tomēr izrādījās baterija.

Paldies, Viesturs-711 - datorsex.lv veikals gadījās tieši pa ceļam un operatīvi varēju pārliecināties, ka ar citu bateriju uzlāde notiek. Diemžēl tā bija baterija no skatloga datora, tādēļ citu vietā nedabūju.

Ja kādam ir ko piedāvāt - lūdzu, dodiet ziņu! Interesē Acer Aspire 5333 baterija! Foto 1. postā.

Link to comment
Share on other sites

Prieks, ka atrisināji problēmu :)

 

 

 

Cena - ceru uz max mazu, jo it kā detaļa nav pārāk ejoša tirgū

 

Savukārt šim tekstam mēdz būt 2 galējības

 

a) Prece ir populāra un jauna gadagājuma, tāpēc cena ir kocmocc - pārdevējs spekulē uz to, ka visiem vajag. Atceramies no ekonomikas, kas notiek, ja pieprasījums pārsniedz piedāvājumu

b) Prece nav populāra un iespējams ir paveca, bet augstas kvalitātes / vērtības  un arī cena kocmocc jo nav donoru ;)  (monopola princips - ja tev vajag, es noteikšu cenu, ja nē, ej cirst..)

 

:>

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...