Jump to content

Seagate HDD disku maiņa, RMA


jema
 Share

Recommended Posts

Varbūt kādam palīdz mans stāsts. Nopirku savā laikā Seagate disku 2 GB ST2000DM001, no viena no lielajiem izplatītājiem, bet iedeva tikai 12 mēnešu garantiju, pēc 11 mēnešiem šis paņēma un nosprāga, pēc garantijas dabūju jaunu disku, viss ir ok, bet pēc 1.5 gada, šis ņem un nosprāgts dīvainā veidā. NAS bļauj, ka ir kaput, Crystal  vispār SMART neredz, HD tune rāda ka 05, C5 ir pakaļā, oriģinālais  Seagate Tools neredz nevienu kļūdu SMART un visi testi iet cauri, cik man ir pieredze, LV negrib ņemt pretī tādus diskus, bet par cik iekš LV garantija bija jau zudusi, iesitu datus oficiālajā Seagate mājas lapā! Jā ir garantija, līdz 07.2015, jāsūta uz Seagate, atradu tuvāko kantori PL, kaut gan ir pie kājas, jo cenas visā EU ir vienādas, 6.90 eur paciņa, PL apstiprināja, ka saņēmu, otrā dienā HL mails, jums ir izsūtīts jauns disks.

Pie vecā HDD paciņā, ieliku izdruku no HD Tune ar SMART parametriem, jo Seagte Tools teica, ka viss ir OK!

Secinājums, ja jums LV atsaka, paskatieties ko starptautiskā garantija Jums saka!  :)


Puikas piedodiet, nesaprotu, kāpēc trīs reizes, un nemāku izdzēst! Ja kāds var palīdziet! :sorry:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vai vietā atsūtītais nebija kaut kāds "seagate certified repaired hdd" vai tml.?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, vēl ir ceļā, ar UPS izsūtīts no HL 05.03.15, tagad ir tikai iekš PL!

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Vai vietā atsūtītais nebija kaut kāds "seagate certified repaired hdd"

 

Gandrīz vienmēr ir ja no ražotāja pa taisno.

p.s. kāpēc jācep 3 vienādi topiki?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

LIetoju IE11, par cik copy-paste neiet, paņēmu Chrome, sorry par trīs vienādiem, nemāku pats izdzēst! :sorry:


Atnāks ielikšu foto, no Feisa!


Nav sliktāka kantora iekš EU kā UPS, prognozējamā piegāde 13.03.2015!

 

Wolka Kosowska, Poland 10/03/2015 21:40

Izbraukšanas skenēšana   10/03/2015 4:30

Ierašanās skenēšana Krosniewice, Poland 10/03/2015 2:59

Izbraukšanas skenēšana Krosniewice, Poland 07/03/2015 10:00

Ierašanās skenēšana Langenhagen, Germany 07/03/2015 1:15

Izbraukšanas skenēšana Herne-Boernig, Germany 06/03/2015 0:12

Ierašanās skenēšana Amsterdam, Netherlands 05/03/2015 20:59

Izbraukšanas skenēšana   05/03/2015 17:40

Izcelsmes skenēšana Netherlands 05/03/2015 4:31

Pasūtījums apstrādāts: gatavs nodošanai UPS 

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Volters

Šis stāsts ar Segate diskiem ir analoģisks stāstam par Čena "piepūšamajem" kondensatoriem, kas bija sabāzti visās malās, visās ierīcēs...

Jau kādus 2 gadus atpakaļ teicu, ka būs ar šamajiem problēmas. (Un ir arī. Nevar nebūt, papētot SMART.) Un galvenais, ka arī tagad, vairumam (neatkarīgi no modeļa), kas nāk pilnīgi jauni, ir problēmas ar Raw Read Error Rate, Seek Error Rate u.tml. Ne velti šiem nometa cenas un garantijas termiņu. Vai nu pieražots bezjēgā, vai vienkārši viņi tur joprojām taisa cūcības.

jema

Kad atnāks disks, vai var palūgt pēc pirmajām pāris būtošanām padalīties ar datiem no SMARTa? Vienkārši gribas zināt, vai arī tas, ko atdod "pa tiešo", joprojām ir ar tām pašām murgainajām tehnoloģijām un gļukiem.

Link to comment
Share on other sites

Ok iemetīšu, pašam interesanti, kas tad atnāks!

Link to comment
Share on other sites

Es ar' ~2 gadi atpakaļ saņēmu garantijas maiņā "seagate certified repaired hdd" (precīzu vārdu salikumu neatceros). Stāvēja kā sistēmas hdd.
Volters pieminētie

 

ir problēmas ar Raw Read Error Rate, Seek Error Rate u.tml.

aizauga kā sēnes pēc lietus. Disks dažu mēnešu laikā kļuva "karstāks" un performance, šķiet, samazinājās. Nomainīju uz WDBlack un bēdu nezinu. Seagate ieliku kastītē un lietoju kā ārējo disku, ne-vitālu failu uzglabāšanai.


 

 

Nav sliktāka kantora iekš EU kā UPS

Es saņemu pakas no UK nepilnas diennakts laikā, tāpēc gānīt viņus galīgi nevarētu.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es saņemu pakas no UK nepilnas diennakts laikā, tāpēc gānīt viņus galīgi nevarētu.
Tev varbūt veicas. Man nāca no PL 2 HP upši pa 45 kg katrs, tad viņus vispār atveda noplucis busiņs.  Prasu kas tad tas, šis kautrīgi saka, nu jā, tos sliktos pasūtījumus mums jau atdot, privātais kantoris.
Link to comment
Share on other sites

Volters

Vo! Tikko remontā ienāca kompis ar Segate.

post-87793-0-49733500-1426062531_thumb.png

Pilnīgs sviests darās.

Interesanti, vai ražotāja garantija šādus gadījumus sedz, vai nē?

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

martinno

Pēc pieredzes - ātrāk ir samainīt pie ražotāja, nekā ņemties ar vietējo garantiju.

Esmu šitā samainījis vienu SSD un vienu HDD - SSD samainīja pret jaunu (citu modeli, krietni dārgāku, jo esošos vairs neražoja), bet HDD gan atnāca ražotāja "atjaunotais". Cik zināms, tad uz apmaiņu šie nesūta pilnīgi jaunus diskus.

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs laikam no vietējā servisa.

Man bija Pioneer BDP-140 BD pleijeris.

Tam bija savāds gļuks ar optiku. Oficiālais Pioneer serviss paskatījas, problēmu atzina.

Izremontēt nevarēja jo neesot detaļu. Paprasīja lielajai mammai Beļģijā - tā teica, lai dod vietā citu modeli, jo esošo saremontēt nevar.

Saņēmu pretim svaigu BDP-150.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs sviests darās. Interesanti, vai ražotāja garantija šādus gadījumus sedz, vai nē?

 

Pamoki šito cietni ar HDD Regenerator vai ar HDTune Error scan! :pooh_honey:  Ļoti iespējams, pēc tam SMARTā pamainīsies "C4" un papildināsies "C5", "04" sadaļas un tad jau vairs jautājumu nebūs :TBS::grin:

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Ar Seagate man arī ir bijusi nelāga pieredze.. portatīvajam datoram pēc 2 mēnešiem nobruka.. garantija samainīja.. darbojas joprojām.. cik skatījos analoģisks modelis.. tiesa neesmu tagad smart pētījis. Būšu laukos, būs jāpalūr.

Link to comment
Share on other sites

Volters

 

 

Man bija Pioneer BDP-140 BD pleijeris

Un viņam bija Segate disks? Kāds te sakars?

 

Pamoki šito cietni ar HDD Regenerator vai ar HDTune Error scan!

Jau tiek reģenerēts.

Link to comment
Share on other sites

Serviss ir serviss. Nebūtiski kā serviss. Visu nosaka servisa attieksme.

 

Ja Tev tik ļoti gribas par Seageitiem - man patreiz datorā ir 3TB Seagate, kuram mehānika pa reizei "iesmilkstas"

Seatools neko neatrod. Visādi citi smart tūļi saka, ka read error un disks tūlīt mirs.

Pēc netā saraktās infas sanāk

http://www.users.on.net/~fzabkar/HDD/Seagate_SER_RRER_HEC.html

ka seagate šo parametru skaitīšana atšķiras.

Tagad man ir jādomā ko darīt - pēc servisa un seatools domām disk ir OK.

Pēc citu tūļu domām - nāve tūlīt būs.

Var jau būt ka "smilkst" tikai manā datorā. Serviss ko tādu neesot novērojis.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

matrixxxx

Paciteeshu paaris pavecus manus postus

 

 

 

Jautaajums par garantiju. HDD ST2000DM001 Seagate http://www.seagate.c...sku=ST2000DM001Maate F1A75-V PRO Asus http://www.asus.com/...specifications/ Pirku jaunu to HDD. Ar paareju piesleedzu pie cita kompja IDEs, viss OK. Naakamajaa dienaa vairs pat neiegriezaas. Pa garantiju nomainiija bez ierunaam. Bija klusa aizdoma, ka paareja vainiiga. Jauno HDD piesleedzu pie savas (links augstaak) maates SATAS, cietais iegriezaas un peec padsmit minuuteem apklusa. Veikals shamo aizsuutiija pie izplatiitaajiem uz Muukusalas ielas (nejautaaju nausaukumu). No taa servisa zvaniija un prashnjaaja kaa sleedzu klaat, vai citi cietie pie taas maates iet (jaa iet). Galu galaa garantiju atteica, bet kaadeelj nomira taa arii nevareeja pateikt. Ka Juus domaajat, ir veerts to HDD savaakt un nosuutiit razjotaajam ? Pieljauju domu, ka sheit vieteejie nekur nav suutiijushi to HDD, vienkaarshi secinaajushi, ka neiet un pa cik otrais peec kaartas, tad vienkaarshi atteikushi garantiju. Zinu, zinu, vajadzeetu saakt ar mailu razjotaajam, bet tomeer gribas dzirdeet vieteejo viedokli. Paldies.

 

 

 

Volters, pirmais HDD nosvila caur paareju un citu barokli pie cita PC. Otrais HDD nomira pie cita PC un cita baroklja (bez paarejas). Citi HDD neprotestee pret abiem barokljiem/PC. Mans PC ar ASUS maati nebija shvaki komplekteets, baroklis arii bija labs. Iespeejams divi braakja HDD peec kaartas, bet nopirkt 3. lai veel uz kaada PC nosvilinaatu, nju HVZ. Ar veikalu/izplatiitaaju striideeties galiigi nav veelme. Latvijaa kaadam neatkariigajam ekspertam dot buus diktam daargi (trauma ta fiziska iisti nebija). Taadeelj doma aizsuutiit razjotaajam, lai pajauc un pasaka, ka es vainiigs, vai arii braakjis 2x peec kaartas. Lai gan noteikt (manupraat) stipri pagruuti, ja kaada mikrene nosvilusi, vismaz vizuaali "mission impossible". OK, jaaiet uz veikalu un jaasavaac mironis. Centiishos uzrakstiit razjotaajam un apstaastiit situaaciju. Ja piekritiis "ieglubinaaties", tad mekleeshu variantus kaa aizsuutiit. PS., pa lielam nav zjleel patirstaa nauda, vairaak gribas noskaidrot iemeslu, ja razjotaajs vispaar piekritiis izpeetiit to cieto. PPS., ja otru cieto buutu atgriezis cits pirceejs, tad domaajams, ka arii tiktu samainiits bez ierunaam. Tikko atvilkos no veikaliem. Smieties vai raudaat. Man ir 3. HDD, pa garantiju samainiijushi, bet ar stingru piebildi, lai pie tiem pashiem barokljiem, maateem un paarejaam vairs nemeegjina sleegt klaat. Taa arii dariishu, iedoshu Capital lai notestee, un ja buus probleemas, tad man buus papiirs uz rokas. Tomeer laikam kaads ir sapratis, ka pashi nemaak noteikt vainu, bet es razjotaajam suudzeeshos
Link to comment
Share on other sites

Volters

 

 

Tas te par to Seagate nav stāsts no sērijas par šo?

Man drīzāk šķiet, ka putekļi vairāk tajā visā nostrādā kā problēmas katalizators un paātrina procesu.

Visu ko var stāstīt, testēt, eksperimentēt laboratorijās, bet ja atnāk jauns Lenovo laptops par 600 Eur ar segate disku, kam pēc pirmās dienas darbošanās mierīgi uz galda rādās trīsciparu skaitlis pie mehāniskā šoka, tad tas, piedodiet, galīgi nav normāli. Ar putekļiem te nav itin nekāda sakara.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tikko UPS atveda, izpakoju patestēju, varat paskatīties, kas sanāca:

 

post-97578-0-31427000-1426182388_thumb.jpg

post-97578-0-72563400-1426182407_thumb.png

post-97578-0-55420800-1426182419_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Toļiks

Uz ko norāda dzeltenie apzīmējumi ? Šodien nez no kā izlēca tā saucamais "blue screen" un īsti nevar saprast kas par vainu.

nwk1Y.png

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

BSOD kodu studijaa.

 

Dzeltenie laukumi neko labu nenoziimee. Tavaa gadijumaa veel ir cieshami, bet tu neesi paradijis arii kaa apakshaa par cipariem ir. Protams raw error rate un seek error rate buutu labi ja buutu pa nulleem.

 

Iespeejams paarkarsa un izsleedzaas.

Link to comment
Share on other sites

Man arī it kā ir segata, šitādu health man rāda:

PXPgynk.png

Ne cik labi neizskatās, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu priekš tās vecās softa versijas tur viss ir kārtībā vēl. Tā tiek rādīti Seagate diski parasti... :lol:  Tas par "Toļika" disku.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

Nu priekš tās vecās softa versijas tur viss ir kārtībā vēl. Tā tiek rādīti Seagate diski parasti...   Tas par "Toļika" disku.
Ar jauno softu izskatās šādi.

gt5jp.png


 

 

BSOD kodu studijaa.
Ja parādīsies tad iemetīšu. 
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Par BSOD, patestē RAM uz saderību, pirmkārt.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

Par BSOD, patestē RAM uz saderību, pirmkārt.
Ar kādu softu tas ir izdarāms ? 
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Memtest ieksh hireens bootcd.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...