Jump to content

Galdiņa, statnes iegāde stacionārajai tehnikai


Recommended Posts

nnoname

Pie mums diezgan bēdīgi ar to izvēli, kaut kas ir unisonā un hi-endā, varbūt elkorā, bet ļoti švaki. Es drīzāk būvētu pats/pasūtītu galdniekam, kaut ko no ikea var pielāgot šim nolūkam.

Link to comment
Share on other sites

kurmis

Unisona piedāvājumu redzēju, tāpēc arī jautāju.

Nepatīk 90to dizaina elementi ar hromētām kājām, stikla plauktiem utt.

Kādreiz RRR tehnikai bija ok galds, iedomājos, ka kaut kas līdzīgs būtu pieņemams.

Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

jap pašam jāizgatavo vai jāpasūta:

 

Lētākais variants un ne tas sliktākais - vītņstieņi + finieris + beice. Patīkami, ka vadiem tiek klāt.

 

Pats ar kaut kad domāju ko jaunu pasūtīt no mēbelēm...tikai visu laiku tie verķi mainās un nevaru izdomāt pie kāda risinājuma/izkārtojuma palikt.

 

Pašlaik ir tā, ka vinils atsevišķi un pārējais viss vienā čupā - galvenā problēma lielais svars un mēbele ieliecas...

 

 

 

 

 

post-57155-0-57063600-1425556156_thumb.jpg

post-57155-0-11884100-1425556338_thumb.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Long John
(labots)

RRR tipa statni padomjlaikos pasūtīju pazīstamam galdniekam- tur takš nekā sarežģīta- zināmu gabarītu saplākšņu plaukts. Man vēl bija ieliekamas stikla durtiņas, ritentiņi, atvilktne kabeļiem apakšā utt- vēl tagad čoms lauku "fazendā"  lieto.. :)

 

Ideju lērums:

 

    https://www.google.lv/search?q=hi-fi+rack&biw=1920&bih=955&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=s0T4VL_kEqjiywPZ74LABw&ved=0CB0QsAQ

 

Ja rokas taisnas, tādu arī pats var uztaisīt- ja tīri koka (laminētā skaidene) - var pat nopirkt būvmateriālos vajadzīgās krāsas apdares gatavus dēļus ar finierētām malām. Var kombinēt arī statņus ar vertikālajiem  vītņstieņiem un tiem uzmauktām attiecīga diametra, garuma un krāsas caurulēm. 

Ja nemaldos, dažas firmas pēc izmēriem var sazāģēt sagataves, bet furnitūras mūsdienās pilnas malas. 

 

     http://www.attelsr.lv/lv/attels-r-sakums

 

Paziņam ir nopietnas un smagas aparatūras komplekts (lielos Tascam lentiniekus un smagos lampu pastūžus ieskaitot). Viņš pasūtīja firmā sametinātus metāla karkasus no četrkantīgajiem (cauruļveida) metāla profiliem, tos nokrāsoja ar eleganti matētu "grafīta" pulverkrāsu, plaukti ieliekami pēc vēlmes- koka vai stikla. Augšējo plauktu vinilatskaņotājam šams pasūtīja pieminekļu darbnīcā no mella akmeņa.   Man vismaz pirmais iespaids likās ļoti OK (var jau būt, ka dēļ lepnajiem aparātiem plauktos)

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
(labots)

Varu ieteikt pielāgot ko no IKEA.

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40275846/#/00275848

 

Šis ir baigais klucis, liec horizontāli, neieskrūvē visus plauktus, var likt vienu uz otra. Iespējams, ka pie pašā vidū noliktas 30 kg A klases varētu sākt liekties, bet standarta D klase te neko nesalieks, ja neuzliksi pats uz 4 kājām, bet piemunstierēsi 8 kājas (zinu, tehnikai jāliek uz 3 adatām :D un kapu pieminekļa plāksnes). Konkrēti šim modelim kājas vispār nav paredzēts.

 

Vajag tik nočekot vai šim ir pietiekams dziļums tavai tehnikai.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

osscar

platums neder - standarta tehnika 430mm vēl biku malas jāatstāj. dzesei. Modernajiem ikea baigi šauri plaukti - var tikai kinozāles ielikt, tas ja par tv galdiem runā.

Link to comment
Share on other sites

osscar

man tāda izskatās pagaidu lētā mēbele...vajadzētu ko labāku...bet kā vienmēr pagaidu risinājumi kalpo :D

 

 

DSC00497.jpg


vispār tādiem nenosvērtiem, kā es  - vislabāk pamatīgu steķi ar vītņstieņiem un dēļiem - starp citu jāpaskatās kā tie ozola dēļi kas man kaut kur dāčā žūst jau n-tos gadus un gaida pielietojumu ....Bija man arī ikea TV galds kādreiz - tāds garš 2m + no dabīga koka ne lamināta. Jā arī liecās - bet varēja pastutēt ar klucīšiem. tam varēja 2 rindās sabāzt pa 4 aparāti vismaz 20cm augstumā un 430 platumā.  +  50collu ekrānu virsū uzstutēt. Te cik saprotu iet runa par tīru racku audio - tornim bija meistara darinājums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tornis

Man draugs no ozola līmētās plāksnes uzmargoja pāris šādu un arī videomēbeli.

post-81709-0-76418200-1425573734_thumb.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

osscar

jā laba. manam dižozola dēlim vēl jāžūst - vismaz tā lietpratēji saka...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)

Nu skaidrs, ka nav slepenas vietas, par kuru es neko nezināju, kas piedāva plašu klāstu ar statnēm :)

 

Vislielākā baža ir par Sony CD changeri, kurš ir vislielākais un atrodas visas kaudzes apakšā, kas kopā velk uz 15kg. Nez izturēs ,vai nē...

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

smagos lietderīgi likt uz grīdas, vismaz es savus 20+ kg verķus lieku uz grīdas. kaut gan normālam galdam arī 15 kg jātur bez problēmām. tas nav nekāds mega svars.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...