Jump to content

Atsauksmes par Opel Astra


Robs
 Share

Recommended Posts

Gestapo

 

 

Aitu bars!

 

Izklausās, ka laimīgajam dīzeļa īpašniekam sirdī iespļauts :D

Nomierinies.

Sam baran.

Un man ir dīzelis :)

Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

man arī vairums paziņu lietoto dīzeļa auto neko priecīgi nav :D tur remontos labas summas + šogad vismaz ar ziemu paveicās. Dīzelis jāpērk mīnusos lia redz, kā lec un silst :shok:  Parasti vēl veci dīzeļi ir vibrējoši, dūmojoši ut. Tu tak Kitai auto maini bieži cik manu, cik tad pats ar dīzeli bez batoniem esi nobraucis >? Man paveicās ar iepriekšējo dīzeļauto, nekādi nopietnie remonti nebija dzinējam (tikai kvēlsveces 1x mainīju), Bet pa 7 gadiem auto ar katru ziemu sāka lekt ar vien sūdīgāk, degviela tikai no labajiem tankiem, apkopes veiktas. Nobraucu ap 160K (kad nopirku bija 8ok, tāfelē, bet gan jau kruķīts) pa šiem gadiem ja pareizi atceros (vidēji 20-25K gadā)..vienkārši dīzels uz vecumu sāk pagurt...nesila ar ne vella mīnusos + kad auksts tups kā lāpsta ziemā, ja ņemtu dīzeli - webasto obligāts. Bet man paveicās ka viņam nebija  defektu. citiem tā neveicas. Un tad lej gaužas asaras. vai pārdod, ka jūt ka šaize.


citādi tie stāsti, man nekas nelūzt un viss ir ok ir pasakas. tas tiem kas gadā nobrauc 4tK km.

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Knaabis
(labots)
Paskaties šim te dīzelim EGR un turbīnas vārsta kombināciju un tad lūdzu atkārtotu viedokli studijā.

Ir darba zirgs - Vectra 2.0 dīzelis - 2001. gada. Nobraukums ~450 tk.

NEKAD nav bijušas problēmas ar EGR.

p.s. Eļļu no maiņas līdz maiņai (10-12 tk) neuzleju ne pili, jo nevajag!

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Opeļa 2.0 un 2.2 dīzeļi ri pilnīgi dažādas lietas.

Tā pat ir ar Renault dīzeļiem - 1.9 ir Nissan klusais traktorelis, bet 2.2 jau ir paša nelabā radīts brīnums.

Un pats galvenais - neviens to mašīnu labprāt tālāk netirgos, ja viņa apmierinās un būs laba - cik savulaik "torgašus" apstaigāju, visi teica, ka mašīns ir perfekts un nav nekādu problēmu, bet kad paskatījāmies ar tehniķi, kas tad un kā ir īstenībā, bija jākaunina.

Pēdējā pirkumā izdarīju vienkārši - Puisis tigoja 2009. gada Clio, ko vēlējos nopirkt cienītajai - cena bija neticami zema un autiņa stāvoklis pēc bildēm likās pasaka. Palūdzu saimnieku dzīties uz Jelgavu no Rīgas ar nosacījumu, ka ja ar servisotāju neko neatradīsim, tad ņemsim ciet. Pārdevējs piekrita un ar to mašīnīti noveicās (ja neskaita to, ka Francūži nekad nemācēs auto elektrību uztaisīt civilizētā veidā) - gan noskrējiens nav tīts, gan čipšķūnings to mikrodīzeli nebija skāris un tagad bez 10k eļļas maiņām, zobenes komplekta un bremžu uzlikām nekas nav ielikts. Secinājumi - dīzelis perfektā stāvoklī nemaksās 1k EUR. 

Pēc mēneša sievastēvs nopirka Zafiru ar 2.2DTI un vēl pēc pusotra nomainīja EGR/Turbīnas vārsta kombodetaļu - 350Eur ar darbu. 

Link to comment
Share on other sites

AVilks

Bija Opel Astra 1.7D sedans.

Par to mašīnu pozitīvas atmiņās, ēda maz, detaļas lētas, tiesa "-" priekš mana darba vajadzībām par zemu mašīna, kā arī nedaudz lielāks bagāžnieks prasās, bet tā ja tikai vajag tikt no punkta A uz punktu B, ar nelielu mantu daudzumu bagāžā, tad mašīna ir manā skatījumā pat ļoti ok (protams viss vēl ir atkarīgs no samaitātības pakāpes). Ruslans bija redzams dažos punktos, tiesa vēl samērā mazā daudzumā salīdzinot ar to, kas uz ielas ir redzēts. Gads bija 2001., tiesa ekstru nekādu (un te atkal viss no samaitātības pakāpes). Takā zinot tavu aptuveno dzīvesveidu, domāju, ka mašīna būs ok. Tiesa par tiem dīzeļiem jāpiekrīt, ka ja iekrīti, tad izmaksas lielas.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs,nemaldini tautu Reņiem 1.9dci ir pašu radīts dzinējs nevis Nissan,bet tos uzstāda uz Nissan,Volvo,Mitshubishi ,Suzuki atsevišķiem modeļiem.Tāpat kā Reņa 2.2dci dzinējus liek Nissan un Opel busos.Pats kādu laiku braucu ar Lagunu 2.2dci motors komfekte tik eļļu mainīju un iet kā raķete salīdzinot ar 1.9

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...