Jump to content

nevaru atvērt noteiktu mājaslapu bet visi var. kas jādara?


balleryee
 Share

Recommended Posts

sveiki. man tāda situācija ka nevaru ieiet vienā mājaslapā taču parējie var atvērt viņu. kur problēma? kas jādara, lai es arī varētu atvērt? tā adrese ir enemy.lv

 

un kā arī nevaru ieiet tieši viņu teamspeak3 serverī, taču visi var ieiet. citos ts3 serveros varu ieiet.

šeit teksti ko man izmet kad eju teamspeak3 viņu serverī

2015.02.27. 09:06:35    ClientUI    Info    Connect to server: ts3.enemy.lv    
2015.02.27. 09:06:35    ClientUI    Info    Trying to resolve ts3.enemy.lv    
2015.02.27. 09:06:47    ClientUI    Info    Lookup finished:  0  1 2    
2015.02.27. 09:06:47    TSDNS    Info    No SRV TSDNS found at "_tsdns._tcp.enemy.lv"    
2015.02.27. 09:06:47    ClientUI    Info    Failed to resolve ts3.enemy.lv    
2015.02.27. 09:06:47    TSDNS    Info    SRV DNS resolve unsuccessful for "_ts3._udp.ts3.enemy.lv"    
2015.02.27. 09:06:50    TSDNS    Info    DNS resolve unsuccessful for "ts3.enemy.lv"    
2015.02.27. 09:06:50    TSDNS    Info    No TSDNS found at "enemy.lv"    
2015.02.27. 09:06:50    TSDNS    Info    No TSDNS found at "ts3.enemy.lv"  

 

būtu pateicīgs par palīdzību.

Labots - balleryee
Link to comment
Share on other sites

nav bans. konektējoties klāt teamspeak3 serverim, tad rādītos ka esmu nobanots un atlikušais laiks bet tur rāda failed resolve hostname

Link to comment
Share on other sites

kad tev tā problēma parādījās? Agrāk bija OK? Neesi gadījumā mājiniekiem apnicis ar savu geimošanu? Kāds interneta provaiders? Lattelecom ir bloķējis LV nelegālas spēļu vietnes, nezinu vai konkrētais serveris arī, negeimoju...

Link to comment
Share on other sites

paprovē uzlikt statiskos google dns 8.8.8.8  un/vai 4.4.4.4 , vai slēdzies klāt caur ip: 195.3.145.177

 

Lapais, bloķētas ir azartspēļu vietnes, nevis spēļu.

Labots - HTC
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

un kā pārlūka keša iztīrīšana varētu palīdzēt uz to, ka nerezolvējas domēnis no ts klienta? Drīzāk tur vienk. provaidera dns aizgājis pa ***** vai nav atjaunojies. Tad nu no ts klienta pieslēgšanās izmantojot ip nostrādātu vai dns maiņa

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

balleryeee

mēģināju jau pieslēgties ar ip bet nesanāk. stabili tur nav problēma teamspeakāa bet kkas ar mana provaidera tiem visiem ip dns utt. jo neiet arī taču mājaslapa.

kā var nomainīt to dns? varbūt man piezvanīt provaiderim? varbūt viņi var man vienkārši restartēt tur tos visus dns, ip utt? lietoju PRONETS pakalpojumus. iepriekš arī šitā bija bet nevarēja ieiet piemēram 2 h tajā mājaslapā un tad varēja bet tgd gan kkas noticis.

 

tikko nokačāju TorBrowser. caur šo pārlūku es varu ieiet enemy.lv mājaslapā taču teamspeakā tpt neslēdzas klāt serverim.

Labots - balleryeee
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...