Jump to content

not responding


mixxs
 Share

Recommended Posts

Paliidzeet shitiem, kas nespeej pat pieturziimes salikt? Nerunajot jau ka nespeej normaali probleemu izstaastiit. "Man te kaut kas nestraadaa".

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paliidzeet shitiem, kas nespeej pat pieturziimes salikt? Nerunajot jau ka nespeej normaali probleemu izstaastiit. "Man te kaut kas nestraadaa".
 

Lai arī tavam izteikumam varētu piekrist, par komatiem derētu pieklusēt. Tev pašam tur viens trūkst

Link to comment
Share on other sites

Mēs te neesam lv valodas skolotāji lai 100% pareizi komatus liktu ;)

 

Bet nu autors "ļoti precīzi" problēmu aprakstījis....

 

Minu ka autors ir nopircis ķīniešu klonu autocom/delphi auto diagnostikas verķim. Īstenībā kruts verķis, maksā ap 40 eur, bet "ņem" ļoti daudzas mašīnas, visas sistēmas (abs, airbagi,klimats, arī smagos pēc apraksta) - man arī tāds ir. Principā iesaku, ja pats labo auto!

Tik darbojas ar pirātisku, lauztu softu. Lai to softu palaistu ir nianses - manējam līdzi nāca cd ar 2014.2 versija.  Cik saprotu kaut kāds mistrojums no 2013 versijas gui un 2014 versijas auto datu bvāzes - jo 2014 versija tiek ar usb dongli aizsargāta un pagaidām nav atlauzta.

Bet nu 2014 gada mašīnas nav bijis vajadzība diagnosticēt, savādāk strādā.

Tomēr uz planšetes ar win 8.1 palaist softu neizdevās, uz laptopa ar win7 aizgāja bez problēmām.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
skrickis

Sveiciens visiem!

Iepirku no Ķīnas elektronisku mikroskopu (nosacītu) , ir vajadzība bildēt sīkas detaļas, tam verķim ir tāda opcija programmā kura nāk līdzi diskā.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6497357947.html?orderId=65828317702591

bet ir problēma nevaru to progu ieinstalēt, rāda lūk ko

"Unable to open archive file"  saprotuka nevaru atvērt to failu , izskatās ka tā programma ir veidota uz "Setup factory Runtime 7.01.0"

šeit tā programma

http://failiem.lv/u/yerlvww

Domāju ka problēma diskā, ķīnietis atsūtīja citu softu ,bet rezultāts tas pats

Kompis:    windows 7 ultimate 64 bit

 

 

mēģināju uz cita kompja ar XP SP3, tas pats rezultāts, varūt tā programma ir mesta un jāsamierinās :sorry:

Ja kāds var, dodiet padomu.

Paldies jau iepriekš!

 

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

indigo ir jaamaaca
ar naglotu rungu
Link to comment
Share on other sites

skrickis

"ieleja" paldies! :)

Nu visi nevar būt datorģēniji ,ja problēmas ar elektrību un gāzi vai močiem laipni lūgts palīdzēšu!

Link to comment
Share on other sites

skrickis
redz, tagad sjitais elektriibas, gaazes un motociklu emulators taa arii nesaprata, kaapeec jamam nestraadaaja:> ooo, elektriibas speciaalists! taadu te ir milzums... arii gaazi te visi pasji piesleedz un balonus pilda:> bet no datotrgjeenijiem te tikai mans skjeereetais oponents ieleja:>

 

nopratu,ka ši raksta autors ir specs visās jomās... :shok:  kad būsi savā jomā nostrādājis  30 gadus tad parunāsim!

nesaprotu ,kas mums latviešiem ir noticis... lielākoties  visos forumos, dažādās jomās,ja tu prasi palīdzību ,tevi vispirms nories un tad pasmiesies ,ka tu neko nesaproti, kur normāla cilvēciskā attieksme?

Labots - skrickis
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

bet ir problēma nevaru to progu ieinstalēt
Dajakuijegoznājet, kas tev tur nav. Man uz septītnieka viss bez jebkāda gemoroja  atarhivējās un vienā setā ieinstalējās 

 

Domāju ka problēma diskā
Domāju, ka nē
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...