Jump to content

Gudrtelefons cenu kategorijā ~100eur


laimonis2222
 Share

Recommended Posts

es par lumiu, vajag tev to maikrosoftu :) vismaz neradiisies riebums pret leetiem smaartiem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es par lumiu, vajag tev to maikrosoftu vismaz neradiisies riebums pret leetiem smaartiem

taa ''leeta" nokia ir tiesi pretigaka par pretigako leto kiniesu androidu.

amazon.co.uk /de suuta uz LV...

Ir palietots 530 paris dienas,ne pasa,un nu vins ir tiesam pretigs salidzinot ar kkadu moto g.

Pensionariem domatas tas nokias ir

 

starpcitu tas nav tikai ar vienu modeli, nez kapec daudzi kritusi uz tam nokiam ,cik visas rokas turetas/paspaiditas,galigi nesaista, tapat ari man zinamie kam vinas ir visulaiku splaudaas par vinam nav nozimes vai 100eir nokia vai 400eir ,visi nez kapec splaudas :D

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir palietots 530 paris dienas,ne pasa,un nu vins ir tiesam pretigs salidzinot ar kkadu moto g
 

bet moto g maksā 2 reizes vairāk 200€

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Kmna, kur tu visu laiku rauj Nokia, tā kā ietiepīgs āzis. Jau kādu laiciņu tie tirgojas zem Microsoft vārda. Ja tevi sauc, piemēram, īstajā vārdā Jānis, tu taču negribētu lai tevi sauc par Serafimu.

Lumia viedtālruņi starp visiem lētajiem, manuprāt, ir labākā izvēle, jo tie parasti ir labi nostrādāti un ātri(darbinot pašu OS).

 

Martinno piedāvātais LG L70 arī izskatās diezgan labs variants. Kāds cust ROMs ar gan jau ir, ja nu būs aizkaves.

Labots - IT_chunthia
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nokiai man patiik vinju Here maps navigaacija. Pieejama turpat ieksh Store, viegli un eerti uzinstaleejama un lietojama offline. Nevis taa kaa IGO primo. Igo, igo, igo labaakais un bezmaksas, tikai maarketaa taa nav un jaavelk hvz no kurienes. Taa vispaar es par android.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pašam ir Lumis 535, strādā ļoti labi, ātri. Katrā ziņā cenu kategorijā ap 100Eur, es teiktu, ideāls telefons. Gan jau ka 500 Eur telefons būtu ar kaut ko labāks, bet tomēr ar šo kaut kā drošāk, nevajag kā ar jēlu olu ņemties, ka tik kur nepieskarās vai nenokrīt...

ja ir kādi specifiski softi padomā, tad gan papēti, vai ir priekš Windows phone pieejami. populārākais pārsvarā ir, bet gadās šis tas, kas tomēr nav pieejams.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevis taa kaa IGO primo. Igo, igo, igo labaakais un bezmaksas, tikai maarketaa taa nav un jaavelk hvz no kurienes
Labākais nebūs neviens,katram savi + un -.Un iGO arī ir pieejamas HERE maps,kā arī Android ir aplikācija  HERE Maps.
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tieshaam? Maarketaa here maps nav. Vismaz es neatradu.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Lietoju pats Lumia 520 jau gandrīz 2us gadus.. no LMT akcijā gandrīz par santīmiem sanāca.. esmu apmierināts ar WP8.. kā arī MS joprojām nodrošina ar atjauninājumiem un šobrīd jau ir WP8.1U1.. galvenais, ka ar saviem 512MB darbojas stabili un ātri un nekāda čakara.. kā arī akumulators labi tur.

 

525ā gan viņiem bija tāds brāķis.. faktiski downgrade no 520ās.. 530/35 jau labāk.. bet tad jau labāk paņem 635o.. būs arī 4g atbalsts. un maksā ap tiem pašiem 100€

 

http://www.salidzini.lv/i/nokia_635_lumia

 

p.s. kas interesanti.. 635ā iekš LMT €115.. lētāk kā 1a.lv :D

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Varbuut man to aplikaaciju neatrada deelj taa, klikojot uz iedotajiem linkiem, maarkets atbild - juusu ieriice nav saderiiga ar sho aplikaaciju. Hmm kaadas tad ir minimaalaas prasiibas?

 

Man Andris 4.0 uz Lenovo A660 griezhas, bet herei laikam par iisu...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kmna tavs viedoklis ir neobjektiivs un lamerisks. Kameer netiks psmatots kaapeec, tikmeer tu esi ........ Visi neieredz tevi un splaudas kam bijusi darisana ar tevi.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Antikvaars bija mans Samsung i5700 ar 1.5 Cupcake uz borta! :D Vispaar man dikti patika tas aparaats deelj fiziskaa kursora lejaa, ar ko bija ljoti eerti redigjeet tekstu, kaa ari fiziskajaam saakt/beigt sarunu, pogaam. Buutu kaut kas taads, tagad pieejams, ar vismaz 4" lcd un andri 4. ... , panjemtu neatejot no kases.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Roberts3

iesaku nemt moto e , vai nexus 4 ,

 

nexus 4 gan tikai lietoti dabunami ,

 

bet abi mob ir forsi un kvalitativi ,

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Ja 16 EUR vari pielikt, tad šo.

RAM 2Gb, ROM 16Gb, 4G LTE, 5" (1280*720) ekrāns, OGS, Gorilla 2, 3000Mah bačene, USB OTG.

Izpakošanas video.

Link to comment
Share on other sites

Roberts3
Zin..., 19 Feb 2015 - 15:24, teica: es par lumiu, vajag tev to maikrosoftu vismaz neradiisies riebums pret leetiem smaartiem taa ''leeta" nokia ir tiesi pretigaka par pretigako leto kiniesu androidu. amazon.co.uk /de suuta uz LV... Ir palietots 530 paris dienas,ne pasa,un nu vins ir tiesam pretigs salidzinot ar kkadu moto g. Pensionariem domatas tas nokias ir starpcitu tas nav tikai ar vienu modeli, nez kapec daudzi kritusi uz tam nokiam ,cik visas rokas turetas/paspaiditas,galigi nesaista, tapat ari man zinamie kam vinas ir visulaiku splaudaas par vinam nav nozimes vai 100eir nokia vai 400eir ,visi nez kapec splaudas :D

 

sava laika no boot biedra iegadaju nokia 9300 i ar pilnu komplektaciju par 45 ls gaja vienkarsi ideali :D

lidz nejausi nometu uz zemes metala koncerta laika un tad vairs nebija tik labs

 

vecas nokia tiesam bija oke :D

 

it ipasi sitais biznesa komunikators ka vinu sauca

 

:DDD

 

 

fitz ka ar kvalitati ?

pec cik ilga laika tas jiaju izbeigsies ?

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Tie minētie LG L70 maksā gandrīz divreiz mazāk nekā 100eur

riktīgi labi un lēti par tādu cenu vispār ideāli.

Link to comment
Share on other sites

dainis61

 

 

Tie minētie LG L70 maksā gandrīz divreiz mazāk nekā 100eur

kur??  :dribble:  

Link to comment
Share on other sites

lakiraki

Vakar par nelaimi piemeklēja Lumia`s 535 "kaite" ( sīkak uz http://ej.uz/nokla535 ). Paliku bez trubas lauka vidū, kad tieši tas vismazāk vajadzīgs. 3 nedēļu piša tagad ar vecām trubām. Pa lielam telefonelis tip top. Ekrāns pašvaks liksies, ja iepriekš spaidijis tikai 300ppi būsi. Baterija šad tad gļuko. Here+ offline navigācija traki raustas. Testēju uz diviem eksemplāriem. Krustojumus stāvot rāda, ka esmu jau nogriezies, un citas drazas. Pirku, lai iegūtu priekšstatu par WP. Jāgaida no remonta, jāsit gaisā un jāņem 735. Pie 5" lāpstas divi mēneši pierast nevaru.

Labots - lakiraki
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...