Jump to content

Akustikas maiņa (vajadzīgs viedoklis)


martinno
 Share

Recommended Posts

 

 

Par tavu domāju, ok, ja pa 450eur paņēmi, tad stereo uz to naudu var dabūt, pa 150eur bez variantiem, kādu Pioneer A-656 mk II tikai, bet nu jaudas mazāk.

 

Paņem Pio A-656, atbrauc ciemos, samērīsimies! A to tītars arī "domā"!

Es te pat nerunāju par to, ka tādā resīverī iekšā ir ne būt ne slikts DACs, kā arī gala pastiprinātāji ir 5 gabali, kas no preampa ir atdalīti ar "peremičkām"- t.i. var komutēt kā vien vēlies.

Bet nu vispār ieinteresēja, kas tas tāds Pio A-656 tāds ir pa zvēru, ibo mani Xindak monobloki, kas nu ne būt nemaksā 150 eur, atpūšas.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    31

  • nnoname

    16

  • alusbundza

    21

  • Luke

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

vēl vakar bija Marantz pm7000 par 150 eiro ss.lv,tāpēc jau arī rakstīju,ka ''reizēm" nevis katru dienu...

Link to comment
Share on other sites

Manis dēļ nepūlies, bet ja nu Tev pašam tas liekas interesanti- kāpēc ne..? (PM)


Šodien pie manis ciemos sabija viens novadnieks līdzi paņemot divus savus pastiprinātājus, tajā skaitā arī izslavēto 656.to Pionieri. Jauki pavadījām pēcpusdienu, paklausījāmies mūziku. Jams teica, ka ierakstīs forumā, bet tā rādās, ka es pirmais nenocietos;

Nu man vispār nebija ne kādas ilūzijas par 656.to Pionieri, bet nu, ka tas ir TĀDS s..ds, godīgi sakot, nebiju domājis. :)

Labots - Luke
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kekavnieks

Šodien apciemoju Luke. Līdzi biju paņēmis Pioneer A 656 MARKII un no Darkheart iegādāto NAD  c326bee, lai salīdzinātu ar Harman Kardon 8500.

Akustika bija Luke darinātie open baffli. 

Mans viedoklis

1. Luke Harman Kardon resīveris + viņa open baffli + viņa iecienītā mūzika = ideāls salikums, skan perfekti.

2. NAD ir salīdzināms ar HK resīveri. Labāks/sliktāks - tas laikam vairāk būs gaumes, pārējā setapa un mūzikas stila jautājums. Luke labāk patika HK , man abi.

3. Pioneer bez variantiem - jūtami bēdīgāk. Man nebija nekādas intereses izprast, kas par vainu, tādēļ vairāk nokomentēt nevarēšu.  

 

post-100165-0-92490600-1429984623_thumb.jpg

Šādi Pioneer vakarnakt izdarījās ar Infinity 115.

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi sapratu, tad Kekavnieka mantinieks esot mājās vakar skaļu ballīti uztaisījis. T.i.- pastiprinātājs izrādījies spēcīgāks par skandām..

Link to comment
Share on other sites

 

 

T.i.- pastiprinātājs izrādījies spēcīgāks par skandām

 

Parasti ir tieši otrādi, šādas sekas ir dēļ pastiprinātāja mazspējas

Link to comment
Share on other sites

Tb Tu gribi teikt, ka ja no stiprekļa mēģina izspiest vairāk kā tas var iedot, jams var sākt "slikti" uzvesties?

Link to comment
Share on other sites

sinusa vietā zāģis un pēc zāģa līdzspriegums, tumbu svilināšanas klasika

edit: šinī gadījumā kad tā labāk padomā (ņemot vērā infinity un finiera modeļus) iespējams mantinieka ballītē kāds gudrinieks bija sagriezis visus kloķus, ieskaitot loudness, uz max, tad jebkurš dzelzis padosies

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

piekares varētu būt vājās vietas 30-40 gadus veciem modeļiem, bet ne 2004. gada eksemplāram

 

ā nē sorī, muļķigi pieņēmu servismanuāļa izlaišanas gadu par modeļa vecumu, bet vienalga tas nemaina domu jo

introduced in 1994
discontinued 1998

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...