Jump to content

RCA vads datoram


Jurča
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka nopirku RCA vadu ar 2 RCA ligzdaam maximaa ar ceriibu ka derees datoram sakaraa ar skallrunniem lai var sasleegt vienu vadu no pastiprinaataaja, bet otru austinnaam vai mazajiem datora skallrunniem, bet nelien iekssaa spraudnni. Tulpe lien datoraa, bet passus vadus nevar savienot.

Link to comment
Share on other sites

Jurča

Es nezinu kaa sauc to vadu kaadu vajadzeeja. Bet tas vads kaads agraak bija nebija.

Link to comment
Share on other sites

manam deelim ir kaukaadi RCA caurumi, nez kam tie domaati tikai  :oops:

 

despire tie ir s-pdif in out noteikti

Link to comment
Share on other sites

Jurča

Jecki vads arii taa saucaas, kuru vajag?

Kur var nodereet tad ssis vads kuru nopirku?

Link to comment
Share on other sites

Tev vajag shitaadu, ja pareizi sapratu:http://images.divx.com/guides/divxtv/stereo-minijack-to-rca.jpg

 

vo vo shitaadu tev vajag lai saslegtu PCar resiiveru

Link to comment
Share on other sites

Jurča

Pirmkaart kas ir resiivers?

Un otrkaart man vajag vadu taadu lai vareetu iespraust datora skannas ligzdaa caur kuru tumbas sprauzzaas un pie vada lai vareetu piesleegt vairaakus vadus. Kaa man, pastiprinaataaja vienu vadu kuram tulpe ir kaa austinnaam un veel lai vareetu piesleegt austinnas vai datora mazaas tumbas lai nav jaasleegaa ssurp turp.

Link to comment
Share on other sites

Jurča

Nee Maize taads vads kaadu tu paraadiji ar taadu vadu man ir sasleegts pastiprinaataajs ar datoru jau sen, bet tagad vajag taadu vadu kuram buutu taada tulpiite kaada ir tajaa foto un no vada buutu kaadas divas ligzdas lai vareetu iespraust tiessi taadas passas tulpiites kaa no foto vadam.

Link to comment
Share on other sites

Nee Maize taads vads kaadu tu paraadiji ar taadu vadu man ir sasleegts pastiprinaataajs ar datoru jau sen, bet tagad vajag taadu vadu kuram buutu taada tulpiite kaada ir tajaa foto un no vada buutu kaadas divas ligzdas lai vareetu iespraust tiessi taadas passas tulpiites kaa no foto vadam.

 

nu es saku taadi vadi naf , vari pats taadu uzlodeet ,bet ja visu salegsi buus skanas kvalitates zudumi jo kritisies pretestiiba

Link to comment
Share on other sites

Jurča

Nu mans draugs taadu paarveidotaaju nopirka maksimaa, tikai vinnss nezin kaa vinnss skaitaas.

Link to comment
Share on other sites

maksimaa var tikai suudus nopirkt ne normaalas lietas

 

Tak tochna :lol:

 

Ja arii ir taads vads, tad tas ir pamatiigs sviests. Nav normaali sleegt reizee mazas austinjas un skandas...

Link to comment
Share on other sites

Guest KOKTO

Ja iet runa par sho vadu tad man skan labi vismaz nejuutu nekaadus skanjas trauceejumus.

Link to comment
Share on other sites

Jurča

Man neuzraada foto atteelu, bet tikai ccetrstuuri sarkanu ar virsrakstu foto.inbox.lv

Link to comment
Share on other sites

Jurča

Jā, tiessi par taadu vadu es arii runaaju.

Un kaa sso vadu sauc, lai vareetu nopirkt?

Link to comment
Share on other sites

Guest KOKTO

Kaa sauc nezinu bet centraa pirku un bij diezgan daards domaaju labaak piemaksaaju nekaa peerku leetu fignju.

Link to comment
Share on other sites

man noveicaas laikam.

nopirku taadus divus un abi smuki starraadaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest KOKTO
man noveicaas laikam.

nopirku taadus divus un abi smuki starraadaa.

Nez man nenoveicaas tiko atradu bij atstaats par pieminju no viena cokja prosta kriit aaraa nekas neturaas saakumaa kaa alternatiiva bija skocha paliidziiba :)

Link to comment
Share on other sites

ak juus visi tie, kuri lodeet neprot... taa ir, ka rokas liikas utt... :D es pats sev visus vadus esmu uzchiniijis! ta ta gruuti, tikai jaazin, kursh kontakts kur iet... ir specializeeti veikali (utt..) kur var iepirkt taadus shtruntus... dazhaadas kvalitaates... man piemeeram visi ir tie zeltiitie(nav iists zelts :!: ) - nu vinji neruusee... Vadi man ar dubulto ekraneejumu, bet tievi! Tas taapeec ka dabuuju vecos krievu razhotos... tiem ekraneejums piitais un apkaart veel ekraneejums! trokshnji ir tikai tad, kad pieliek pie 220 AC... 50 Hz kaa parasti fonaa var nedaudz dzirdeet(ljoti, ljoti, ljoti, ljoti klusi)... nevieni kabelji jau nav perfekti.. lai no tiem 50Hz fonaa tiktu valjaa buutu vajadziiga (cik man elektronikaa(tjipa TJN nodarbiibas...) ir staastiijis uzchuks) vajadzeetu 10mm biezu teerauda plaaksni, lai tiktu no taa elektromagneetiskaa lauka valjaa :!: :shock: :D taapeec esmu sapratis - vadus jaataisa pasham, vai arii latgaliitee jaakaulee cena nost un jaastaasta tiem debiilajiem(dazhiem) paardeveejiem, ka redz internetaa ir n-taas reizes leetaak - tjipa :wink: ja vajag, tad var iedot adresiiti.... parasti nostraadaa... galarezultaats ir taads, ka nopeerku attieciigos shtruntus leetaak....

Link to comment
Share on other sites

Barber

2 Kokto

Tos vadus nevajag ar skoču līmēt vienkārši bik ar spēku iespiest iekšā vajag! Man ar neturējās, domāju, brāķis .. , bet nē vienkārši ar leilāku spēku dabon iekšā un viss!

Link to comment
Share on other sites

Guest KOKTO
2 Kokto

Tos vadus nevajag ar skoču līmēt vienkārši bik ar spēku iespiest iekšā vajag! Man ar neturējās' date=' domāju, brāķis .. , bet nē vienkārši ar leilāku spēku dabon iekšā un viss![/quote']

Nee es jau paarbaudiju atmociiju to fignju valjaa izraadiijaas viens kontaks vai spaile kaa vinju tur bij tolociits taa ka nekas netureejaas.

Runaajot pa vadiem man viens pazinja pirka reiz daargu skard vadu kuram bija nepareizi uzskruuveeti tie kraasainie kontakti tjip baltie sarkanie lai vidjiku pierubiitu.No saakuma domaaja shis ka braakjis gadiijaas bet pamainot vadus sprauzhot ierubiitaa vidjikaa aizgaaja.

Gadaas visaadi.

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

Tie štrunti man divi gab. mājās mētājas, jo vairāk nevajag. Pirku Latgalītē. Tur visādi vadi un pārveidotāji ir.

Link to comment
Share on other sites

Ja iet runa par sho vadu tad man skan labi vismaz nejuutu nekaadus skanjas trauceejumus.

 

dzekin paskaties oma likomu

Link to comment
Share on other sites

Guest KOKTO
Ja iet runa par sho vadu tad man skan labi vismaz nejuutu nekaadus skanjas trauceejumus.

 

dzekin paskaties oma likomu

Prishkam man tas oma likums? Staigaat ar fizikas graamatu pa veikaliem un reikjinaat pareizo vadu?

Link to comment
Share on other sites

Ja iet runa par sho vadu tad man skan labi vismaz nejuutu nekaadus skanjas trauceejumus.

 

dzekin paskaties oma likomu

Prishkam man tas oma likums? Staigaat ar fizikas graamatu pa veikaliem un reikjinaat pareizo vadu?

 

nu kaa zini , kad kautko nededzinasi tad mosh saaksi domaat ar galvu nevis d.....

Link to comment
Share on other sites

Guest KOKTO
Ja iet runa par sho vadu tad man skan labi vismaz nejuutu nekaadus skanjas trauceejumus.

 

dzekin paskaties oma likomu

Prishkam man tas oma likums? Staigaat ar fizikas graamatu pa veikaliem un reikjinaat pareizo vadu?

 

nu kaa zini ' date=' kad kautko nededzinasi tad mosh saaksi domaat ar galvu nevis d.....[/quote']

Man jau labaak patiik doma ka viss un dajebkas tiek razhot ar kaadu noteiktu standartu kura raamjos razhotaajam jaaieturaas cita lieta ja tu pats saac kautko lodeet uz pasha roku vai meegjinaat iestuukjeet kaadu stekeri attieciigi nepiemeerotaa ligzdaa. Es nereekinu omus ies vienkaashi pastos dokumentaaciju attieciigajam produktam un saderiibu.

Mosh es maldos un domaaju ar d.......

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...