Jump to content

[Aptauja] Micro SDHC kartes izvēle


Kakstons
 Share

  

35 members have voted

  1. 1. Ieteikt atmiņas karti



Recommended Posts

Pienācis laiks iepirkt jaunu atmiņas karti smārtfonam (Moto G 4g), bet ir vajadzīgs jūsu padoms, kuru no visām izvēlēties..

 

Uz kartes pārsvarā tiks glabāta mūzika, bildes, video, spēles, un tiks kačāti torenti.

 

Esmu noskatijis 7 dažādu ražotāju kartes (Adata, Goodram, Kingston, Leef, Samsung, Toshiba, Transcend), cenā no 13 - 19Eur, vajadzētu izvēlēties vienu. Kuru iesakat?

 

post-99623-0-11617300-1423192155_thumb.jpg

Labots - Kakstons
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Iepriekš vienmēr esmu ņēmis Kingston, bet ja būtu tagad jāpērk, ņemtu SanDisk, jo dzridētas labas atsauksmes

Link to comment
Share on other sites

    SanDisk gan pēdējo trīs gadu laikā divi ir nomiruši pavisam 32GB 10klase.Kingston pāris vecie strādā perfekti,taču viens divu gadus vecais palicis gaužam lēns kopējot failus uz datora.Visas kartes 32GB 10klase.Apsveru domu par Lexar iegādi,pēc profesionāla lietotāja ieteikuma.Bet nu arī jaskatās vai ķīnieši nav sākuši līdzīgas taisīt,vai kā kingstons lažu laist ar tatu nesējiem.Tiesa pagaidām,gan nav dzirdēts.


Papēti,par šīm domāju. http://www.lexar.com/products/lexar-high-performance-microsdhc-microsdxc-uhs-i-cards-300x

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

Aptaujai pievienots arī SanDisk

 

Lexar neesmu pievienojis, jo neiekļaujas budžetā (zem 20 eur)

Link to comment
Share on other sites

Būšu rupeklis un atļaušos pateikt, ka tajā cenu robežā ir jāņem jebkura karte un pilnīgi pofig kas tur rakstīts. Nosprāgs tāpat. Cita agrāk, cita vēlāk. Gribas ietaupīt centu, tad ķīnas noneims, gribas kautcik, tad drusku skanīgāks nosaukums. Visa opera.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Gribas ietaupīt centu, tad ķīnas noneims, gribas kautcik, tad drusku skanīgāks nosaukums.
Es atkal tieši pretēji domāju.Gribas ietaupīt,pērc +- kvalitatīvu preci teiksim virs 20 eiro. Nauda nav tik svarīga tad ņem jebkuru pa 10-15 ( tas pa lielajām kartēm protams)un un maina pāris reizes gadā. :)

 

 

kingston atsauksmes tikai labas
Es arī pirms vairākiem gadiem domāju,ka nekas labāks nevar būt.Bet pēdējie šie firmas razōjumi spēcīgi sāk apgāzt labo slavu.
Link to comment
Share on other sites

versatile

Kingstoni mēsli, n-tās reizes pierādījies.

SanDiskus baisi vilto, ir arī sūdzības par miršanām - vigzin, mirst īstie vai viltotie vai abi.

 

Es par Transcend. Labs ātrums, laba price/performance.

Link to comment
Share on other sites

Īstie SANDISK nemaz tā nemirst. Jau sen lietoju tikai SANDISK. Problēmu nav bijis.

Par Samsung EVO gan neko daudz nav dzirdēts, bet runā, ka labas kartes.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Es pievienojos variantam: Pofig!

Viss kaut kad nosprāgst. Bet ja par Kingston, tad fleška iet jau 6 gadus. Bet viena SanDisk atmiņas karte vēl ilgāk  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Beigās paņēmu Samsung EVO 32GB UHS-I, salasijos, ka no lētajiem esot uzticamākais un tīri labs.

r09xiseonav7qvqs8gq.jpg

post-99623-0-95956800-1423572824_thumb.png

Labots - Kakstons
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...