Jump to content

Matu griezama masinite


TyTe
 Share

Recommended Posts

Gribu iegadaties jaunu matu masinu, kopa man ir 2 matu masinas majas, ar kuram neesmu apmierinats ka tas griez... Viena ir ramington kura pirms 2 ar pus gadiem maksaja kaut kadi 30+ ls un otra ir philips kuru nopirku vasara, pa 46 eur. ( vieniga atskiriba sai no ramington ir tas ka seit var likt attalumus no 1-24mm ik pa vienam milimetram. Parejais viss identiski... 

 

 

Nepatik tas ka man kadas 15 reizes ir japariet vienai vietai pari, lai man nodzen matus pilniba lidz manam garumam.

 

Sanak vienu reiz nedela nodzenu matus. No kadiem ~16mm lidz 9 mm.

 

Iesakiet tadu kas griez normali .

Labots - TyTe
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Izklausās pēc ģenētiskas problēmas

 

Nepatik tas ka man kadas 15 reizes ir japariet vienai vietai pari, lai man nodzen matus pilniba lidz manam garumam

 

Aizej uz friezieru salonu, par griezumu no 15mm uz 9mm Tev neprasīs vairāk kā 5eur(protams, ja ies uz glaunāku vietu kā pie Gaļinas prasīs vairāk), ņemot vērā, ka tur viss atkarīgs no ātruma, jo tieši saistīts ar izpeļņu, pajautā ar kādu vella asinātu sirpi viņi to grasās darīt/dara.

Link to comment
Share on other sites

Es arī neesmu atradis jēdzīgu - ir bijušas daudz un dažādas par dažādām naudām. Visas viņas ātri nolietojas un lielu naudu tērēt tur nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ramington kura pirms 2 ar pus gadiem maksaja kaut kadi 30+ ls
Nu man arī šīs firmas HC-5810,varu teikt tikai to labāko un nekas nav 15 reizes pa vienu vietu jadzen :) (keramiskie zobi,nejūtu atšķirību pēc 2gadu lietošanas).Tiesa gan maksāja ap 100 eiro kad pirku. Visticamāk cena atbilst kvalitātei un mašīnas klasei.Tā kā pa 30+ neticu,ka ko dižu var atrast.
Link to comment
Share on other sites

Varbūt te var ko atrast un ieteiks kādu labu mašīnu: http://www.salonline.lv/

Ir man tur pat klientu profesionāļu karte, dod labu skidonu :D

 

Savā laikā mamma savā friziersalonā iepirka pa vairakām Moser ražojuma, maksāja pie latiem 150+, ja nekļūdos, nokalpoja ļoti ilgi, pieļauju, ka tā ražotāja lētākas mašīnas arī būs nesliktas.

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Prieskam man maksat 5 eur par vienkarsi taisniem nodzitiem matiem??? Es staigasu katru nedelu pie friziera? Tapec jau man vajag matu masinu, lai es pats to varetu katru nedelu darit.

 

Abam masinam ir titana asmeni, ta vismaz rakstits!

Labots - TyTe
Link to comment
Share on other sites

Abam masinam ir titana asmeni, ta vismaz rakstits!

Kur to izlasīji?  Tu par sevējām domāji.Man vismaz tāpat ,kā mājas lapā.http://en.remington-europe.com/men/grooming/hair-clippers/genius-hc5810.html

Keramiskie un tiešām pa diviem gadiem nejūtu nolietojuma pazīmes.

 

 

Prieskam man maksat 5 eur par vienkarsi taisniem nodzitiem matiem???

Tad kapēc to uzskati par labāko atbildi? :)

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

 

 

Prieskam man maksat 5 eur par vienkarsi taisniem nodzitiem matiem??? Es staigasu katru nedelu pie friziera? Tapec jau man vajag matu masinu, lai es pats to varetu katru nedelu darit.

Ar uztveri tiem cilvēkiem dikti čagani mūsdienās - paskaidroju kā bārniem, bez īpaši paplašinātiem teikumiem - Lai uzzinātu ar ko frizieri Tev griezīsies Tevis norādīto  15->9 matu griezumu - dari sekojoši - Paņem 5jurīšus. Aizej uz friezieru salonu. Paprasi kādu instrumentu viņi lieto. Pieraksti. Atbilde būs iegūta ar 5eur ieguldījumu. Atbilde būs no cilvēkiem, kuri griež matus ikdienā. Cilvēki, kuriem to vajag izdarīt ātri nevis 15x braukājot.

 

Gala rezultāts - Uzzināsi, kādu ierīci viņi izmanto, jo tā noteikti nebūs 12eur Philips mašīnīte, kura jālādē ik pa 30min.

Link to comment
Share on other sites

Pašam lētā philipsene. Kāds no ģimenes man palīdz tikt galā ar matiem. Protams, ka ar to sadzīves matmašīnu ar regulējamo augstumu jālaiž vairākkārt pāri, jo tur nav, kas paceļ tos matus. Friezierene ņem ar ķemmi, piepaceļ matus un vajadzīgā garumā pārlaiž pāri ar matmašīnu klasisko un viss notiek jau ar pirmo reizi. Bet, lai laistu, kā frizierene, vajadzīgas iemaņas, un pats sev to nevar izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...