Jump to content

Pārdodu labu PC (bez monitora)


ICEnutty

Recommended Posts

 

 

Gpu geforce gtx 280 1gb psu 450w

Redzi, šis kompis var diezgan ātri nosvilt tieši dēļ videokartes. Barošanas bloks jau noteikti nav kāds brendīgais ne??!!

Minimum System Power Requirement (W)
550 W
Link to comment

Redzi, šis kompis var diezgan ātri nosvilt tieši dēļ videokartes. Barošanas bloks jau noteikti nav kāds brendīgais ne??!!

 

 

Chifteks ar kkaudu 80 bronze

Labots - SLaviXz
Link to comment

 

 

Chifteks ar kkaudu 80 bronze

Nekas spožš, bet maķenīt labāks par Codegen vai Hec ir.

Vienalga iesaku nomainīt. 

Link to comment
Hmm, kopš kura laika HEC ir pielīdzināms kodegena līmenim?

Tīri personīga pieredze - man te bija divi Hec barokļi (300W un 485W) pus spalvas smagumā, viens aizgāja utilizācijas ceļu pēc vienas mātesplates nosvilināšanas, otrs ik pa laikam deva ārā gļukus ar pēkšņu izslēgšanos, tādēļ tika ziedots kā ventilatora donors.

 

 

Guru3d saka, ka X6800+GTX280 pie peak load rij 365w.

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-gtx-280,1953-25.html

Nvidi pati saka, ka GTX 280 ēd 236W viena pati pie maksimālas slodzes. Varbūt, ka var iztikt arī šādi, bet man pašam laikam būtu iebildumi tik tuvu robežai darbināt.

Labots - Rubenis
Link to comment

Jocīgi, manā pieredzē ir bišķi vairāk par diviem un neko tādu neesmu novērojis, bet nu es viņus neesmu pircis/tirgojis jau kādu brīdi, kopš vietējiem izplatītājiem to nav. Pēdējais bija ~8 gadus vecs 300W eksemplārs, kuram dēļ kondiķu nolietojuma un 130% slodzes bija sākusi kust un smirdēt izejas filtra drosele, pēc to nomaiņas darbojas joprojām.

  • Patīk 1
Link to comment
Jocīgi, manā pieredzē ir bišķi vairāk par diviem un neko tādu neesmu novērojis

Es redzēju vienā vecā datorā ko tīrīju Hec 300W kaut kādu zaļo sēriju vai ko tādu un tas bija pasmags, likās labi uztaisīts un darbināja Q6600, bet tie divi, kas man uz maiņu ienāca gan bija tiešām ar Codegen vienā plauktā liekami. 

Labots - Rubenis
Link to comment

Nu svars kopš tiek izmantots aktīvais PFC vairs nav tik pārliecinošs garants barokļa kvalitātei, bet nu var jau gadīties ka pēdējos gados šiem kas aizgājis greizi, pēdējie redzētie jaunie bija kaut kādi cougar pirms gadiem ~4-5, ar tiem viss bija kārtībā.

Link to comment

Nē, es nesaku par svaigučiem, bet tiem kam ir gadi 4-5 vismaz man gadījās švaki.

Link to comment
it.kroplis

Nereāls krāms.  Man viens krietni jaudīgāks mētājās, Un ar ne sūda nemaksā vairs. Atdod labdarībai labāk.

 

HEC savā laikā bija labi PS. Bet laiks iet vis mainās.

Labots - it.kroplis
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...