Jump to content

molex


 Share

Recommended Posts

Ir man te majaas taads papraavs gabals telefona vadu... itkaa butu viss ok 4 vadinji iekshaa utt. tikai tievaaki par molexiem.. jautajums vai tie derees un neradiisies problemas, ja molex standarta vadus aizvietoshu ar tiem.. itka jau straava tur maza... Kaads mosh ir megjinaajis?

Link to comment
Share on other sites

poller
Ir man te majaas taads papraavs gabals telefona vadu... itkaa butu viss ok 4 vadinji iekshaa utt. tikai tievaaki par molexiem.. jautajums vai tie derees un neradiisies problemas, ja molex standarta vadus aizvietoshu ar tiem.. itka jau straava tur maza... Kaads mosh ir megjinaajis?

Ja grības pameiginat, tad aiziet ;) Bet tas ka vadi ir tievak par originaliem NAV labi. Es kadreiz domaju parlodet standart vadus, uz vadiem caurspidiga izolacija :)

Link to comment
Share on other sites

DelNet

nu es vakaraa mosh pameeginaashu.. redzees kaa buus..via viss rukaas korekti.. pa priekshu vecos nost nenjemshu pielodeeshu paraleeli...

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

es sapratu ka tiem telefona vadiem ir plaanaakas taas dziislas ne? cietnis itkaa 20w prasa :/ kaa tur bi jaareekjina lai dabuutu ampeerus?

Link to comment
Share on other sites

DelNet

nez pastiisos maasas fizikas gramataa tur noteikti ir.. atceros ka kaut kas ar R^2 utt.. tipa laukums tuliit pastishos..

 

 

UPDATED:

nu R^2 laikma nebija :)

 

R-pretestiba

p-iipatnejaa pretestiba ( varam oms reiz mm^2/m = 0.017)

S, l - domaaju ka visi zinaas..

R=pl/s

Tad ja visu esmu pareizi sapratis, tad

pienjemsim ka vada garums 20 cm = 0.2m un diametrs man shiem ir kaads pus milimetrs... => 0.5^2*pii jeb 3.14 = 0.785

tad 0.017*0.2/0.785 = iznaaca man apm 0.004331210191 ohmi???

Talak gna tagad nerekjinaashu maate jau traka un sauc vakarinjaas :))

Link to comment
Share on other sites

DelNet

pienjemsim ka iepriekshejie aprekjini bija pareizi.. ( ja nee dieva deelj labojiet mani ;) )

 

P=V^2/R

tad... hmm jaa bet molexos ir divi.. viens 5v otrs 12...

nu tapat pienjemsim un rekjinasim uz tiem 5v

tad P=25/R

ja pienjem ka hdd vajag 20 w, tad paari paliek 5w.... tas nozimee ka mums vadu pretestiba var buut liidz5ohm...hmm

Bet, ja kljuudos kaads ludzu labojiet :) Pagaidama vle nemainishu vadus, daljeeji ari slinkuma deelj, daljeeji droshiibas. :)

Link to comment
Share on other sites

DelNet

iebaaazu apmeram 30-40cm garu telefona vadu ( varsh) Viss itkaa iet.. nezinu kaa lai paarbauda via cientis nav palicis lenaaks :)) aa nee zinu :))

Jaaiesprauzh kaads standarta vads un uz hronometru japanjem boot laiks, pec tma atpakalj shitais un atkal uz hronometru boot laiks :)

Mosh citi testa veidi ko ieteikt?

 

P.S. pagaaja bishk laiks kameer iemaniijos tos molex vadinjuz iznjemt :))

Link to comment
Share on other sites

DelNet

nu bootojoties vienreiz ( ar orginalo molexu uzstartejas par kadam 5 sek atyraak, jo sistemas pikstulji atraak iesledzaas utt) Bet kopeejot ivenu un to pashu failu, rezultaats bija identisks, tadeelj uzskatu, ka nekaadu trauceejumu PC darbiibai neesmu radiijis :) Riit jaanjem nazis, lodaamurs utt rokas un jaskruvee valjaa PSU un visi molexi jamaina nost.. peec tem vle no drauga sarunaaju jau sudraba kraasi un buus vispabaa cool :)

Link to comment
Share on other sites

DelNet

atraakais tikai riit.. jo usb vads kamerai izpakaljots.. ja riit atradishu, kuraa sturi suns nometis otru galu tad jaa :))

vispaar sitais mans pirmais mods.. istaba pilna ar ruudiito stiklu, ari organisko, bet vecu un paskraapeetu ( domaaju ka tads organiskais atkriit)

Sodienas veikums ir no-apaljoti IDE vadi un molex, kas japabeidz riit..pirms dzeki sauks hokji speleet.. Videokartei dzesetaju ( vecu noname ), kuram piebaazu diodes, pieliku kadu nedelju atpakalj.. vienigais atlikushais ir logu ietaisiit un paaris superbright diodes izraut.. pictures buus noteikti :)

Link to comment
Share on other sites

DelNet

sodien kaa pieceelos nebiju iesleedzis PC... izraavu un izaardiiju PSU.. porotams dabuuju gjeneraaltirishanu pie reizes taisiit utt.. tad vadus nomainiiju uz jau ieprikeshmineetajiem telefona vadiem, kurus par pliku velti no laba drauga dabuuju.. Viss iet un griezhaas :)) Nekaadu gljuku pagaidaam :) Pictures buus.. kaut kad :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...