Jump to content

DLNA rūteris+Ext.HDD+TV


ICEnutty
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vēlējos pavaicāt, ja es iegādājos TV ar "DLNA" atbalstu un rūteri, kam arī ir DLNA media server atbalsts (kā arī USB) un man ir ārējais cietais disks, ko pievienoju pie rūtera. Vai šādi būs iespējams nokonfigurēt streamingu, lai uz TV varētu skatīties filmas, kas glabāsies ārējā cietajā diskā?

 

P.S. Ārējais cietais disks pievienots tīklā un video materiāls uz turieni tiek nogādāts caur lokālo tīklu, lejuplādēts no interneta, izmantojot portatīvo datoru. Filmas nepieciešams skatīties uz TV neveicot vairs nekādas failu pārvietošanas un dators var būt izslēgts.

 

Ja kādas detaļas neesmu ievērojis - lūdzu pasakiet.

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

Labāk nebūs rūteris un NAS (tam paredzēts vai, piemēram, Raspberry Pi, ko varētu arī kā torrentu kasti izmantot)?

Link to comment
Share on other sites

Nu es biju domajis, ka man ir parasts external hdd (2.0 usb), ko planoju pievienot pie rutera, kopa ar printeri, lai abi butu lietojami tiiklaa no lielaa pc, portativa datora un TV (lai skatitos filmas).

 

Biju skatijies uz so ruteri: http://www.1a.lv/tikla_produkti/routers/tplink_tlwdr4300

 

Filmas ko skatos parasti nav smagakas par 3GB, tie parsvara ir HDripi, bet iespejams ar nakotni apetite augs. Ari TV planoju iegadaties citu, tadelj interesejos par to DLNA, vai tas bus nepiecieshams. Augstak minetais ruteris ari atbalsta itka DLNA.

 

Daudz naudas ari shim neplanoju izdot + man nepatiktu nepartraukti ruucosh priekshmets telpaa (NAS ar ventilatoru), tadelj skatos vairak uz to versiju ar HDD pie ruutera...

 

Un ko nozime "not spin down" - vai tad HDD neparstaj griezties pievienots pie rutera, kad neizmantojas? :o

 

 

P.S. Drizuma bus ari remonts dzivokli, tadelj iespejams savilkt vadus kur vajag, bet man jau simpatize bezvadu risinajumi.

Link to comment
Share on other sites

Nu es biju domajis, ka man ir parasts external hdd (2.0 usb), ko planoju pievienot pie rutera

Šajā gadījumā faili tiks glabāti uz HDD, bet par torrentu lejuplādi atbildīgs būs tavs dators. Ja vēlies, lai lejuplādei nebūtu nepieciešams darbināt datoru, nāksies domāt par citu risinājumu.

Ir, protams, arī rūteri, kas var veikt torrentu lejuplādi, bet par tiem vienā citā tēmā Betons visai slikti izteicās.

 

Viens no budžeta variantiem: Rūteris savienots ar Aveni (ar 1 HDD būs mazāks čakars) + Dators/TV (abi divi kaut bezvadu)

 

 

 

man nepatiktu nepartraukti ruucosh priekshmets telpaa (NAS ar ventilatoru),

Avene ir fanless.

 

3-10GB ripiem vari arī izmantot bezvadu risinājumus.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

1) Ar normālu netu tos 2-3GB ripus novilkt nav baigā problēma, cits jautājums, vai var vilkt pa taisno uz to tīkla HDD, kas pieslēgts pie rūtera? Un vai šis ies cauri ar bezvadiem vai nepieciešams tomēr pievilkt vadiņus?

 

2) Kā tad ar to DLNA? Vai nepieciešams, lai TV šo balsta, vai iespējams kka tās parastās (samba?) šāres izmantot uz jebkura LED TV un kā tas notiek? Respektīvi, vai man būtu jāmeklē TV ar DLNA funkciju, lai norealizētu šo manu situāciju.

Link to comment
Share on other sites

1) Jā

2) Labojiet, ja kļūdos, bet man jau liekas, ka mūsdienās +- visi Smart TV to atbalsta (varbūt vien zem cita nosaukuma)

On the device side, you may find that some manufacturers incorporate a branded version of DLNA. For example, many LG Blu-ray players and TVs offer a feature called SmartShare, but that's really just DLNA under a different name. Same goes for Philips' Simple Share and Samsung's AllShare.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, tad jau interesesos iegadajoties konkretu modeli.

Man ir mazais external hdd, kas powerojas no usb porta, vinsh tachu negriezisies visu laiku, kamer bus pieslegts pie ta rutera, bet gan tikai tad, kad megjina piekljut failiem uz taa hdd (tas butu normali)? Es ta vienkārši jautaju, jo viena saita izlasiju kkadam ruterim tjip minusu, ka hdd nespinojas down. :? lai ko tas nozimetu.... tikai megjinu saprast.

 

Bet uzsledzot to raspberry pi (kuru modeli un pa cik butu janjem?) varetu sakonfiguret ta ka torrents griezhas uz avenes un no darba es pat varetu pieklut GUI web interfeisam un uzlikt kko downloadoties utt.?

 

labs ruteris bus tik un ta nepieciesams, cik noprotu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet uzsledzot to raspberry pi (kuru modeli un pa cik butu janjem?) varetu sakonfiguret ta ka torrents griezhas uz avenes un no darba es pat varetu pieklut GUI web interfeisam un uzlikt kko downloadoties utt.?

Jā, kungs!

Link to comment
Share on other sites

DIY labāk patīk :) pagaidām veiksmīgi esmu ticis galā ar saviem uzdevumiem.

 

Laikam meklēšu kcik sakarīgu rūteri un slēgšu klāt esošo cieto, tad jau tālāk skatīšos, atkarībā no tā, kā strēmos un vai neaugs prasības. :D
paldies:)

Link to comment
Share on other sites

 

 

DIY labāk patīk :) pagaidām veiksmīgi esmu ticis galā ar saviem uzdevumiem.

Sīkāk, ko īsti esi iepircis/izdarījis?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...