Jump to content

[Pērk] Sony NEX kita objektīvu


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Zinu, ka te ir izlepusi Sony NEX saime, tāpēc varbūt kādam mētājas neizmantots E-mount PZ 16-50mm F3.5-5.6 OSS (SELP1650) vai E-mount 18-55mm F3.5-5.6 OSS (SEL1855) kitinieki. Par SELP1650 dotu kādus 80 eiro, par SEL1855 kādus 100 eiro. Priekšroku dotu SEL1855. Korpusa krāsas - nebūtiskas. Būtu labi, ja ir visi vāciņi, SEL1855 gadījumā arī saules blende.

 

Principā interesē arī 55-210mm F4.5-6.3 OSS (SEL55210). Cenu īsti nezinu.

 

Draudzējos ar Omnivu, sliktākajā gadījumā arī Pasta Staciju.

 

 


.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Long John

Es neesmu izlepis un mazais "pankūkas kitinieks" lieti noder pašam, bet attiecībā par teleobjektīvu- varu ieteikt šo pārdevēju- pats pie viņa nopirku un viss OK (viņš pārdod jaunus objektīvus no double kit'iem).

Toreiz (pērn vasarā) vēl varēja pakaulēties, kādus 15 paundus nokaulēju.. :).

 

       http://www.ebay.co.uk/itm/Brand-New-Sony-Nex-55-210mm-F-4-5-6-3-OSS-SEL-55210-Nex-camea-Hood-UV-/171024983755?pt=UK_Lenses_Filters_Lenses&hash=item27d1e226cb 

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

55-210 ir tāds nākotnes plāns, jo garo galu vajag reti.

 

Nosacīti platie zoomi vajadzīgi cauruma aizbāšanai vecajam, labajam pirmās paaudzes NEX 5.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Cauruma aizbāšanai varu piedāvāt tikai manuālo fixfokāli "Tokina 28/2,8"  (Pentax bajonetei) pa 30 Eur.

 

   http://www.ebay.de/itm/RMC-Tokina-1-2-8-28mm-mit-Pentax-K-Bajonett-digital-und-analog-verwendbar-/251781967230?pt=DE_Foto_Camcorder_Objektive&hash=item3a9f5fed7e  

 

Pāreja uz Nex  gan jāgādā pašam.. :(  

 

Nosacīti plats fixfokālis man ir "Sigma 19/2,8" (ar autofokusu, uz E-mount).

Nopirku Ebajā pa apm. 90 Eur un esmu apmiertināts.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Doma ir nodot jaunajai paaudzei, tāpēc vajag AF un arī zoom. Par Sigmas 19, 30 un 60 mm sēriju esmu informēts.

Pats lietoju NEX pārejas no Canon FD, m42 un Leica, arī šis ir zināms lauciņš, bet ne konkrēti šim gadījumam.

m

m

a

Link to comment
Share on other sites

Long John

Redz, kur beidzas reāla izsole. Parasti  ap 100-120 Eur var dabūt.

 

       http://www.ebay.de/mbf/Summary?MyEbay&gbh=1

 

Latvijā šos redzu reti. Vienreiz ss.lv tas 18-55 bija pa 80 Eur, bet nepaspēju noķert. 

 

Meklē vien Ebajos:

 

  http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR2.TRC1.A0.H0.XSony+SEL-1855&_nkw=Sony+SEL-1855&_sacat=0

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

eBay ir tāds sports, ar ko šoreiz negribēju nodarboties, jo no DE parasti atšipot maksā ap 15-19 eiro, kas šādam pirkuma sastāda 20% cenas.


Plus mani tracina, ka idioti nevar ieiet ražotāja mājas lapā un nokopēt precīzu ražotāja doto modeļa numuru/nosaukumu,

Link to comment
Share on other sites

Long John
jo no DE parasti atšipot maksā ap 15-19 eiro

 

 

Ja nav kur naudu likt, var sūtīt no Vācijas uz LV ar pastu pa taisno.

Es jau ilgus gadus  izmantoju LBSS un objektīva kastītes atsūtīšana maksā ap 5 Eur (ja vien vācietis to nav iepakojis TV kastē... :)

Piemēram, SEL 55-210 "atšipošana" DE-LV   man izmaksāja 3,35  EUR, Sigma 19/2,8- 3,65 Eur. 

 

Ja negribi jebajoties- paliec vien gaidot (gribot)... :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nekad neesmu izmantojis LBSS. Kāda tur shēma? Nosola, samaksā pārdevējam, viņš nosūta uz LBSS noliktavu Vācijā, viņi atved.

 

A kā LBSS zina ka tā ir mana paka?

Link to comment
Share on other sites

Long John

Palasi pats- viss latviski aprakstīts.

 

  http://www.lbss.de/index.php?cmd=4

 

Es iesāku, kad vēl bija aktuāla valūtas konvertācija- man bija tikai SEB kontā jāieskaita Ls un pēc nedēļas vai divām jāsavāc paka  Ganību Dambī 26.

Bet arī tagad nav ne vainas- svarīgi , ka man Ebajā  ir Vācijas piegādes adrese- mazāk ierobežojumu. Man svarīgi , ka viņi veic arī savākšanu pie pārdevēja, kā arī daudz drošāk atgādā ar savu auto, nekā dažādi pasti.

 

Par paku atšifrēšanu- IMHO viņi atšifrē pēc sūtītāju adresēm.

Katrā ziņā, 8 gados un pāri 2 k pirkumos  problēmu nav bijis.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

viss latviski aprakstīts

 

Teiksim tā - neesmu pilnīgs idiots, bet LBSS mājas lapā rakstītie vārdi ir latviski, bet kopējais teksts - nav. 

Link to comment
Share on other sites

Long John

Nu tad laikam es esmu pavisam vecs idiots... :yahoo:

Ja kautkas nav skaidrs- uzzvani, paskaidrošu- slinkums klabināt palagus.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

:sorry: varbūt rīt arī uzzvanīšu.

Link to comment
Share on other sites

varu pardot nex5 kameru ar visu 18-55 objektivu (objektivs 4menesus vecs, pati kamera ap 3gadiem)  pa 160eir , somina un zibspuldze bonusa

 

$_86.JPG

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Paldies par piedāvājumu, bet man tieši šāda jau ir ;)

Link to comment
Share on other sites

Žak - LBSS ir, imho, labākais variants, ja pārdevēja piedāvātais šipings ir dārgs vai vispār netiek piedāvāts. Ir sūtītas 4 vai 5 pakas - viss kā pienākas, nekādu problēmu, cenas smieklīgas.

Ir arī līdzīgs kantoris, kas no UK tāpat šipo.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tas ir skaidrs. Jautājums ir par maksāšanas kārtība (LBSS grib caur savu kontu, bet varot arī pats samaksāt).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Žak - LBSS ir, imho, labākais variants, ja pārdevēja piedāvātais šipings ir dārgs vai vispār netiek piedāvāts. Ir sūtītas 4 vai 5 pakas - viss kā pienākas, nekādu problēmu, cenas smieklīgas. Ir arī līdzīgs kantoris, kas no UK tāpat šipo.
 

tiri intreses pec kas tas pa uk kantori?

Link to comment
Share on other sites

niekalbis

 

 

Tas ir skaidrs. Jautājums ir par maksāšanas kārtība (LBSS grib caur savu kontu, bet varot arī pats samaksāt).

Ja maksā pats, tad LBSS iekasē 5EUR par 'pārsūtīšanu'. Ja caur LBSS, tad 5% komisija. Ja mīl feniņu, tad var sarēķināt, ka līdz 100EUR caur LBSS izdevīgāk, virs- pašam maksāt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...