Jump to content

Kā zīmēt izpildshēmu mājas sadalei


mickys
 Share

Recommended Posts

Sveiki

Ir pienācis tādas brīdis, kad tiek taisīta sadale mājai, tāpēc gribētos tur visu uztaisīt pa pirmo sorti - ar visu izpildshēmu, lai visiem būtu skaidrs kas un kur ir pieslēgts.

Esmu redzējis vairākas leilo sadaļu izpidshēmas un viņas visas izskatās ļoti līdzīgi, tāpēc pieļauju, ka ir kāds standarts pēc kā viņas zīmē - vai ir iespējams to kaut kur internetos izlasīt?

Kādu programmu lietot? Parasti visas tās shēmas ir dwg AutoCada formātā. Vai tur ir gatavi šabloni vai tas viss jāveido pašam?

Link to comment
Share on other sites

Tak uzmet kaut vai ar roku parastu vienlīnijas shēmu un ieliec sadalNē - tur darbs 10 minūtēm :D Būtībā jāuzrāda katra atejošā līnija ar automāta vai drošinātāja nomilālu, 1 vai 3 fāzes un kas galā. Viss.

Link to comment
Share on other sites

Aj nu zin kā, gribas tomēr lai viss pa smuko, ar datoru un tā.. :D

 

Nu un protams iemācīties kautko papildus, nekad nezin kad var noderēt...

Labots - mickys
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Derētu pastāstīt, kā tu to pēc tam izmantosi. Nepietiek sadales skapī pierakstīt klāt, kurš ir kurš bloks?

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Kādai sadalei ir nepieciešams šablons ? Tu vairākas rūpnīcas pieslēgsi ?

 

To iespējams - sazīmēt visur kur, bet, ja tas ir tikai Tev pašam, bez rakstlaukuma - tad EXCEL, jo Autocad pat nedarbinātu klucīšu shēmai.

 

Un Autocad parasti zīmē struktūrshēmu, kur parastais latvietis tāpat nesapratīs apzīmējumus vai nezinās, kuras spailes ir kuras.

Labots - ColorPulse
Link to comment
Share on other sites

Vislabāk šim darbam der Visio, MS nedaudz sačakarēja viņu, bet vienalga lietot ir ērti, vienīgais mīnus viņš nākt tikai Office, standart un Pro versijā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

O, Visio man patīk, esmu lietojis jau iepriekš - laikam būs īstais šim mērķim.

Pagaidām paldies, bet tēma lai paliek atvērta, ja nu kādam ir ko teikt vēl..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...