Jump to content

Austiņu pastuzis


BLACK ALIGATOR
 Share

Recommended Posts

Argusa nopirku austiņu pastuzi kit, AVT1024B, mājās saliku salodēju, un pēkšņi izdomāju ka pastūzi varētu izmantot kā pārnēsājamu, jo nekādi īpaši lieli gabarīti viņam nav, bet rodās problēma tā ka pastuzim ir uz katru kanālu savs TDA-7233 datašits, tad ar kādu voltāžu man barot visu šo pasākumu, vai ar divām 4,5 voltu bačām paralēli nav pietiekami, manuala rakstīts ka amps šansē no viens lidz 15 voltiem, nezinu kāds ir jūsu viedoklis cienījamie

Link to comment
Share on other sites

jā strādās, bet es ņemtu tad 2 kronas paralēli vai 2  plakanās virknē :D nu tas verķis tērē kādus nezinu 10-15mA , ta nu rēķini ar cik Ah cik ilgi vilks.

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

Tā būs jādara arī citur likties nav kur, es zinu ka citiem čipiem ir tā ja viņiem ir 12 voltu aķis vai bača un tad kad baterija sāk tukšoties tad čips vienkārši atrubījās lai nedabun līdzstrāvu austiņās, kaut kā tā, bet es nedomāju kā tāda funkcija ir iekš TDA čipiem jo tda jau pats par sevi ir ķiniešu padjobka.

Labots - BLACK ALIGATOR
Link to comment
Share on other sites

ja jau tu to kitu lodēji, tad noteikti pamanīji ka izejā ir kondensators, kādu līdzstrāvu tur var dabūt izejā :D ?


un ar vienu kronu 9V arī gan jau ka pietiekoši ilgi vilks ja nepirksi lēto. ar 2 bačām diez ko mobils tas aparāts nebūs :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

Tā iedomājos par to līdzstrāvu, ka aizmirsu par to elektrolītu paciņā stāvēja 25vuz1000mikrofarādiem es uzliku vāciešu ELKO  25v-uz2200mkf , agrāk lietoju vienkāršu pastuzīti priekš austiņam, no lētajām usb tumbiņām izvilku pastuzi, uztaisīju normālu ieeju, un izeju lai neļurkājās nekas tur, led gaismiņu nafig, lai netēŗē no lieka enerģiju, divas 4,5 volt plakanās paralēli, vecajā ādas fotoaparāta maciņā iekšā, nu ka tu teici bomž edišan :D un vis tas svēra 148 gramus, kādas trīs nedēļas stabili varēja klausīties, uz ceturto nedēļu bija jādomā kur sagrabināt baksus lai nopirktu baterijas, jo skaņa sāka kropļoties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tda jau pats par sevi ir ķiniešu padjobka

Šis teksts vienkārši iespārda :D 


 

 

paciņā stāvēja 25vuz1000mikrofarādiem es uzliku vāciešu ELKO  25v-uz2200mkf

Un? Domā tādēļ labāk skanēs? :D 


 

 

pastuzim ir uz katru kanālu savs TDA-7233 datašits

pērle pēc pērles :D 

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

vai tad nepiekrīti  

Link to comment
Share on other sites

Abus datašitus drīkst barot no vienas baterijas/ām, pieslēdzot tos baterijai abus paralēli.  

 

Tur tak uz vienas plates abi stereo kanāli un abi barojas paralēli.

 

p.s. Ja lieto beaterijas, tad tas diožu tiltiņš nav vajadzīgs, tikai spriegums uz viņa kritīs, un nodrošinās, ka bačas nav iespējams pieslēgt nepareizi.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

par ko iet runa


es to taisngriezi atstāšu labāk

Link to comment
Share on other sites

Nu autors tiešām "kruta" izsakās....

 

Mūsdienās šādas iekārtas parasti baro no litija 18650 /18350 aķiem. Viņie ir standarta lādētāji pieejami. Un lai nodrošinātu stabilu spriegumu izmanto dc/dc converter - ebay maksā kapeikas. 

http://www.ebay.co.uk/itm/1Pcs-XL6009-DC-DC-Adjustable-Step-up-boost-Power-Converter-Module-Replace-LM2577-/271532706970?pt=UK_BOI_Electrical_Test_Measurement_Equipment_ET&hash=item3f389c4c9a 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...