Jump to content

Black Hole image atjaunošanas problēma


spura
 Share

Recommended Posts

Labs vakars,

Liels HELP, lai nepalieku vecgadā bez TV....

 

Gribēju kā labāk, izdomāju apgreidot savu VU+ Uno un uzlikt jaunāko imidžu, ar usb tā kā uzliku jaunāko 2.1.4

Bet

tagad šis saka, ka -Service unavailable Check Tuner Configuration

 

Drošībai protams biju kopiju no vecā 2.0.6.3 uztaisījis.

Pārkopēju usr/keys

Bet vienalga nekas nerādās

 

Ko man vēl vajag pārkopēt?

 

Liels paldies jau iepriekš!!!!!


Par laimi izdevās atlikt atpakaļ 2.0.6.3 imidžu, bet vienalga nepieleca ko es neizdarīju, lai visu atkal rāda ar jauno imidžu?

Link to comment
Share on other sites

base7- paldies pārbaudīšu.

 

gix- tā nevar būt, atliekot atpakaļ veco imidžu( flešā ieliku veco un uzreiz palaidās), viss notiek un atkal rāda.

Link to comment
Share on other sites

Kā expertam dažās ar uzlikšanu saistītās procedūrās, man būtu ko piebilst.

Spilgti izpaužas galvenā topicstartera kļūda, un tā ir nepareiza imidža izvēlne šai gada dienai.

Imidžam bija jābūt (kaut kur) Absolut 0.7 vai 1.0 bet nekādā gadījumā ne 2.0 vai vairāk  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  :drinks:  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vai uzlicis imagi nemēģināji darīt to ko tev lūdza VU : Check Tuner Configuration ?

Link to comment
Share on other sites

Exy, nu it kā jā...

Atradu ka jaunajā imidžā neparādījās astra ( pārējie trīs parādījās) visu saliku kā vecajā, pēc tam astru noskanēju pa jaunam, bet nekas neizmainījās

Caur dcc atlēgas arī pārkrāmēju.

 

Būs jāburās tālāk, ko neesmu izdarījis. :superstition:

Link to comment
Share on other sites

Mgcam binarņiku un palaiššanas skriptus saliki pareizajās mapēs un atļaujas piešķīri? Kanālus ar dreamsetu saglabāji uz kompja, jaunajā imagē iemeti?

Link to comment
Share on other sites

Beidzot izdevās atrast ko neizdarīju!

Paldies visiem par palīdzību.

 

Ar DCC telnet izslēdzu enigmu-pārliku enigmu2-ieslēdzu atpakaļ un viss aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Ir ienācies Vu+zero,tika uzlikts BH 2.1.4 imidžs (pakaidām vienīgais),bet netieku pie medus.Caur pluginiem piedāvā tikai Extensions management un tur nevienu EMU neredzu.Tad wicard failus liku pa tiešo caur DCC un vienalga medus netek,kaut gan caur zilo pogu emu parādījās.Vai varētu būt,ka tiem failiem ir jābūt speciāli priekš BH un citi neder?


Atradu Mgcamd 1.35 priekš BH ar ipk paplašinājumu.Ieliku to iekš tmp un caur adoniem uzinstalēju.Caur DCC smuki parādijās visi failiņi,bet dekoderī caur zilo pogu mgcamd neparādās.Savukārt nevaru tikt vaļā no wicard,kuru ieliku pa tiešo caur DCC un pēc tam tāpat izdzēsu.Kā tur pareizāk darīties?


Pameklējos vēl par internetu un atradu Mgcamdu priekš Vu+Zero uz BH imidža un viss aizgāja.Tas liek domāt,ka ne visi EMU ,kas domāti konkrētam imidžam,darbosies uz jebkura aparāta.Katram tomēr savs.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

Drīzāk pirmo reizi biji ko nepareizu novilcis vai uzlicis. Uz visām VU kastēm BH imidžam domātie EMU iet un nav nekādu speciālo UNO vai solo EMU. Zero gan man vēl nav gadījies pagaidām paspaidīt, bet pilnīgi visus pārējos gan esmu izgājis cauri un  uz visiem iet viens un tas pats EMU ( protams dalās pa imidžiem)

Link to comment
Share on other sites

Redz tas EMU kurš negāja,bija kombinētais t.i Oscam+Mgcamd,bet aizgāja tas kurš bija pliks Mgcamd.Mulsināja tikai tas,ka Oscam+Mgcamd smuki uzinstalējās ar visu restartu,bet EMU panelī neparādijās.

Link to comment
Share on other sites

Kas tur ko mulst. Ja neparādās, tātad nav īstais. Īstais parādās un strādā  :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Labvakar!Kur varētu palasīt saprotamu informāciju par USB vai HDD piemontēšanu uz šī imidža?Dotajā momentā ir Vu+zero ar 2xUSB.Piespraudu ārējo cieto "Verbatim" disku un pirmais ko liek tas ir inicializēt,tas nozīmē visu izdzēst.Info iekšā ir diezgan daudz un vai tad nevar to disku kaut kā savādāk pieraut bez izdzēšanas?

Link to comment
Share on other sites

Divreiz spiežam zilo pogu. Parādās papildus funkciju izvēlne ar daudz un dažādiem punktiem. Viens no punktiem ir "Devaisu" menedžeris ( Device manager 4 punkts). Ejam iekšā ar OK pogu, jābūt redzamam  piespraustajam usb verķim, lai kas tas arī nebūtu. Spiežam sarkano pogu "mount point" un izvēlamies kā tieši mēs piemontēsim ierīci . Apstiprinām un sekojam padomam restartēt visu aparātu. Tālāk ierīce ir piemontēta un vari darīt to ko esi nolēmis darīt.

Link to comment
Share on other sites

Jā,to es arī darīju,bet vienalga pēc restarta nepiemontējās.Tāpēc arī nesapratu.Daudz biju eksperimentējis ar dažādām fīčām,kamēr beigās vairs netiku savā favorīt listē.Pēc pārinstalēšanas kanālu saraksts atsāka darboties un arī HDD piemontējās ar pirmo.Paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ir Vu+zero uztvērējs ar BlackHole 2.1.4.Emu mgcamd 1.3.8.

LNB( 4,8E ;13 E;36 E)

Ar Vu+ uztvērējiem nekad nebiju saskāries.Tagad esmu uzkāpis uz"grābekli".Nezinu vai pareizi nokofigurēti LNB iestatījumi uztvērējā.

Nerāda atsevišķus kanālus.Citus pat neatrod(kinoreis...)Ko pie esošās konfigurācijas vēl var darīt? Diseqc pie vainas?

http://www.bildites.lv/images/xs1cn4sbkujdn721f7.jpg

 
 
Link to comment
Share on other sites

Un kur ir ,,aktīvā diseqc komanda,,?Jābūt apmēram tā , atkarībā no tā , kurai ieejai pieslēgti 36E .Kinoreisi palikuši vairs tikai divi.

4d97d916e842.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu labi pamēģināšu pabakstīt iestatījumus.

4,8E-> diseqc A;13-> diseqc B;36E->diseqcD. Savienots ir šādi.

"Aktīvā diseqc komanda" ir domāta "AA"?

Ja man 36E ir pieslēgts pie deisika D izejas,tad arī lietot "AA"?

Pagaidām iestatījumi ir kā Rudiger dotajā bildē.Izmaiņu nekādu.

Mēģināšu skanēt pa jaunu,bet vai jēga?

 

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja man 36E ir pieslēgts pie deisika D izejas,tad arī lietot "AA"?
  Tas ir pie 4 izejas? Tad BB ne AA.

 

 

ar BlackHole 2.1.4
;Sitam  imižam jau bija uz reiz iespēja norādīt cirkulāro galviņu.Un nevajadzēja manuāli rakstīt 10750 visās trīs vietās.
Link to comment
Share on other sites

Pārējām  2 lnb 4,8 E un 13 E ,ar jāliek tie iestatījumi.Teiksim 4,8E likt "AA" un 13E "AB" ? Vai parastām"eirogalvām to nevajag?

 

 

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

Labi.Tūlīt noskanēšu.Paldies.


Nevar saprast.Saliku visu kā vajag.(itkā) Noskanēju. Tik un tā piemēram 11977 R (Muz tv,Moja planeta..) atrod bet nerāda .( ja ntv+ un ntv+HD ir divas atsevišķas paketes,tad ~ skaidrs kāpēc nerāda Muz tv un tamlīdzīgos.Ir tikai Ntv+HD pakete).Toties 11785 R(KHL TV...) neatrod vispār.Uz manuālo skanēšanu tas pats.Gan jau vēl ir ko neatrod.

 

Uz veco 500S drīmveidīgo kanāli iet.It kā deisiks nevarētu čakarētis.

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

Ja tev kaut ko atrod, un kaut ko rāda, tātad daiseks tev pārslēdz pareizi, viņā vainas nav. Visticamāk ka bez daiseka būs tāds pats rezultāts. Ja uzstādījumus cirkulārai galvai esi pareizi salicis, tad ieteiktu pamēģināt mainīt galviņu. Man vienreiz bija pieredze ar lēto GM990 (tas protams nav VU). Galviņa kura bez problēmām rādīja uz drīma, ne par ko negribēja strādāt ar GM990. Nomainot šo galvu pret kaut kādu vecu sū... ar lielu trokšņu līmeni HD kanāli nerādīja, bet visi pārējie bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Paldies.Viss kārtībā.

Nez kas bija. Uzkāries vu+zero/vai arī es :)

Pirms tam jau skanēju ar vienu LNB.Rezultāts tāds pats.(iestatījumi kā iepriekš ieteica)

Iemetu pa jaunam "satellites xml"-aizgāja.(uz otro skanēšanas reizi viss aizgāja.)

Kaut gan pirms tam ar biju"satellites xml" iebakstījis.

 

 

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gribēju pajautāt,vai uz BlacHole ir iespējams pievienot pikonas uz kanāla saraksta?Pagaidām es viņas redzu tikai uz infojoslas pārslēdzot kanālus.Un gribētos arī pluginu Permanent Cloc priekš šī imidža.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sveiki,

Negribēju veidot jaunu tēmu, tāpēc jautāšu šeit.

 

Uzliku vienu no pēdējiem BH imidžiem- 2.1.6.1

Ko pamanīju, lēnāk slēdzās starp kanāliem

 

Vai to var manuāli mazliet uzlabot?

iekš mgcamd varbūt?

 

gūgles tantei pavaicāju, varbūt pie austrumu kaimiņiem ir kāda recepte, bet neko prātīgu neatradu

 

izmantoju VU uno. un mgcamd 1.38

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Droši vien, vienkāršāku skinu vajag izvēlēties imidžam...?

Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

Man atkal uzliekot BH 2.1.6.1 imidžu ir tads gļuks. Kas skanēju kadu satelītu kanalu nosaukumu vieta paradas TP cipari. Un no faforītiem tas kanals vairs nav pieejams. Piemēram uz 16e 11595H Arena Sport 2 nosaukuma vieta paradas 11595. Vai tas varētu būt saistīts ar imidžu vai daiseq sak gļukot? 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...