Jump to content

Riskeju paarlikt BIOS, bet nekas nesanaaca!? Neko nesaprotu.


gzx
 Share

Recommended Posts

IZlasiijos gandriiz visus topikus par BIOS un to paarlikshanu (man jaapaarliek citaadi kompis friizojaas - misrosoft kljuudu baazee bija raxtiic ka jaapdeito) aizgaaju un bios.ru un visu izlasiiju. Panjeemu everst un visu apstiijos(maatene chaintec 7VJD2(A) uz socket A). Aizgaaju uz oficiaalo maajas lapu. iegaaju vajadziigajaa sadaljaa. Maatesplati 7VJD2 neatradu tachu pienjeemu, ka 7VJDA vareetu buut taa pati. Nokachaaju 7VJD0407.bin nokachaaju arii tanii pashaa lapaa awdflash.exe gadiijumam ja nu kas. IEgaaju BIOSaa un nonjeemu kaa bija raxtiic bios.ru System bios cachable (uzliku disable). Noformatizeeju disketiiti un veel paarbaudiiju vai nav kaads bedbloks. Ieraxtiiju abus failus disketiitee.Restarteeju kompi. Disketiite iekshaa spiezhu Alt+F2 a tur paraadaas biosa iebuuveetaa programma papiikst kaadu laiku pazinjojot, ka Source file not found un viss. Taalaak paliidz tikai restart poga. Meegjinaaju iebuutoties ar veco msdos disketiiti un no taas palaist variantaa kaa manuaali ar awdflash.exe a tur tas pac. Kaa vinjsh var neatrast orgjinaalo no maajas lapas kachaato updeitu un tukshas disketes kas tiko formatizeeta?!!! nu nesaprotu. Pasakiet kur kas vareetu buut par variantu. P.S. Luudzu neapspriediisim kaapeec un vai ir vajadziigs uzlabot BIOS - tas jau ir izlemc. Luudzu apstastiet ko daru nepareizi vai ko neesmu sapratis liidz galam vai taa ir mistika un vispaar vai kas ir kas. Zinu ka shiis apdeitoshanas teemas jau visiem seezh bet nu shis tomeer nav kaarteejais jautaajums kas ir identisks ieprieksheejajiem:)

Link to comment
Share on other sites

Vaivars

pameegini bez taa iebuuveetaa flashoshanas draknkja

iisti viiri buutojas dosaa un updeito biosu caur awdflash...

Link to comment
Share on other sites

pameegini bez taa iebuuveetaa flashoshanas draknkja

iisti viiri buutojas dosaa un updeito biosu caur awdflash...

raxtiiju jau ka meegjinaaju- tas pac.nav galiigi skaidriibas. varbuut tas fails kaukaa savaadaak jaapaarsauc lai vinjsh vinnju atpaziitu, bet ja no dosa tad jau itkaa es pac noraadu kursh tas ir liidz ar to neredzu nosaukumaa probleemu bet probleema pastaav!
Link to comment
Share on other sites

krishxxx

Paskaties, vai tava mamma neatbalsta WINFLASH, vaik kaut ko tml. Ja atbalsta, tad velc PAREIZO bios un aidaa, shams visu izdariis, tev tikai buus yes jaanospiezh

Link to comment
Share on other sites

Paskaties, vai tava mamma neatbalsta WINFLASH, vaik kaut ko tml.  Ja atbalsta, tad velc PAREIZO bios un aidaa, shams visu izdariis, tev tikai buus yes jaanospiezh
:?: Neko nesapratu. Pareizo biosu es cik saprotu esmu jau atvilcis. bios.ru bij skaidri un gaishi raxtiic ka lai neko nenochakareetu vajag izmantot razhotaaja piedaavaataas iespeejas. un kaa es varu noskaidrot un kur dabuut to winflash vai kaa vinju tur. taa cik saprotu ir programminja kas to jauno bin failu ieshuj biosaa windows videe?!
Link to comment
Share on other sites

A tev gadienaa naf aizsargaats bios , toisk bios flash protect uzlikts?

Link to comment
Share on other sites

A tev gadienaa naf aizsargaats bios , toisk bios flash protect uzlikts?
ja ari ir tad neredzu nevienu vietu kur vinju var nonjemt un visu kas bios.ru bija teikt kas jaadara un jaanonjem esmu izdariijis, bet domaaju ka diez vai taa buus vaina jo cik saprotu no teksta SAURCE FILE NOT FOUND tas vareetu noziimeet ka vinjsh disketee neatrod failu kursh ir jaaizpilda nu tobish ar kuru tas bios jaaapdeito bet vinjsh tur ir!
Link to comment
Share on other sites

murajs

1. Uztaisi SYS disketi, kaut vai XP vidē!

2. Iekopē awdflash.exe.

3. Iekopē biosa imagi un pārsauc to, piemēram bios.bin, bios.awd.

(Ja nepietiek vietas dzes tos displeja un klavieres papildu (2,3,4) draiverus ārā!

4.Iebutojies, palaid awdflash.exe, saglabā backup (ja ir vieta), raksti jauno bios images nosaukumu!

Viss notiek!

 

Pārliecinies vai tas bios tev tiešām der? !!!!

:!:

Link to comment
Share on other sites

Kloons
pameegini bez taa iebuuveetaa flashoshanas draknkja

iisti viiri buutojas dosaa un updeito biosu caur awdflash...

raxtiiju jau ka meegjinaaju- tas pac.nav galiigi skaidriibas. varbuut tas fails kaukaa savaadaak jaapaarsauc lai vinjsh vinnju atpaziitu, bet ja no dosa tad jau itkaa es pac noraadu kursh tas ir liidz ar to neredzu nosaukumaa probleemu bet probleema pastaav!

Tu raxtiiji ka caur Alt+F2 bootojies.. ne caur sisteemas disketi!!!

www.bootdisk.com - Driver Free Disk For Bios Flashing

ieksh BIOS uzliec bootable Floppy

Paarstartee un turi rokas taalaak no klavas ...iestarteejas DOS

raxti awdflash

TUR

piedaavaas izveeleeties saglabaat esosho BIOS un ieraxtiit jaunu! un atrodi tak savai maatenei BIOS.. jeb vismaz apstiprinaajumu ka vari shito shuut iekshaa....

argh... 5dienas vakara seezhu maajaas.. palieku nervozs....

 

Edited: Neaizmirsti iekopeet to awdflash un bin fauli disketee... iesaku pieraxtiit bin faila nosaukumu, vai vismaz saiisinaat, lai atcereetos ;)

Link to comment
Share on other sites

SkeletonFE

Tu gadijuma neteici, ka neatradi isto MB, bet kaut ko lidzigu? Cik man zinams, awardflash neuzrada to failu, ja tas nav saderigs ar doto MB.

Link to comment
Share on other sites

pameegini bez taa iebuuveetaa flashoshanas draknkja

iisti viiri buutojas dosaa un updeito biosu caur awdflash...

raxtiiju jau ka meegjinaaju- tas pac.nav galiigi skaidriibas. varbuut tas fails kaukaa savaadaak jaapaarsauc lai vinjsh vinnju atpaziitu, bet ja no dosa tad jau itkaa es pac noraadu kursh tas ir liidz ar to neredzu nosaukumaa probleemu bet probleema pastaav!

Tu raxtiiji ka caur Alt+F2 bootojies.. ne caur sisteemas disketi!!!

www.bootdisk.com - Driver Free Disk For Bios Flashing

ieksh BIOS uzliec bootable Floppy

Paarstartee un turi rokas taalaak no klavas ...iestarteejas DOS

raxti awdflash

TUR

piedaavaas izveeleeties saglabaat esosho BIOS un ieraxtiit jaunu! un atrodi tak savai maatenei BIOS.. jeb vismaz apstiprinaajumu ka vari shito shuut iekshaa....

argh... 5dienas vakara seezhu maajaas.. palieku nervozs....

 

Edited: Neaizmirsti iekopeet to awdflash un bin fauli disketee... iesaku pieraxtiit bin faila nosaukumu, vai vismaz saiisinaat, lai atcereetos ;)

Vispaar raxtiiju ka meegjinaaju msdoaa bet lai nu kaa tagad ir jauns briinums. Ielaadeejos MSDOS un komandrindaa rakstu AWDFLASH jaunai.BIN veca kopijas.BIN nu vinjsh man atver smuki logu kur ir jaunais un manis noraadiitais nosaukums vecajam un apaksha prasa apstiprinajumu Y/N bet taalaak neko nevaru izdariit jo kompiits vai nu nokaaries vai kaa bet neko nospiezhot nereagjee. pameegjinaaju capslock iesleegt - nekas nenotiek. a vot kaapeec taa? principaa kompja iesalshana ik pa briidim ir arii tas iemesls kaapeec bios gribu apdeitot bet liidz shim man vinjsh kaaraas tikai win videe. ja vinjsh tagad shiten dara to pashu tad kaa lai apdeito?!
Link to comment
Share on other sites

Tu gadijuma neteici, ka neatradi isto MB, bet kaut ko lidzigu? Cik man zinams, awardflash neuzrada to failu, ja tas nav saderigs ar doto MB.
nu man maatene oficiaali skaitaas 7VJD2. EVEREST un SANDRA man uzraadija 7VJD2(A) un ieejot orgjinaalajaa maajaslapaa(CHAINTEC.com.tw) zem socket A nav matenes 7VJD2 toties ir 7VJDA kas manupraat vareetu buut taa pati jo kaadeelj gan uzraadiija iekavaas to A? nav tak reaali ka pashu maajaslapaa nebuus maatenes ko pashi razhojushi. domaaju ka tas ir taa teikt otrais nosaukums tai pashai platei. bin fails arii saucaas 7VJD0407.BIN un ir tikai viena plate ar VJD pareejaas ir vjl u.c. taa kaa domaaju ka failam jaabuut iistajam.
Link to comment
Share on other sites

Sensei

Ir gadījies bieži redzēt tādu gļuku, ka neapdeitojas ne ar alt+f2, ne arī no windows startup disketes, bet tikai, ja ielādē no 98 vai ME cd diska...tava pēdējā cerība ir 98 cd. Tomēr izskatās, ka neesi pareizo bios update paņēmis - MB nosaukums nedrīkst atšķirties, kā tas ir tavā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Pacholi BUJ... tur ir arii ieteikumi ko dariit neveiksmiiga updetia gadijumaa :)

Link to comment
Share on other sites

Ir gadījies bieži redzēt tādu gļuku' date=' ka neapdeitojas ne ar alt+f2, ne arī no windows startup disketes, bet tikai, ja ielādē no 98 vai ME cd diska...tava pēdējā cerība ir 98 cd. Tomēr izskatās, ka neesi pareizo bios update paņēmis - MB nosaukums nedrīkst atšķirties, kā tas ir tavā gadījumā.[/quote']Nu paga...a kur ta lai es taadaa gadiijumaa mekleeju to iizto, ja razhotaaja maajaslapaa nav vinja pasha maatenes?! peec izmeera itkaa atbilst - gan esoshais gan jaunais bios aiznjem 256kb jeb vinji visi taa aiznjem? Kur lai veel apskataas jeb varbuut pameegjinaat kaadu citu progu kas man pateiks kaa sauc manu maateni un kuraa buus links uz apdeitiem tikai kaadu?! :?: Var jau laadeeties no viskaukaa. Noteikti tad meegjinaashu no 98, bet ja nu tomeer nav iistais tad taa lieki riskeet arii negribaas jo sekas jau nebuus taas patiikamaakaas.
Link to comment
Share on other sites

Pacholi BUJ... tur ir arii ieteikumi ko dariit neveiksmiiga updetia gadijumaa :)
Shinii gadiijumaa tas ir nevis neveigsmiigs updeits bet nenoticis updeits :) es jau saakumaa izlasiiju ko dariit ja kautkas nav izdevies bet nekur taadu gljuku apraxtu kaa man ir neatradu.
Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

mēģini visu baigi fixi darīt :) man piemēram ar ir tā, ka frīzojas... un ja gribuwin pārinstalēt no bootdiska, tad tas aiznjem kaadu stundu, jo tur kur kaut kas jāizlasa, kas jaadara, vai jāspiez - apmeeram pēc sekundes sasalst un tad tikai reset... bet ja dara visu baigi fiksi, tad ir ok

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Prasi razhotaajam, ko dariit. Esi legaali pircis, taatad ir tiesiibas pieprasiit paliidziibu, razhotaaja maates plates graamatinja, FAQ arii kaut kur ir jeb forumi, meklee rokaa. Ieraksti kaut vai google, vai msn "Maatenes nosaukums + error."

 

"Ja gribi, lai probleema atrisinaas, taa jaarisina pasham!"

(zinaatniski pieraadiits)

Link to comment
Share on other sites

SkeletonFE

Pamegini ar AMIFLASH! ar to var apdeitot lielu dalu ari ne-AMI biosus!

Link to comment
Share on other sites

Pirmkaart - Tu riskee, ja tas nav tieshi Tavam MB domaats BIOSs. Otrkaart: Man arii ir bijis, ka kompis iesalst ieksh AWDFLASH. Risinaajums tad bija atrast vecaaku AWDFLASH versiju. Nezinu, kaapeec, bet toreiz taa aizgaaja... :p Meklee interneta plashumos. Varbuut apskaties www.wimsbios.com. Tur ir daudz labu lietu... Ja BIOS ir nolokots, tad (cik atceros), vinjsh suudzeejaas par nezinaamu BIOS tipu. Kaut arii - var buut arii citaadi. BIOS nolokot/atlokot var vai nu caur uzstaadiijumu BIOSaa, vai arii ar jumperiiti uz MB. Kaa tas ir Tavaa gadiijumaa - lasi MB manuaalii. Varbuut arii, ka Tev vispaar nav taada fiicha. Starp citu - ja BIOS flashosana neizdodas, tad arii nemaz viss veel nav zaudeets. Vajag tikai dabuut disketiiti ar pareizo imagi, un tad to ielikt datoraa pirms iesleegshanas. Iesleedzoties nostraadaas iebuuveetie aizsargmehaanismi un notiks automaatiska flashoshana no disketiites. Tikai neprasiet, kaa vinjsh to failu atrod! Pieljauju, ka tam ir jaabuut ar origjinaalo nosaukumu root folderii. Shii fiicha muusdienaas, cik zinu, ir jau lielaakajai daljai datoru.

Link to comment
Share on other sites

Guest spok5

Hmz, a vienkaasrhi ietaipot filename logaa, kad tas biosflash prasa - vloms? Jeb textmode=panic...

Link to comment
Share on other sites

http://members.driverguide.com/driver/detail.php?action=download&driverid=32666&from_ums=1 - te buus pats peedeejais Bios prieksh tavas maatesplates... un 2 nav A... veciit :)

 

login: driver2 pass: all

 

http://www.google.lv/search?hl=lv&q=%22Cha...2%22+bios&meta=

 

Chaintech's former website has the most recent BIOS driver (2001/09/28)
Taaks... Paraknjaajos pa tiem linkiem un shis http://forum.osnn.net/archive/index.php/t-18053.html preciizi paraada manu probleemu kaadeelj man vajadzeeja to bios updeitot un tieshi taa pati probleema kaapeec neapdeitojaas tachu no citas adreses konstateeju ka sanaak taa ka nav jaunaaku apdeitu kaa man jau ir uz kompja- kopsh pirkshanas staav 2001.09.11. un taa versija 7VJD2411 ir itkaa taa pasha datuma cik saprotu un peec shitanii linkaa aprakstiitaa notikuma bios udeits nepaliidzeeja.

Galu galaa es tagad vairs nesaprotu vai man maz ir jeega paarlikt bios jo sanaak ka paarlikshu uz to pashu versiju un vai tas maz atrisinaas manu probleemu un neesmu anglju valodas speciaalists bet tajaa raxtaa probleemas atrisinaajumu neatradu. Varbuut juus tomeer zinaasiet vairaak?! IIpashas ceriibas lieku uz CAP, jo devi vissmalkaako info kaa arii uz Vilx- :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest spok5

No taa foruma es sapratu ka probleema ir ieksh ACPI. Ja tu saki, ka tev ir latest bios revision utjp., nu ta neko, suudiiga maate. Vieniigi ko var atrubiit, tas ir pashu ACPI.

 

Principaa, var izrubiit ACPI arii nepaarinstaleejot XPu (varenais F5 pie NTveidiigaa instala fokuss). Tiesa, ja gribeesies atpaklaj, tad gan WinXP buus jaapaarinstalee. Moshk te visuvarenajos BUJ un neBUJ ir jau rakstiits, bet anyway.

 

1) Iebrien device managerii (Rightclick uz my computer, tur njemam Manage, taalaak samekleejam device manager).

 

2) Devaismanagerii klikojam uz PC sadaljas, tur zem taas buutu jaabuut "Advanced Configuration and Power Interface (ACPI) PC". Uz taa rightclickojam un izveelamies Update driver ... Tur droshi ka piedaavaas vai konekteet pie ineta un mekleet jaunaaku draiveri vai nee, sakam piss off, tobish No, taalaak, izveelamies radiobuttonu Install from a list or specific location, taalaak radiobuttons Don't search, I will choose blablabla, un tad tec piedaavas 2 draiverus. ACPI un standart PC. Iekliko Standart PC un reinstalee drivaku. Rebuuts utjp.

 

3) Iespeejams, ka peec rebuuta sisteema prasiis visu devaisu (tiklenes, skanja, video utml) draiverus. Tos var naakties paarlikt pa jaunam.

 

Principaa ar viss.

 

Hmzz, un vispaar, moshk pietiek vienkaashri ar chipseta draiveriem ? Kaut arii taa i maate ar KT266, vrodje nebij jaabuut probleemaam.

 

Anyway, lai veicas. ACPI atrubiit proveet var, bet ir jareekjinaas, ka process var beigties ar WinXP reinstalu.

Link to comment
Share on other sites

No taa foruma es sapratu ka probleema ir ieksh ACPI. Ja tu saki' date=' ka tev ir latest bios revision utjp., nu ta neko, suudiiga maate. Vieniigi ko var atrubiit, tas ir pashu ACPI.

 

Principaa, var izrubiit ACPI arii nepaarinstaleejot XPu (varenais F5 pie NTveidiigaa instala fokuss). Tiesa, ja gribeesies atpaklaj, tad gan WinXP buus jaapaarinstalee. Moshk te visuvarenajos BUJ un neBUJ ir jau rakstiits, bet anyway.

 

1) Iebrien device managerii (Rightclick uz my computer, tur njemam Manage, taalaak samekleejam device manager).

 

2) Devaismanagerii klikojam uz PC sadaljas, tur zem taas buutu jaabuut "Advanced Configuration and Power Interface (ACPI) PC". Uz taa rightclickojam un izveelamies Update driver ... Tur droshi ka piedaavaas vai konekteet pie ineta un mekleet jaunaaku draiveri vai nee, sakam piss off, tobish No, taalaak, izveelamies radiobuttonu Install from a list or specific location, taalaak radiobuttons Don't search, I will choose blablabla, un tad tec piedaavas 2 draiverus. ACPI un standart PC. Iekliko Standart PC un reinstalee drivaku. Rebuuts utjp.

 

3) Iespeejams, ka peec rebuuta sisteema prasiis visu devaisu (tiklenes, skanja, video utml) draiverus. Tos var naakties paarlikt pa jaunam.

 

Principaa ar viss.

 

Hmzz, un vispaar, moshk pietiek vienkaashri ar chipseta draiveriem ? Kaut arii taa i maate ar KT266, vrodje nebij jaabuut probleemaam.

 

Anyway, lai veicas. ACPI atrubiit proveet var, bet ir jareekjinaas, ka process var beigties ar WinXP reinstalu.[/quote'] Sho variantu es atstaashu uz pashaam beigaam jo doma bija taad ka visu laiku dziivoju bez beedu un kaadu pusgadu atpaklaj tas paraadiijaas. Neprasiet no kaa jo nav ne jausmas un kaukaa baigi besii un normaali neko nevar driit.

Link to comment
Share on other sites

sadabūju tev svaigāku versiju (guugles ieseivotajaa chaintech versijaa varam redzeet 09/28/2001 (mm/dd/yy)).

 

7VJD2411 cik skatos ir 2001-04-12 (yy/mm/dd) un peec kaa tu skatiijies ka tev ir 2001.09.11 sisteemaa? Peec uzrakstiem pie bootoshanaas?

vispaar skatiijos peec uzraxtiem pie bootoshanaas, bet paldies par jaunaako updeitu - tur jau ir jeega meegjinaat updeitoties. Varbuut tomeer paliidz! Shovakar pameegjinaashu ja nebuus veel kaad interesntaaka versija ko dariit. bet anywey gribeeju pajautaat. Cik tad parasti biezhi tie bios updeiti iznaak ja visi kas ir man vienalga ir 2001 gada a tagad cik zinu ir 2005. jeb taa ir tik veca maatene ka vienkaarshi neviens ar to vairs nekraameejaas lai gan nemaz tik veca jau ar nav.
Link to comment
Share on other sites

Guest spok5

Da razjotaajs i ne paaraak un 4 gadu laikaa visi par to maati jau sen i aizmirsushi, dziivas palikushaas parasti dara ofisa darbu un iipashi netiek raustiitas.

Link to comment
Share on other sites

Katrai maatesplatei ir savs atbalsta laix... Bios man liekas max uz 3iis gadiem velkas atjauninaajumi :) t.i. skatoties peec iespeejaam... visdriizaak mozh iepeerc jaunu normaalu maateni... KT600 tagad ir sameeraa leetas.. i uz priekshdienaam buus rezerve... nevar jau prasiit no dzelzha lai tas visulaiku kalpotu nevainojami :) galu galaa muuzhiigs nav nekas...

 

http://www.viaarena.com/downloads/drivers/...in1_v455vp1.zip - mozh pameegjini chipset draiverus jaunaakos uzlikt? mozh liidz... nez...

Link to comment
Share on other sites

modzho
Maatesplati 7VJD2 neatradu tachu pienjeemu, ka 7VJDA vareetu buut taa pati.

 

vot, šitas teksts, mani kaukā nobiedēja :? :? :?

Link to comment
Share on other sites

Katrai maatesplatei ir savs atbalsta laix... Bios man liekas max uz 3iis gadiem velkas atjauninaajumi :) t.i. skatoties peec iespeejaam... visdriizaak mozh iepeerc jaunu normaalu maateni... KT600 tagad ir sameeraa leetas.. i uz priekshdienaam buus rezerve... nevar jau prasiit no dzelzha lai tas visulaiku kalpotu nevainojami :) galu galaa muuzhiigs nav nekas...

 

http://www.viaarena.com/downloads/drivers/...in1_v455vp1.zip - mozh pameegjini chipset draiverus jaunaakos uzlikt? mozh liidz... nez...

Nu tur jau taa lieta ka shitas veel pagaidaam itkaa izpilda manas prasiibas jo nav laika paaraak njemties lai gan zinu jau ka jaunu vajag bet tagad izskataas ir tehnologjiju mainjas vilnis un negriibaas jaunu nopirkt taadu ka peec meenesha saproti ka apdeitot nevarees jo saak razhot cita tipa kaukaadas detaljas. Zinu ka visu laiku jau kaukas mainaas bet nu piemeeram shitai pashai maatenei veel tagad var labaaku videokarti ielikt a ja agp buutu nomainiijies uz citu standartu tad sveika gauja. bet taa kaarshanaas taa besii aaraa ka nevaru arii nociesties un iztureet shito grauztu:)) vienu maateni vien pirkt taada siikuma deelj arii negribas - ja jau tad jau visu un uzreiz un kauko tuvu griestiem:)
Link to comment
Share on other sites

Guest Siimors

Man bija agraak plaete Chaintech 7VJDA , esmu updeitojis biosu bez probleemaam. Un nee - Chaintech 7VJD2 nav tas pats kas 7VJDA, vari nemeegjinaat chakareeties.

Link to comment
Share on other sites

Taa. Bios veiksmiigi paarlikts.Likshanas briidii sirds puksteeja strauji jo kaa nekaa pirmaa reize, bet vispaar varu pateikt ka nekaa sarezhgjiita jau tur nav - galvenais ir nekur nekljuudiities un tad jau viss notiek. Peec restarta gan sanaaca taa ka Windows paraadaas, tad ilgi meegjina ielaadeet peedeejaas lietinjas un tad kompis pac par sevi restartejaas. Jautaajum ir kaapeec taa jo bios izmainjaam nevajadzeetu ietekmeet windows jo nekas tak mainiits netiek!? Nu es par vienkaarshaako risinaajumu atradu paarinstaleet windowsu. Tad viss aizgaaja tikai shkjita ka straadaa juutami leenaak. Taa kaartiigi veel nav sanaacis paseedeet jo darba daudz bet veelaak zinjoshu vai tas atrisinaaja manu probleemu vai nee. veel uzlikshu jaunaakos draiverus kurus CAP ieteica un tad meegjinaashu vinju kaartiigi pamociit. Cerams ka vairaak nekaarsies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...