Jump to content

ssd iegāde


Guest
 Share

Recommended Posts

Lasu un mēģinu saprasts. Kuru labāk, 

Kingston SSD HyperX FURY 240GB Crucial M500 SSD 240GB  Samsung SSD 840 EVO 250GB?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nnoname

    17

  • Emilz

    13

  • Rubenis

    17

  • intervall

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bonifacijs

Varbūt kāds zina kaut ko padziļināti par to poļu GOODRAM produkciju - cipars uz letes jau nu ir viens no vispievilcīgakajiem, pašam ir intels, pirkt netaisos, bet nu interesanti tomēr

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt kāds zina kaut ko padziļināti par to poļu GOODRAM produkciju - cipars uz letes jau nu ir viens no vispievilcīgakajiem, pašam ir intels, pirkt netaisos, bet nu interesanti tomēr
Es labāk skatītos uz parbaudītām vērtībām  Crucial, Samsung (izņemot 840evo) un Intel.
Link to comment
Share on other sites

A kas vispār ir vainas ar 840 evo? Šķiet, esmu manījis pāris rakstus par read ātrumu problēmām, cik sen tās jau ir? Man uz 250GB 840evo uzlikts tik w8.1 un pāris regulāri lietotās programmas, bet kaut kā performance problēmas neesmu izjutis. Tiesa, neesmu arī laikam ne reizi mēģinājis to disku benchot. Laikam būs jāpamēģina.

Link to comment
Share on other sites

A kas vispār ir vainas ar 840 evo? Šķiet, esmu manījis pāris rakstus par read ātrumu problēmām, cik sen tās jau ir? Man uz 250GB 840evo uzlikts tik w8.1 un pāris regulāri lietotās programmas, bet kaut kā performance problēmas neesmu izjutis. Tiesa, neesmu arī laikam ne reizi mēģinājis to disku benchot. Laikam būs jāpamēģina.

http://www.pcper.com/reviews/Editorial/Samsung-840-840-EVO-susceptible-flash-read-speed-degradation-over-time

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Vot tā. Būs jāpaskatās, kas tur par jaunāku firmwāri ir. Nav gan man tas īpaši svarīgi, jo sistēma stāv ieslēgta visu laiku, un vajadzīgās programmas, kas uz šī diska ir, arī tāpat. Varbūt intereses pēc jānopērk kaut kāds lētais 250GB cruciālis, tad jau varēs forši salīdzināt.

 

vk5ookr.png

 

edit: uzmetu otrreiz aci pcper, tur esošie rezultāti stipri atšķiras. šis 840evo laikam būs metams

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

firmwāre ir jaunākā, performance izmaiņu nav.

 

 

 

Tur tak labāk ar HDD
 

Nekas nav gan labāk. Cik pāris reižu šis PC ir ticis restartēts, sistēma būtojas sekundēs, neviens man piederošais hdd tik ātri nav bootojies.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik pāris reižu šis PC ir ticis restartēts, sistēma būtojas sekundēs, neviens man piederošais hdd tik ātri nav bootojies.


Nu tad par ko stress?? :D Papagaiļu par maz? :D
Pamēģini šo ssd ielikt citā kompī kā ne-sistēmas disku un nobenčot ar tam paredzētu softu!
Link to comment
Share on other sites

Stresa nav, līdz šim nebiju pat klikojis virsū nevienam ziņu postam par 840 evo performanci. :)

 

Noteikti kaut kad vēlāk, kad tā sistēma nebūs vairs tik bieži vajadzīga, pamēģināšu šo kā ne sistēmas disku nobenchot.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Samsung 840 EVO pirms un pēc optimizācijas ar to Samsung Performance Restoration Tool. Iespaidīgi.

 

post-90889-0-49659300-1425057426_thumb.png

 

post-90889-0-71285100-1425057423_thumb.png

post-90889-0-80219500-1425057386_thumb.png

post-90889-0-77994600-1425057388_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Ar kādām programmām var vislabāk iztestēt SSD? Ar augstāk minēto ir testēts un liekas, ka SSD ir pilnīgs kartupelis. Kas ir rakstīts specifikācijās, bet kas ir praksē.. užas.

138bfed90f.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tev ir pieslēgts pie sata2, viss ir normāli. Pīķi viņam ir un būs.

Tu ko fūriju ar samsūda tūli gribēji salabot?! Lēnos atmiņas čipus nepaātrināsi, tikai ar sata3 un tāpat ar visiem pīķiem :D

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Ja poņel, ka pieslēgts pie sata2, bet vai sata2 max ir 200mb/s?

Neesmu teicis, ka vēlos viņu salabot, bet gan notestēt citos testos.

Link to comment
Share on other sites

nuja, tā jau labāk.

 

sKadn4H.png

 

varbūt kāds kaut ko zina par HDtune nepatiku pret used reserved block count? Lai gan tie ir uz 0 un threshold ir 10, tas tāds iekrāsojies izskatās.

Link to comment
Share on other sites

Apskaidrojiet sīkāk. Man SSD piesprausts sūdainā slotā?

 

Biosā sata mode pārslēdz no ide/compatible/legacy/whatever uz ahci.

Tiesa ja tev logi uzinstalēti nepareizajā režīmā, būs nepieciešams sīks reģistru haks, lai nebūtu zilo logu.

Labots - nnoname
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ok, patestēšu. Editošu pēc nomaiņas.

 

Ar AHCI modu dators slēdzoties iekšā meta zilo logu.

Tieši kāds reģistru haks? 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Sanāca nomainīt pateicoties zibiņam.  :) Tagad apmēram tā -

2c08c5a0e4.png

5c13e01523.png

Skatos, ka SSD iesprausts ceturtajā sata slotā. Vai tas kaut ko mainītu, ja iespraustu pirmajā?

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka SSD iesprausts ceturtajā sata slotā. Vai tas kaut ko mainītu, ja iespraustu pirmajā?

Galvenais ka ir iesprausts sata 3 slotā secībai nav nozīmes... 

 

 

Sanāca nomainīt pateicoties zibiņam.   Tagad apmēram tā -

Mans seagate 7200rpm cietais disks sēž tavam ssd astē :)

ToZIj.png

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Jautājums Emilz, TasEsmuEss un citiem, kuriem HDTune uzrāda smuki taisnu līniju - Jums testa laikā tas ssd bija arī kā sistēmas disks?

Joka pēc uzlaidu "Papagaiļu skaitītājus" savam pie pirmā SATA2 porta pieslēgtajam sistēmas SSD. Rezultāti - liek šaubīties par šāda mērījuma objektivitāti:

post-85674-0-54886000-1425065656_thumb.pngpost-85674-0-75246700-1425065682_thumb.png

 

Kaut kad, sen iepriekš, kad šis bija piemests pie šī lapša otrā SATA2 porta, kā ne-sistēmas disks, rezultāts izskatījās ticamāks:

post-85674-0-37165000-1425065801_thumb.png
 

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Jā, tas ir sistēmas disks. Viens ir stacionārajā (EVO 840 120GB) un portatīvajā ir otrs (EVO 840 240GB).

Portatīvajam biju uzlaidis to optimizāciju, stacionārajam biju aizmirsis. Portatīvajā pēc 5 mēnešu paiešanas joprojām ir smuka taisna līnija, lai gan nedaudz lēnāks kā uz stacionārā, par kādiem 40MB.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

 

 

Cik ilgi tas efekts ir?
 

Portatīvajā pēc 5 mēnešu paiešanas joprojām ir smuka taisna līnija.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...