Jump to content

Ziemassvētki un Jaunais Gads


Moist
 Share

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    6

  • mafijs

    7

  • Bonifacijs

    12

  • alusbundza

    13

 

 

Jaunais gads tas vispār ir sviests... nekad neesmu sapratis... Ar ko 1. janvāris ir atšķirīgs no, piemēram, 23. augusta?

Nez, man vienmēr Jaunais gads ir bijis (un būs) daudz būtiskāki svētki, nekā kaut kādi tur xmasi. Pēdējos gados vēl kaut kāda (hvz kam vajadzīga) advente izdomāta. Senākos laikos neviens tādu nesvinēja, izņemot varbūt baznīcā gājējus.


 

 

Gribu sev nopirkt uz ZS Damaskas tērauda duncīti.

 

Iesaku vietējo ražojumu 

Vienīgi rindas viņiem - pusgads un vairāk, līdz svētkiem nesanāks


 

 

Kādas apņemšanās Jaunajā Gadā? pakārties.
 

Katrā ziņā mums būs viegli pārbaudīt, vai esi izpildījis apņemšanos :D

Link to comment
Share on other sites

ivo, par pakāršanos un pārbaudi - tā ir musināšana uz šādām darbībām, pat caur joku.. pašreizējajā momentā tu nezini, vai konkrētais jūzeris to pilnīgi nopietni teicis, vai ļauni pajokojis.

--

manā skatījumā:

z-svētki = ģimenes svētki, kur jābūt kopā ar sev mīļajiem - nevis draugiem.

jaunais gads = tusiņš ar draugiem, tikai lielāka apjoma

runājot par adventi - tā nav izdomāta pēdējos gados, tā ir bijis visu laiku - gavēnis / gaidīšanas laiks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es pats vairs bērns nēesmu;

Bērni man vēl nav;

Kur nu mazbērni, dēļ kuriem vajadzētu pūlēties ar svētku sarūpēšanu.

Vecajai pasakai es galīgi nemaz neticu.

Skriešana pa bodēm man, neteiksim, ka nepatīk - drīzāk riebjas.

 

Man šogad ziemu negribās, tāpēc gaidu, kad diena sāks palikt garāka un tad ar pie sevis nopriecāšos - še tev tumsa!

 

Ateistiem bija tā mode paskatīties, kuram nozīmīgam zinātniekam u.c. tajā dienā ir dzimšanasdiena un tad svinēt to. Kas attiecas uz bērnu jautrību, to noteikti var izmantot, lai kaut ko interesantu, derīgu, aizraujošu parādītu, pastāstītu. (Protams, risks par sīkā nostatīšanu outsaidera/weirdo lomā iekš viņa sabiedriskās dzīves - skolas, kas ne katram der un ir ieteicams)

 

Bam! Pow! Schwa! :p

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Vpestdu visas taisno vecpilsoņu apņemšanās - izflīzēt guļamistabu, uztaisīt suņu būdu un sētu ap kredītā uz 199 gadiem "nopirkto" māju, nopirkt sievai jaunu kažoku, un nomainīt auto uz jaunāku modeli. Dzert&3,14sties, vot reāls plāns nākamajam gadam... :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

 

 

gaidu, kad diena sāks palikt garāka un tad ar pie sevis nopriecāšos - še tev tumsa
21. decembrī tumsas valstības kulminācija, un tad jau sāksies gaismas uzvaras gājiens pār tumsu
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

par pakāršanos un pārbaudi - tā ir musināšana uz šādām darbībām, pat caur joku.. pašreizējajā momentā tu nezini, vai konkrētais jūzeris to pilnīgi nopietni teicis, vai ļauni pajokojis.

mafijs manuprāt diezgan dzīvelīgs, nemaz neliekas, ka taisās nopietni vīt virvi.... 

Link to comment
Share on other sites

Vakardien mašīna izdomāja, ka arī grib ZS dāvanu.. nācās uzdāvināt jaunu akumulatoru :D Tagad priecīga :)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pieliec vēl klāt karsto vaskošanu un pilnu bāku! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Par vaskošanu diezvai (lai gan.. kādu statoil bronzu uzlaist varētu) :D.. bet bāka būs uz ziemīšiem pirms braukšanas uz laukiem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
alusbundza

te varētu paturpināt par karstvīnu malkošanu Ziemassvētkos....

kādas markas vīni būtu izmantojami no 5 eiro - 10 eiro vērtībā par pudeli?

kādas garšvielas ir labākās?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Eh, momentā pavilka uz komerciju, kauns par savu žīda dvēseli a ko lai dara, karoče 4 stikla glāzes ar Sir Edward simboliku un smuku bildi + 4 neržas glāžu turētāji = komplekts karstvīna dzeršanai tikai 8 eur


 

 

kādas garšvielas ir labākās?

 

Svaigas!!!

Muskats (pašam jāsarīvē no rieksta), krustnagliņas, kanēlis (pašam jāsarīvē no nūjiņas)

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Citi vīni bez skaidri redzama uzraksta Glintwain nav īsti mēģināti šij vajadzībai un man tā vien liekas ka ja neesi kaut kāds baisais garšvielu speciālists tad nez vai izdosies no parasta vīna pagatavot ko baudāmu un par tradicionālu letiņu karstvīnu atzīstamu dzērienu. No gatavajiem garšvielu komplektiem vismazākā iespēja nokļūdities varētu būt lietojot to SantaMaria komplektiņu kurā ir iekšā kanēļa nūjiņa, vesels muskata rieksts un kas tur vēl ne vēl neārvērsts pulverī, kādreiz maksāja ap 1,5+ Ls paciņa

Link to comment
Share on other sites

 

 

no 5 eiro - 10 eiro vērtībā par pudeli?

 

pudeles ir dažāda tilpuma. man pagrabā stāv aroniju vīns 10l pudelēs :)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ups, pat dzirdējis tādu variantu neesmu (svaiga apelsīnu sula), laikam esmu pamatīgi atpalicis no jaunākajām karstvīna dzeršanas tendencēm.

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tpu Tu!!! Jau sabijos! Kad bildēju, pirms malu apgriešanas nudien biju bildē redzams atspulgā, bet nu ne jau te

Nu ja pa nopietnam tad tas ir pats sers Edwards uzzīmēts pretējā glāzes pusē

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu re, sanāk ka metodes ir dažādas. Man liekas ka vīns ir izdevies tad ja dzerot birst asaras kā no karstuma tā no asuma un esmu vīlies ja tā nav, tad ir paguvis vai nu atdzist vai nu izčākstēt

Link to comment
Share on other sites

0,7l degvīns kopā ar pusotra litra iespējami tīra ūdens (uzdzerot), tas pēdējā gadā ir mans favorīts.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

pieber tēju vēl klāt un groks? :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Леший

kādi katram plāni

 

Braukšu uz z-sv un jg uz Londonu. Plānu nav, skatīsimies, kas tur notiks.

 

 

Kurš beidzot atmetīs smēķēšanu?

 

Atmetu pirms 2 mēnešiem. Nezinu, vai kādam no tiem, kas apņēmas atmest uz jg, ir izdevies to izdarīt.

 

 

Kurš nolēmis iemācīties C++?

 

Nafig, labak kaut ko no funkcionālām valodām.

 

 

Vai egles jau iepirktas/nocirstas?

 

Tā, ka mājās aug diezgan liels apelsīnkoks, šogad izdomāju izrotāt to.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kurš nolēmis iemācīties C++?
 

daudz pirmkursnieku. uz sesiju parasti savajagas ieskaiti dabūt ;>

 

nekādu apņemšanos nav. ir tikai aktuālie darbi un tāpat daudz nezināmo. Neticu tādiem "saņemties kaut kam, ko neesi vīžojis izdarīt gada, divu un trīs laikā". kur nu vēl uz apaļiem datumiem. ja varētu, tad būtu jau izdarījis plānoto novembrī un oktobrī.

Link to comment
Share on other sites

Eh, momentā pavilka uz komerciju, kauns par savu žīda dvēsel

Boņuk, Tu taču biji nacionālists, tagad lēnām Tu pārvērties par komercpuiku, un vēl lai komercija augtu Tu esi gatavs apgraizīties! Man ir jautājums, kas tad īsti Tu esi? :shok:  

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Šajā filmiņā daudz kas ir pārspīlēts, bet zināma patiesība ir.

Ždanovs vēl muldēja, ko filmiņā neparādija, ka Novosibirskā svinot Jauno gadu no dzeršanas aiziet vairāk cilvēku bojā, kā gada laika Čečenijas karā. Gorbačova sausā likuma laikā viens politruks arī muldēja, ka, saskatoties Rjazanova filmu, daudzi pirtīs dabū galu. Ko tā padomju cilvēkam māca - ka sadzeroties kā lopam var atrast savu laimi.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
Boņuk, Tu taču biji nacionālists, tagad lēnām Tu pārvērties par komercpuiku, un vēl lai komercija augtu Tu esi gatavs apgraizīties! Man ir jautājums, kas tad īsti Tu esi?   

 

Nu zin kā i, par to patriotismu esmu norāvies na mazāk kā 6 banus pēdējā pusgada laikā un vidējais tekošais stāvoklis ir svārstījās no 2 brīdinājumi vienlaicīgi līdz lietotājs ir nošķirts no satura veidošanas un tad vēl visādi brīnumbērni nāk apsaukāties. Arī patreiz, tad rāda 2 brīdinājumus tad nulle, i nevar saprast cik tad īsti ir. Karoče man tas tā kā nedaudz apnika un lai nebojātu garstāvokli nemaz neeju iekšā attiecīgajās sadaļās un nelasu par ko tur tauta vārās, nu un, lai nebūtu garlaicīgi, sāku joka pēc andelēties - izrādījas visai interesants pasākums jo kaut sīkums bet tomēr vidēji dienā 1-2 grabuļus notirgoju gan, par ko pats biju neizsakāmi pārsteigts, nu un mājā vairāk brīvas vietas jauniem krāmiem. Tāds kā azarts ir arī parādījies, nu sava veida makšķerēšana. Nu un šitā bakstoties kaut kāda naudiņa ir ienākusi un arī otrādi - ir veikts PC upgrade par nu ļoti pievilcīgu ciparu, par kādu agrāk īsti nemaz nebiju iedomājies - daudz foršāk nekā letes cena. Tā kā var pieņemt ka ir visnotaļ manāms sausais atlikums visai šai ambrāžai.

 

Priecīgus svētkus!

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dzirdēju, ka Rēzekne, Alūksne - 10, 15 cm pieputeņots.

Pēcpusdienā jānobrauc līdz Alūksnei, tad redzēs cik taisnības. Katrā ziņa 20 km no tās kādi 6 cm vidēji. Bet bieži gadās ka pilsētā ir vairāk sniegs nekā apkŗt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dzirdēju, ka Rēzekne, Alūksne - 10, 15 cm pieputeņots

10 cm nav, bet kādi 6 - 8 gan ir, ceļš normāls, ar pļuru,Bez sāls !  braukt var normāli, bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Ar pāris čaļiem sākām trenēties kartingu braukšanā - ar domu, ka mož izdodas piedalīties nākamgad vasarā 333 kartingu lemānas pasākumā. Īsti gan nav tāds "sakārtošu dzīvi, braukšu uz Tibetu" utml. mērķis, bet vismaz jautri.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...