Jump to content

Mans 1. moddings keisam...


Recommended Posts

Nea... Iisteniibaa man jau ar bija bishku probleemas, tie saucamie caurumi, kuri paredzeeti vaaka piestiprinaashanai neatbilda, un skruuvi vairs vareeja ieskruuveet tikai vienu no trijaam... Ja godiigi neiesaku pirkt... Varbuut ir kaut cik smukaak, bet man ne paaraak... :?

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Nea... Iisteniibaa man jau ar bija bishku probleemas' date=' tie saucamie caurumi, kuri paredzeeti vaaka piestiprinaashanai neatbilda, un skruuvi vairs vareeja ieskruuveet tikai vienu no trijaam... Ja godiigi neiesaku pirkt... Varbuut ir kaut cik smukaak, bet man ne paaraak... :?[/quote']

Kamdēļ ta pirki, paņem zāģi vai urbi un uztaisi pati :D Kas var būt labāks par lietderīgi iztērētām stundām un veiksmīgu (ja sanāk) gala rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tu pagaidiit vari? Driiz tasiishu reaalaaku, ar speciaalo metaalgriezeeju un ta tik grieziishu uz nebeedu... Ja paspeeshu un viss sanaaks, buus mosh uz LP gatavs... ;D

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
Nu tu pagaidiit vari? Driiz tasiishu reaalaaku' date=' ar speciaalo metaalgriezeeju un ta tik grieziishu uz nebeedu... Ja paspeeshu un viss sanaaks, buus mosh uz LP gatavs... ;D[/quote']

 

Kautvai mums te nav daudz dailjaa dzimuma paarstaavju, bet nu tas kas ir, tas ir vienkaarshi unikaals, prieks par to, taa tik tureet Wendy :D

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
Ah... Tu mani iedvesmo! ;D

 

Nu ko tu :oops: tas taa nejaushaam :) bet kad kautko uzmeistaro, obligaati ieliec fokjenes, gaidiishu ar nepacietiibu :D

Link to comment
Share on other sites

Nu pag, veel tak griezeejs jaanopeerk... Brachka jau smaidiija, piedaavaaja brilles arii pirkt... Na vsjekie... ;D

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
Nu pag' date=' veel tak griezeejs jaanopeerk... Brachka jau smaidiija, piedaavaaja brilles arii pirkt... Na vsjekie... ;D[/quote']

 

Nu kaa tad bez brilleem, par droshiibu padomaat ir galvenais :D mees tach negribam lai ar tevi notiek kas ljauns :!: Looking forward for your activities :D

Link to comment
Share on other sites

Wendy kādu zāģi gribi pirkt?

1 2 3 4 5

un par cik?

 

Es domaju noteikti 5., bet ja nopietni tad veel gluzi nezinu... Domaajams pie 20Ls derees...

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Kā esmu dzirdējis tad tie lētākie nav tie labākie, kad nopirksi pasaki kādu un vai normāli griež un slīpē.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es ar biju iepircis šitādu vāku, bet biku nederēja garums... :oops: :D

 

...nācās apzāģēt. :D

Link to comment
Share on other sites

Es ar biju iepircis šitādu vāku' date=' bet biku nederēja garums... :oops: :D

 

...nācās apzāģēt. :D[/quote']

 

Man ar bija taada probleema, taapeec tie vaaki ir pilniigs gavno, katraa zinaa neiesaku pirkt... :evil:

Link to comment
Share on other sites

nemesis
Wendy kādu zāģi gribi pirkt?  

1 2 3 4 5

un par cik?

 

Es domaju noteikti 5., bet ja nopietni tad veel gluzi nezinu... Domaajams pie 20Ls derees...

 

Veiksmi un pacietību darbā.

Link to comment
Share on other sites

Riit doma ir taisiit lielo moddingu, bet tikai tad, ja viss sanaaks... ;D Jo kaut kaa negribaas uz LP braukt ar parastu kasti...

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka tu tur visus vairāk interesēsi nekā tava kaste 8)

Link to comment
Share on other sites

0_o Ak taa... Nu nez... Bet kasti gribaas normaalu, lai ir ko paraadiit... Dzelzju faniem taa teikt...

Link to comment
Share on other sites

da nepaliec smieklīga... labāk uzvelc bikini un pastaigā pa pludmali - visiem būs daudz lielāks prieks. vai arī vēl labāk - novelc bikini un pastaigā :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ah tu perversias lauku vecis... Nea, tajaa vakaraa domaaju buut iipashi pieklaajiiga... :D

Link to comment
Share on other sites

Ah tu perversias lauku vecis... Nea, tajaa vakaraa domaaju buut iipashi pieklaajiiga... :D

Tikai nepaarcenties ar centiibu :p

Link to comment
Share on other sites

Da gan jau... He, shodien jau izdomaaju ziimeejumu... Visu jau perfekti saziimeeju, lai buutu, taa teikt, simetrija, kaut cik... ;D Nu tad jau turpiunaajums veel sekos...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...