Jump to content

Ar middle-clicku nevaru atvērt jaunu tabu.


KikisX
 Share

Recommended Posts

Nezinu, vai šī ir īstā vieta, kur rakstīt topiku, taču es vairs nevaru atvērt jaunu tabu nospiežot middle clicku(rullīti piespiežot). Pirms dažām dienām vēl varēju.
Man win 8.1 un izmantoju chromi.


 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nav gadījumā Logitech pele? Tām Windows saliek kreisus draiverus un vidējā poga saiet sviestā.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāda starpība... Windows automātiskais apdeits ir vainīgs. Meklē pēdējos atjauninājumus un vāc tos nost.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu johaidī, ko tu tur muhļī. Atinstalē Windows automātiski sainstalētos idiotitech jauninājumus un beidz nodarboties ar alķīmiju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

es vairs nevaru atvērt jaunu tabu nospiežot middle clicku(rullīti piespiežot).

Kāpēc tev liekas, ka rullīti nospiežot būtu jāatveras jaunam tabam Chromē? Izmēģināju pie sevis, never jaunu tabu Chromē middle click. Domāju, tev bija iestatīts tas rullīša taustiņš kaut kā neparasti, tad, kā biedrs Žaks Noriss minēja, atnāca kaut kādi updeiti, un tavus iestatījumus nometa. A bija tev uzinstalēts tas Logitech Softs, Set Point? Ja jā, tad tajā iestati to vidējo taustiņu pēc savām vēlmēm. Nedomāju, ka jāsāk rakāties pa Windows automātiskajiem atjauninājumiem, ko tas dos, ja atinstalēsi, nāks atkal kā nāve tie atjauninājumi virsū.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
rullīti nospiežot būtu jāatveras jaunam tabam Chromē

 

Uz linka spiežot rulli Chromē veras jauns tabs. Tas ir fakts. WinUpdate to sačakarē, liekot kaut kādus svaigos jauninājumus no Logitech. Arī tas ir fakts. 

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Man nekas neveras spiežot rullīti uz linka Chromē. Acīmredzot, man jau viss ir sačakarēts ar WinUpdate :sorry:. Ta kāda starpība. Vai tad tik pat viegli nav atvērt jaunu tabu Chromē vienkārši nospiežot ar kreiso taustiņu uz jaunas cilnes pogas? Atraduši par ko satraukties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai tad tik pat viegli nav atvērt jaunu tabu Chromē vienkārši nospiežot ar kreiso taustiņu

- nav gan vieglāk. Kad tu ātrumā kaut ko meklē un vandies pa internetu, šitas nereāli noder.

 

Klasiska situācija: sludinājumu portālā čeko sarakstu, un atvēr ar vidējo visus interesējošos, un tad ej cauri pa vienam tabam. Tāpat iepazīšanās portālos.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Google salūza?

Link to comment
Share on other sites

Mozillai viss smuki šancē ar Logitech pelīti, Win8.1 un pašiem jaunākajiem apdeitiem.

Link to comment
Share on other sites

 Man pēdējos vismaz 10 gadus tikai Logitech peles, un gan uz XP, gan W7, gan W8.1 viss notiek. Tiesa gan - lietoju tikai FF, jo par Chrome man ir savs viedoklis - nelietoju un nelietošu to mēslu ne mājā, ne darbā un arī visiem klientiem instalēji tikai FF un novācu Chrome, ja kāds uzinstalējis

 Un jā - atvērt tabus ar rullīti ir visērtākais un atrākais risinājums.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 Redz, kā iznācis man - vecam stagnantam. Nemaz nezināju lietot šo iespēju ar vidējo taustiņu pārlūkā. Izmēģināju, nāve iepatikās, turpmāk lietošu daudz. Paskaidrojiet, lūdzu, man kāds, vai esmu pareizi izpratis šo fīču. Tagad man vaļā boot.lv foruma tēma, šī tēma, rakstu redaktorā komentāru, virs redaktora biedra raiviic komentārs. Lai tūlīt pat apskatītu biedra raiviic profilu, var ar kreiso peles taustiņu uzklikšķināt uz raiviic, man atvērsies biedra raiviic profils, lai tiktu atpakaļ, man jāspiež atpakaļ poga, ja. Lietojot vidējo taustiņu, es uzklikšķinu uz raiviic ar rullīša taustiņu, man atverās jauna cilne raiviic -Profila pārskats. Tagad man vaļā divas cilnes, šī tēma un biedra raiviic profils, starp kurām es varu slēgalēties, ja. Gribās man vēl jaunu cilni, ar vidējo taustiņu spiežu uz Kazarms, o, izveidojās jauna cilne Kazarms - Profila pārskats. BAIGI LABI! Šito turpmāk lietošu. Paldies visiem biedriem, kas atvēra man acis. Paldies tēmas izveidotājam, kā tev? Viss sakārtojās? Kas bija par iemeslu?

 Strādā man viss gan Chromē, gan IE, ir man Logitech pele, ir W8.1.

Labots - vvv
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Varbūt esmu ko tēmā palaidis garām, bet vai ar šo peli uz cita datora (vēlams arī citas sistēmas) viss strādā? Ja vaina nebūs draiveros, tad apsver arī ideju, ka pelei switch ir sabojājies..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@KikisX, nevis draiverus, bet Windows automātiskos apdeitus, kas attiecas uz Logitech. Tiešām ir tik traki ar lasīšanu?

 

@@DeepSpaceMonkey, tur jau tā lieta, ka sākumā viss ir OK, līdz atnāk Windows apdeiti.

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

@@Žaks Noriss, varbūt arī tā - pamanīju, ka pēdējā laikā darba laptopam wireless Logitech M185 uz Windows 7 ik pa laikam pārstāj darboties - labā un kreisā peles poga darbojas, bet nereģistrē kustības, tāpēc piekabināju vadinieci M100 :D Būs jāpaskatās, kas tur pēdējā laikā bijuši par updeitiem.. vai arī jānomaina baterejas, jo kas to lai zin, kāpēc aptrūkstās.

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz Off-topic. Vēl jau tām Logitetch pelēm, kurām nav papildus pogas back un forvard, rullītim varēja iestatīt tādu fīču, jo izrādās, ka rullīti var spiest arī uz sāniem. Tas tā, ja nu kāds nezināja, bet tad vajadzēja instalēt logitech softu.

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Nu tām, kurām var back un forward ar scroll parasti ir < un > indikatori pa sāniem..
 

Btw, @@Žaks Noriss, man vienkārši darba pelei batereja bija izsīkusi - dīvaini, ka reģistrēja abas pogas, bet nelasīja kustības

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...