Jump to content

Dzīve daugavgrīvā


Dupsis
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Vai tiešām? Arī šo te objektu ņemot vērā? :)  Līdzšinējā pieredze rāda, ka no tādiem objektiem smird vairākus km tālāk, ja vien pareizais vējš. Labs gaiss ir tikai un vienīgi mežā. 

https://www.google.lv/maps/place/Notek%C5%ABde%C5%86u+att%C4%ABr%C4%AB%C5%A1anas+stacija+%22Daugavgr%C4%ABva%E2%80%9D/@57.0120329,24.0050817,14z/data=!4m7!1m4!3m3!1s0x46eecfe56501c2bd:0xd8448532a5b16b49!2zRGF1Z2F2Z3LEq3ZhcyBpZWxhLCBSxKtnYQ!3b1!3m1!1s0x0000000000000000:0x7d32063d6920ca0a

 

 

Gaiss brīnišķīgs
Link to comment
Share on other sites

Smird tiešā tuvumā. Pašā mikrorajonā neko nejūt. Ak jā - tur pat melones un arbūzi savvaļā augot..))

Link to comment
Share on other sites

Es par attīrīšana iekārtām jau minēju, un nav tur tā smaka tik liela. Otrkārt iekārtas ir tālu no bloķenēm. Māte tur ilgu laiku strādāja un es tur diezgan bieži viesojos senos laikos.

Link to comment
Share on other sites

Paulu zini?

 

jap

Labots - Copmanis
Link to comment
Share on other sites

Nu cik ir būts, tad no Rīgas attīrīšanas iekārtām smird minimāli. Tomēr salīdzinoši nesen celtas un ekoloģiskās normas +/- ir ievērotas. 

Kā stāstīja zvejnieki, tad tajā vietā, kur attīšanas iekārtas izplūdes truba beidzās jūrā (pāris km no krasta) tur gan smird tā ka maz neliekas...... 

Bet nu - to ko neredzam - tā nav problēma! 

Link to comment
Share on other sites

Iekārtas būvēja zviedri, jo viņiem apnika, ka Rīga vienkārši grūž savus mēslus iekšā līcī un pēc tam jūrā. Bet strādā tur pārsvarā bijušie padomju armijnieki, un gadās, ka tehnoloģisko procesu nolaiž garām.

 

 

 

tur gan smird tā ka maz neliekas...... 

 

Ir tur būts ar kuģīti vairākas reizes. Neož tur nekas, pat ja "galvenais inženieris" ir atkal dūņas nobendējis, izplūde ir dziļi zem ūdens, interesanti kā tā smaka atkal gaisā tiktu? 

Link to comment
Share on other sites

Andza, nu nezinu. es pats tur nav bijis, tik atstāstu ko dzirdēju.  

 

 

 

izplūde ir dziļi zem ūdens, interesanti kā tā smaka atkal gaisā tiktu? 

 

Nu sūds vienmēr peld pa augšu......  

Link to comment
Share on other sites

Smaka kādreiz ir , bet to jūt pie kapiem , vai arī pie pašas attīrīšanas stacijas Daugavgrīvā - dzīvojamajos rajonos nav manīts .Bolderājā vairāk Lignums ( Latvijas finieris ) izceļas - Dedzina naktī , kad visas kontroles guļ , visādus sūdus tā , ka tuvākajām mājām elpot nav ko . Agrāk šo ļoti jutu , šobrīd esmu pārcēlies par 2 km tālāk - ir ok . Daugavgrīva ir vēl tālāk

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...