Jump to content

blue screen on windows 8.1


gooner4lifebrah
 Share

Recommended Posts

erikonkulis

kas par progu un kas bsod rakstīts

Link to comment
Share on other sites

gooner4lifebrah

@erikonkulis es neko nejēdz daudz , nesaprotu par ko ir runa. Laptops restartējās un vienkārši bluescreen rādās. Paiet kāda 5min un restārtējas. Tā uz rinķi

Link to comment
Share on other sites

 

 

bluescreen rādās
Uz tā "bluescreen" kaut kas ir rakstīts. To arī Erikonkulis jautāja. Ja nevari paspēt ar roku pierakstīt, tad kaut vai ar telefonu notografē un ieliec kaut kur bildi.
Link to comment
Share on other sites

gooner4lifebrah

Es ieinstalēju spēli. Prasīja lai restartē, to es arī izdarīju. Tad bluescreen parādijās. Neko nevar izdarīt, tikai BIOS ieiet. Nekas nenotiek ja nospiež f8. Paiet minūte uz izslēdzas ārā. Laptopam garantija vel ir. Es kačăju no torrentiem. Beidzās pilnajam anti-vīrusam licenze, bet bija jau otrs rezervei ieinstalēts. Avast, free antivirus. Vai tas ir dēļ antivīrusa? Vai es esmu kādu vīrusu dabūjis? Vai jāved uz garantiju, vai pats var satasīt?

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini, ka F8 nereaģē un tā tad arī SAFE MODE nevar ieiet.
Paņem Windows instalācijas disku, ielādē datoru no tā un pameklē kādas tur ir Windows remontēšanas iespējas. Gan jau, ka System Restore tur ir, ar ko var atjaunot sistēmas stāvokli uz paša izvēlēto laiku.

Link to comment
Share on other sites

gooner4lifebrah

@firza nekas uz bluescreen nav rakstīts. Viss gaiši tirkīzzils screens. Man vienreiz bija bluescreen pēc update

@firza , man nav win8 disks. Laikam būs uz garantiju tad jāved.

Link to comment
Share on other sites

Beidzās pilnajam anti-vīrusam licenze, bet bija jau otrs rezervei ieinstalēts.

  Ha, ha, divi antivīrusi vienlaicīgi, malacis. Ja ne zilie logi, tad vismaz pamatīga bremze garantēta :rus_roulette:.  Kaut gan šoreiz vairāk šķiet, ka torrentos "pirktā" spēle ir bijusi ar "bonusu" :devil: .

  Nu ja tīrs krāsains logs bez nekā, tad jau nu skaidrs, ka līks softs/vīrusi/hvz kas un pats, ja reiz neko nejēdz, neko tur neizdarīsi.

 Tikai maza nianse - tam nav nekāda sakara ar garantiju - attiecas tikai uz dzelžiem, ne sačakarētu sistēmu. 

 Tā kā - samaksā kādam, kurš saprot ko dara ( © McBetons)  :diablo:

Labots - raiviic
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

gooner4lifebrah

@firza no vīrusiem tas nav ja? Vai varētu būt anti-vīruss vaina? Man kopš es nopirku laptopt bija pilnā trial versija un vakar bija pēdējā diena.

@raiviic. Ok, vai tu vari iedot kādu padomu nevis kritizēt. Visi kļūdās, nākamreiz vairs tā nedarīs.

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Ja ir garantija, tad nes labot.. ar tik maz info nevar pateikt, kur tev tā vaina.

Link to comment
Share on other sites

gooner4lifebrah

Ja būtu vairāk info, tad jau es teiktu :D. Bet nu ok, būs man mācība vienreiz. Tie meistari jau nevar redzēt kad es esmu no torrentiem vilcis failus? Caur BIOS kaut kā nevar pārinstalēt kompi?

@raivicc bet ja piemēran ir vīruss. Vai ir iespējams sataisīt kompi , pārinstalējot visu?

Link to comment
Share on other sites

intervall
Ja ir garantija, tad nes labot.. ar tik maz info nevar pateikt, kur tev tā vaina.

Kāda garantija, ja cilvis pats nobrucina os?! 

Ja win bija preinstalēts, tad atjauno no recovery partīcijas, ja tāda ir.

Labots - intervall
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienīgiem mobiliem telefoniem ir pieejam filmēšanas funkcija. Varbūt izmantojot to Tu sniegsi vairāk informācijas.

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Lasot šo nezinu smieties vai raudāt...

 

Vai nu tu esi kārtējais muļķa tēlotājs, lai citus pačakarētu vai arī tev vajag beigt lietot datoru...

 

Kas tas par murgu, rezerves antivīrusi, kaut kāda spēle no  torrenta, nesaprotams bezsakars ar F8, nesaprotams teksts par bsod, kurš nemaz nav bsod, bet tīrs ekrāns bez teksta.

 

Nekā personiska, nes uz servisu, pats sačakarēsi vēl vairāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sākumā likās, ka smags gadījums, bet vienkārši jūzeris tāds. Ir skaidrs, ka ar kompi esi stipri uz "Jūs", būs jāmeklē reāli palīgi, nevis forumā. Forumā var palīdzēt, ja pats vēl kaut kā filmu rubī.

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

intervall

Recovery partīcija.

Skaties manuālī, ar kuru "F" taustiņu var šo palaist.

Bet tā kā win 8 ir factory reset, iespējams, ražotāji vairs netaisa recovery partīciju.

Link to comment
Share on other sites

kārtējais trollis vai jau pieGhdiena klāt?

Dikti izklausās pēc izdomāta stāstiņa.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

 

 

Divi antivīrusi kā reiz var radīt zilos logus.

Vispār jau 3, win 8 defenderis tagad arī ir sekjūritī esenšialis.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Vispār jau 3, win 8 defenderis tagad arī ir sekjūritī esenšialis.
 Nu Windwos Defenders parasti nemaz neslēdzas iekšā, ja ir cits antivīruss aktīvs
Link to comment
Share on other sites

gooner4lifebrah

Ok, es palaidu one key recovery system. Tagad man recovero cieto disku laikam. Paziņošu par rezultātiem. Būs man mācība no torrentiem :D

Paldies visiem nodčibrikiem, un tiem kas arī ideva padomu. Redz kā cirvis pats visu sataisīja :D labi ka lenovo ir one key recovery system. God bless one key recpvery system. Labāk tā nekā dot savu kompi kaut kādam pakistānim

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad tu būsi kruts datorspeciālists un varēsi iet pelnīt naudiņu! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

gooner4lifebrah

@jema haha, es tāpat neko nejēdzu no pc. Vienkārši pavirināju instrukcijas :D.

@jema haha, es tāpat neko nejēdzu no pc. Vienkārši pavirināju instrukcijas :D.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...