Jump to content

Lidmašīnas biļetes nepilngadīgai personai


MārcisN
 Share

Recommended Posts

Vienīgie dati, ko Wizzair jautā pērkot biļeti ir vārds un uzvārds. Esmu vēl nepilngadīgs(17), nopirku lidmašīnas biļetes, nepieciešamie dokumenti (notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja un dzimšanas apliecības oriģināls), lai šķērsotu robežu, ir. Tagad skatos wizzair noteikumos - nepilngadīgs var lidot, bet, lai biļetes iegādātos, jābūt pilngadīgam. Tad nu jaut. jums - kā būs, tas neradīs nekādas problēmas man, ka tās iegādājusies nepilngadīga persona ar kredītkarti ? Būtu labi, ja kāds mācētu atbildēt par Wizzair, bet, ja info par citām aviokopmānijām, tad būšu priecīgs dzirdēt.

Link to comment
Share on other sites

A kā Tu iedomājies, ka viņi pateiks, ka tas biji tieši Tu? Pirki internetā, vai ne?

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

 

 

A kā Tu iedomājies, ka viņi pateiks, ka tas biji tieši Tu? Pirki internetā, vai ne?
 

 

Jā, wizzair mājaslapā ar bankas karti.

Teorētiski jau jā, jo uz biļetes nekas par apmaksu nav minēts, kā arī pie rēķina ir mans vārds uzvārds un kartes numurs, nekas cits. Tik pat labi varu pateikt, ka tētis ir pircis un savu dēlu nosaucis savā vārdā. :D

Neesmu lidojis vēl, tādēļ nezinu, kas notiek pie izejas, noteikumos vārdi 'must be 18 years old' mazliet satrauca.

Link to comment
Share on other sites

Tu vari teikt, ka biļetes pirka Tavs tēvs uz Tava vārda. :) Karte takš nebūs Tava paša? Tās takš nepilngadīgajiem nedod, ne?

Link to comment
Share on other sites

Bankas dod kartes nepilngadīgajiem, bet ar vecāku piekrišanu (parakstu). Mans puika 14 gados viens pats lidoja uz čikāgu. Tas gan bija ar SAS, un viņi to ļauj. Es ieteiktu piezvanīt interesējošai aviokompānijai, un visu kārtīgi noskaidrot - kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

Es ļoti šaubos, ka kāds tur baigi ies pētīt, kāds ir kartes īpašnieka vecums. Kā lai viņi to vispār uzzina? Patiesībā, man pat ir grūti iztēloties, kādos apstākļos kāds varētu sākt pie šī punkta piekasīties.

Bet, nu, jā - ja tas tik ļoti uztrauc, tad visdrošāk ir sazināties ar viņiem pašiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tiešām nav par ko īsti uztraukties, diez vai dēļ tāda iemesla neielaistu lidmašīnā. Tad jau, lai to vecumu prasa pērkot tās biļetes, ja tik stingri tas viss būtu. Palasot forumus par lidošanu nepilngadīgam, neviens nepiemin to, ka biļetes jāpērk kādam pilngadīgajam. Principā jau paypalā, Amazonā u.c. ar vajag to 18 gadus, iepērkos ar savu karti tur jau no 15 gadu vecuma.

 

 

 

Kā lai viņi to vispār uzzina?
 

Ieraudzītu, ka esmu bi;letes pircējs un ieraudzītu pasē, ka neesmu pilngadīgs. Bet tad viņiem būtu jāsazinās katru reizi ar banku, vai pircējs ir pilngadīgs (tādā gadījumā, ja man būtu kāds cits to biļeti pircis, tad ir iespēja, ka pircējs nepilngadīgs.). Un cik zinu, tad maksājot ar karti, cita informācija tirgotājam nav pieejama, kā vārds un uzvārds un tas, kas virsū uz kartes.

Labots - MārcisN
Link to comment
Share on other sites

Леший

Parasti pirkumu nevar veikt, ja "pirmais" pasažieris nav pilngadīgs. Bet absolūti nekas netraucē par lidojumu samaksāt no nepilngadīgas personas bankas kartes. Maksātājs var vispār nelidot, tā ka nekas netraucē absolūti. Vienīgais, ko pārbauda absolūts vairākums lidsabiedrību un vendoru - lai nebūtu pasūtījums, kur nav nevienas pilngadīgas personas. Un interesantāka ninace ir tāda, pilngadība lidsabiedrībās ir pavisām kaut kas cits, kā valstī. Ir diezgan daudz, lidsabiedrību, kur Adult skaitās no 15 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Parasti pirkumu nevar veikt, ja "pirmais" pasažieris nav pilngadīgs. Bet absolūti nekas netraucē par lidojumu samaksāt no nepilngadīgas personas bankas kartes. Maksātājs var vispār nelidot, tā ka nekas netraucē absolūti. Vienīgais, ko pārbauda absolūts vairākums lidsabiedrību un vendoru - lai nebūtu pasūtījums, kur nav nevienas pilngadīgas personas. Un interesantāka ninace ir tāda, pilngadība lidsabiedrībās ir pavisām kaut kas cits, kā valstī. Ir diezgan daudz, lidsabiedrību, kur Adult skaitās no 15 gadiem.

 

Nezinu tieši, cik tie pilngadības gadi wizzairā ir, bet man pie pirkšanas ir adult biļete. Otrais pasažieris ir 19 gadus veca persona.  

------------------------

Adult biļete jāpērk, ja esi vecāks par 14 gadiem.

Labots - MārcisN
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...