Jump to content

Videokartes izvēle priekš 4690k


Kaasis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    145

  • IronMan

    139

  • Bomaars/C12

    280

  • Toļiks

    275

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ideāli būtu, ja vienu gadu labaka būtu viena kompanija un otru otra, tad būtu veselīga konkurence = zemākas cenas un labaki produkti.

 

 Tagad visi maksā vairāk, arī fanboji ;) ...

Labots - GaryII
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

2500k 216$ MSRP

3570k 235$ MSRP

4670k/4690k 243$ MSRP

Broadwell'am pie MSRP klāt vēl ~30$, lai gan tas 'skaidrojams' ar iGPU eDRAM'u


AMD konferencē tikko apstiprināja 649$ cenu Fury X un 549$ Fury.

Link to comment
Share on other sites

 

 

AMD konferencē tikko apstiprināja 649$ cenu Fury X
Cerams ka viņa būs ātrāka par GTX980TI, pēdējais laiks AMD attapties. 
Link to comment
Share on other sites

Tā jau saka. Tad jau manīs. Es jau gribētu, ka būtu ārāka, lai pēc iespējas vairāk veiktspēja par tiem 650$, jo drīz būs priekšā izvēle starp 980Ti un Fury X, ņemšu to, kura būs ātrāka ar OC pie 2160p. 980Ti zem labas dzeses ļoti labi klokojas, tāpēc būs interesanti redzēt, kā klokosies Fury X, jo domāju, ka stock veiktspējā tā tomēr būs mazliet ātrāka. Konferencē jau, protams, solīja, ka Fury X klokojas ļoti labi, bet es gan tomēr pats lemšu - ir tā vai nav, tiklīdz kāds review parādīsies.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Viss saliksies pa plauktiņiem...jauda ta tā pati, cena arī + - būs, tikai AMD Fury X ir HBM atmiņa, daudz kompaktāka + šķidruma dzese...tāpēc var secināt kā nvidia uzvārās uz brenda...redzēs kāda konkurence būs zēmākas klases kartēm.

Kā beigās ar to energoefektivitāti palika?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu cena jau nav vienīgais ko vēlos uzzināt
Tad jau laikam šodien viņas iznāk tad rīt varēs apskatīt arī pirmos rezultātus. 
Link to comment
Share on other sites

390X dažos US veikalos jau nesen bija nopērkamas - kļūdas pēc.

 

 

Kā beigās ar to energoefektivitāti palika?

 

klokotas kartes nav energoefektīvas, bet domāju, ka Fury X un 980Ti pie stock klokiem iespējami varētu abi ēst vienlīdz daudz. HBM apēd tik nepilnu desmito daļu no tā, ko GDDR5, toties jādarbina ūdens pumpis tai WCE dzesei. Par Fiji energoefektivitāti nekas nav zināms, tikai spekulācijas. Ja pareizi atceros, Fury X nākot tirgū šā mēneša 24. datumā, bet Fury bez-iksa 12. jūlijā, un Fury Nano kaut kad neilgi pēc tam. Bet pieļauju, ka kāds Fury X review varētu parādīties jau pirms 24. jūnija, varbūt pat jau šonedēļ.

 

Interesants bija tas viņu projekts 'Quantum', kurā ietilpst divas(šķiet, ka neapgraizītas, bet neesmu drošs) Fiji GPUs uz vienas plates pavisam mazā formfactorā. Tā ierīce sanāk kaut kas līdzīgs konsolei, bet ar milzīgu grafisko jaudu.

 

AMD-Project-Quantum-with-Dual-Fiji.jpg

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es uzmetu aci pat neizlasīju kas tas pa projektu :D


Ja tā padomā vispārībā konsoles darbina viņu dzelži tā teikt...kāpēc viņi nav iztrādājuši pilnvērtīgu konsoli paši

:D


Šodien skatos uz kas ir interesanti ...interesanti ir tas ka par 149 dollari būšot r7 370 kurai arī iet 4GB vram

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šodien skatos uz kas ir interesanti ...interesanti ir tas ka par 149 dollari būšot r7 370 kurai arī iet 4GB vram
Tā būs r9 270X ar 4GB atmiņu ? 
Link to comment
Share on other sites

Tā ir Pitcairn Pro, 270X GPU pa īstam ir Curaçao XT. Karte būs R9 370 4GB, bet cena nebūs gan 149$, manuprāt. It kā jau konferencē teica, ka R9 370 cena būšot 149$, bet ir divas kartes versijas - 370 2GB un 370 4GB, un abas jau nu nemaksās vienādi. No R300 sērijas X versijas pagaidām nav nevienai citai kartei kā 390X un Fury X. Pārējām kartēm ir vai nu pamata versija vai pamata versija ar papildus VRAM.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ja arī nemaksās 149 dollari tikuntā letākā karte ar 4gb ir gandrīz x2 dargaka...tāpēc šads savienojums man liekas interesants.

Link to comment
Share on other sites

Ja arī nemaksās 149 dollari tikuntā letākā karte ar 4gb ir gandrīz x2 dargaka...tāpēc šads savienojums man liekas interesants.

Vairak atmiņas tas protams ir labi bet cik ātrs ir pats čips! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Bet padomā ja tu pa 200 eirām varēsi dabūt karti ar 4gb (kas vel pietam + - ir labā performances līmenī), tad crossfire saliekot x2 būs 4gb un normāla jauda pa 400 eiro...redzēs to visu...bet lielā atmiņa, lētā cena ir par labu crossfire setapam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vairak atmiņas tas protams ir labi bet cik ātrs ir pats čips! 
 

Es nezinu, vai atmiņa neviļ, bet man šķiet, ka Pitcairn Pro ir HD7850 čips. Tai kartei bija labs čips, milzīgs OC potenciāls - pašam tādas kartes ir bijušas, bet nu 4GB single GPU režīmā aizpildīt nesanāks, nedomāju gan. AMD baigi uz atmiņu spiež, slikti tas nav, bet nu..

 

Te ir oficiālie Fury X benchi. Tā jau izskatās labi, bet būs tieši kā domāju - OC potenciāls beigās izteiks visu. Vismaz labi, ka ir šāda konkurence hi-end segmentā, beidzot arī UHD ir spēlējams, neizdodot 1000$ tikai par video karti un neizejot kompromisos uz multi-GPU variantiem.

 

5S4IzMJ.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Te ir oficiālie Fury X benchi. Tā jau izskatās labi, bet būs tieši kā domāju - OC potenciāls beigās izteiks visu. Vismaz labi, ka ir šāda konkurence hi-end segmentā, beidzot arī UHD ir spēlējams, neizdodot 1000$ tikai par video karti un neizejot kompromisos uz multi-GPU variantiem.

rob-ryan-animated-gif-perfectly-timed-gr

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka 370 spēle tieši vienlīdzīgi ar 270X. Tikai tikko ievēroju, ka 370 ir nosauktas 'R7', bet iepriekšējās sērijas 270 un 270X bija 'R9', savukārt iepriekšējā sērijā tikai vēl zemāka līmeņa kartes bija sauktas 'R7', piemēram, R7 265 un R7 260X.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Šie bečmārki iepriecina redzot, ka AMD ir ieguvuši tā teikt līdera statusu un galīgi nepievīla bet ar visām HBM tehnoloģijām pat vairāk iepriecinaja kā tika cerēts, tā teikt ar savām jaunajām inovācijām...atliiek tik paskatīties kas būs mazāku karšu klasēs...kā teicu tās kartes pa sakarīgu ciparu ar lielu atmiņu var būt labas priekš crossfire, bet to rādīs benchi...

Ja tik labi šie atgriezās videokaršu segmentā tagad pat var cerēt uz kko spožaku CPU ziņa 2016 gada beigās...varbūt arī neliks vilties :)

Un interesanti kā būs ar HBM atmiņu tā teikt "nakotnes" kartēm...varbūt beidzot nebūs milzeņu bet mazi jaudīgi zvēri par sakarīgiem cipariem...ja nakotnē viņi varēs lētākajās kartēs šo atmiņu ieviest

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

labiitis

Kādi malacīši amd, aizmirsuši tik savām cepeškrāsnīm pielikt  pirmajā lapa pie spec PSU requirement.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Patēriņš šitām esot tāds kā līdzvērtīgām Nvidia kartem, tapēc ar cepeškrāsni galigi nekāda sakara

Link to comment
Share on other sites

 

 

cepeškrāsnīm
 

Nu, kā tu uz to skaties? Pēc TDP vai references dzeses spējām? Diezgan provocējošs apgalvojums bez neviena paša fakta, starp citu. Un vai tu zināji, ka GTX 980Ti ar references dzesi čips sasniedz 84C temperatūru? Jā, tikai 84C, jo pēc to sasniegšanas 980Ti (tāpat kā Titan X) sāk nomest klokus, lai neturpinātu karst. Lielākā daļa reference dzešu nekam neder, vai tas tiešām tev ir jaunums?

 

Toļik, ja nekļūdos, Fury X pie pilnas slodzes čips sasniedz ~50C, bet ventilators ir 32dBA skaļš. Par citām temperatūrām neko nezinu, zinu tikai, ka voltāžas regulatori ir tiešā kontaktā ar vienu kapara trubu, tādēļ temperatūras esot zemas, bet HBM pēc savas dabas pārāk nekarstot. Par testēšanas metodiku nemaz neprasi, bet tā vispār šī info bija oficiāla no AMD, manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu ventilātoru baigi grūti dzesei nomainīt ja pa skaļu? Kkā man liekas tas ērtāk nekā visu dzesi mainīt ja nepieciešamība pec lielāka klusuma, bet ja ~32dBa tad tas ir maz salīdzinājumā ar lielāko daļu dzešu

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Radiatoru ventilatorus bez nopietna iemesla nevajadzētu mainīt, jo tie nav nekādi prasti propeleri. Galvenās ir gaisa spiediena atšķirības, lai visefektīvāk vilktu/stumtu gaisu caur radiatoru.

 

Un pa īstam jau 32dBA neko daudz neizsaka, nezinot kā minimums apkārtējo trokšņu līmeni un attālumu no dzeses(datora) līdz mērierīcei.

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Tie ir benchi, ko AMD pats ir oficiāli izlaidis, es gan pagaidītu, kamēr kādam reāli tās kartes tiks rokās.

Link to comment
Share on other sites

Ši ir labs teikums:

All three of the GPUs in AMD’s newest graphics cards are being pushed as far as they will go. If you like to overclock, don’t count on a lot of available headroom.

 

Lai gan par W patēriņu biju patīkami pārsteigts, neesmu par veiktspēju, ja paskatās vecās kartes.

Link to comment
Share on other sites

Es runāju tieši par Fury X.

Līdz tai vēl drusku jāpagaida:

 

The Radeon R9 Fury X goes on sale June 24 for a suggested price of $649. R9 Fury will follow on July 14 for $549. AMD has not, however, announced pricing or release dates for the Nano and dual-Fiji cards. It promises both later this summer and fall, respectively.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tie ir benchi, ko AMD pats ir oficiāli izlaidis, es gan pagaidītu, kamēr kādam reāli tās kartes tiks rokās.
 

Tie ir benchi, ko AMD pats ir oficiāli izlaidis, es gan pagaidītu, kamēr kādam reāli tās kartes tiks rokās.

Tomēr paskaties, cik daudzas no testētajām spēlēm ir Nvidia partneru, kurām būtībā Nvidia nokodē draiverus labāk. Lai vai kā, citu variantu jau nav, Fury X jau nemaz nav vēl iznācis, un esmu pilnībā drošs, ka tā būs nobenčota vēl pirms ienāks veikalu plauktos. AMD jau ir izsūtījuši kartes benčotājiem un daži tās jau ir saņēmuši, jo tie oficiālie benči nāk ne no kā cita kā oficiālā Fury X reviewers guide.

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Es tiešām ceru, ka Fury X spēs sastādīt konkurenci NVIDIA, jo pašlaik NVIDIA sāk uzvesties tā it kā viņiem būtu jau tirgus monopols.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nVIDIA pelna lielāku piķi pārdošanas attiecība 4:1 jeb 76% ir nVIDIA tirgus un tikai pārējie 24% ir AMD tirgus un ar katru gadu šī šķirba starp viņiem paliek ar vien lielāka un lielāka jau kopš 2005. gada kad tā saucamais ATI bija izrāvies vadībā.

AMD-vs-NVIDIA-by-MAHSPOONIS2BIG-672x372.

bNqJYgA.png

Labots - @rmands
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...