Jump to content

Kādas ir Jūsu sistēmas?


ainaarix
 Share

Recommended Posts

Sveiki, šis ir mans pirmais raksts.

Pats dažus gadus atpakaļ pārvācos uz Lielbritāniju un pievērsos audio sistēmām.  Sapratu, ka mūzikai ir patiešām liela nozīme ikdienas dzīvē, vienkārši, lai labi atpūstos mājās. Sakarā ar to ierīkoju 5.1 mājas kinozāli gan filmām gan mūzikai, lai gan jāpiebilst, ka mūzikas klausīšanai izmantoju tikai stereo skaņu, priekša + sabvūferis.

Ir parādījusies interese piegādāt kvalitatīvus skaļruņus uz LV, tikai neesmu pārliecināts par pieprasījumu :) Tāda doma sēž prātā.

Man pašam favorīti ir PMC un Dynaudio, kurus šķiet LV nemaz nevar nopirkt.

 

Kādas ir Jūsu skaņas sistēmas?

 

Mana pagaidu sistēma:

 

Recīveris Arcam AVR600 

120w*5 vai stereo mode 150w*2

 

Prieskša

PMC twenty 24 skaļruņi( saslēgti bi-amp režīmā)

180w nominālais.

 

Monitor audio bx centrs( tuvākajā laikā tiks apgreidots uz PMC twenty centru)

80w nominālais

 

REL R528 sabis

500w nominālais.

 

Surround 

Monitor audio Bx FX

80w nominālais

Arī gaida apgreidu, vēl palikuši no vecās sistēmas.

 

Filmās nav laba tonālā balance starp centru un priekšējām tumbām, jāpgreido pēc iespējas ātrāk.

 

Mūzika skan tiešām skaisti priekš manām ausīm.

Skaļruņi ir ļoti muzikāli. Skatuve ir plata ar detalizētu un reālistisku skaņu. 

Sabvūferis tiek filtrēts pie 40hz un tiek izmantots vairāk dziļumam, kā sitienam, lai gan ir dziesmas, kurās viņš mēdz uzspēlēt( reps)

 

Es neesmu bagātnieks, taču priekš mūzikas man nav žēl patērēties, tā ir sirdslieta.

Kā ir ar jums?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Man mūzika nav sirdlieta un tāpēc neko tai netērējos.

Mašīnā klausos rūpnīcas radio. Mājas VH1 pa tv.

Link to comment
Share on other sites

Uz galda - MicroLab Solo 7C caurlaistas caur Creative audio karti. 

Mašīnā - JVC maģis (modeli neatceros), bet budžetnieks.

Pie vecākiem S90 un Hitachi resīveris, kuram arī modeli neatceros.

Ausīs - Sansa Fuse v2 pleijeris ar JVC sports ausīm.

Nekas dārgs vai hi-end, bet man pietiek. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man uz muuziku po. Nesaista salikt tur labaako resiveri, tur labaakaas tumbas, veel tur uzspraust super duper CD lasiitaaju utt. Majaa radio klausishanai izmantoju Revo K2. Muzikas klausisanai no datora, vai reizei filmu skatisana izmantoju Bose QC15, bet celjaa Bose AE2e austinjas. Tas arii viss.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir parādījusies interese piegādāt kvalitatīvus skaļruņus uz LV, tikai neesmu pārliecināts par pieprasījumu Tāda doma sēž prātā.
Puikam jau interesē, uz aborigēnu rēķina biznesu uztaisīt! Tāds dīvains mārketinga izgājiens... :)
Link to comment
Share on other sites

Uz datora klausos austiņas un divas datortumbiņas, jo sabvūferim nauda nepietika. Telefonam mazās iebāžamās austiņas.

Link to comment
Share on other sites

Ir parādījusies interese piegādāt kvalitatīvus skaļruņus uz LV, tikai neesmu pārliecināts par pieprasījumu Tāda doma sēž prātā.

Veiksmi :mrgreen:

LV cilvēkiem neinteresē tādas lietas - 98% klausās gatavu mikrosistēmu vai mājas kinozāli, magnetolu un ir pilnīgi pajāt uz kvalitāti, 1.5% ir nedaudz advancējušies uz kādu pastūzi/resīveri un kaut kādām nedārgā gala tumbām. 0.5% klausās kaut ko nopietnāku. Protams, procenti no gaisa, bet doma, cerams, skaidra!

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

 

 

Divus pārus?

 

Nē, divas - stereo, lai būtu! 

Link to comment
Share on other sites

alusbundža

Atvainojos, lūdzu precizējiet, ja kaut kas nav pa tēmu. Es gan nepieminēju video, taču vai tas ir būtiski, ja akcents tiek veikts uz audio sistēmu?

jema

 

Ko nozīmē "dīvaini"

No manas izpratnes par aborigēnu sauc cilvēku ar zemāku IQ jeb intelektu.

Tikai, kā tas ir jāsaprot, ka cilvēki, kuri iegulda labās akustiskajās sistēmās ir aborigēni?

Tu spried par nezināmo un domā, ka to pārzini :)

 

Kā tev šķiet, cik maksā prieks? :)

 

Tas skaļruņu tirgošanas pasākums ir tikai tāds sapnītis kaut kad nākotnei, par to nav šis raksts. Saprotu, ka tiešām cilvēki nav ieenteresēti tādās štellēs.

 

martinno varētu būt taisnība par reālo sitiāciju LV.

Link to comment
Share on other sites

Es ar no datora klausos uz austiņām, pastiprinātāju kurām pats lodēju, un tur vēl kastē ir pašlodēts DACs. Komerciālajiem produktiem nauda nepietika. Guļamistabā lietoju 1976. gada Technics sistēmu, veca gan, bet kaut kā skan. Dzīvojamajā istabā gan man ir pastiprinātājs ar divām prastām 3joslu tumbām, 20 gadus vecs CD atskaņotājs un 40 gadus vecs vinila atskaņotājs. To parasti arī klausos, jo plates lētākas par CD.

 

PS Man, atšķirībā no Rudewolf, supis ir, bet nav pieslēgts, jo nevaru labo Kardāna vadu priekš supa nopirkt. Laikam jābeidz vienreiz (uz)kost un jāsakrāj.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

100debija

Aborigēns ir kādas zems pirmiedzīvotājs.

 

Par tēmu, mājas šis tas no Yamaha, mašīnā no Pioneer un Blaupunkt. Uz ausīm Sennheiser, Phillips.

Link to comment
Share on other sites

 

 

PS Man, atšķirībā no Rudewolf, supis ir, bet nav pieslēgts, jo nevaru labo Kardāna vadu priekš supa nopirkt. Laikam jābeidz vienreiz (uz)kost un jāsakrāj.
 

 

i_hug_that_feel.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uz plauktiņa atrodas nokia x3 ar pievienotiem microlab b72 skaļruņiem-priekš radio pietiek.

otram teleponim klāt pionieru headfoni. kā ir tā jāiztiek

Link to comment
Share on other sites

1. - pie tv pieslēgta Logitech z-906 sistēma (audiofīli dedzina man jau sārtu)

 

2.  Q Acoustics 2050i priekšas, Heco xenon 130 centrs, Heco xenon 200 aizmugurē, Heco Slam 12A un Martin Logan Dynamo 1000 (bezvada variants) sabvūferi, aizvēsturisks Denon avr-1802 resīvers, avoti - PS4/dators/jūtūbe/Denon dvd-1000/kkāds proJet vinila atskaņotājs

 
3. Denon AH-C300 in ear ausis (laikam gan jau pazaudētas, nevaru atrast kādu nedēļu jau)
 
4. Stock Bose sistēma auto ar 10 eiro vērtu pionieru kā galvu
 
vadi gan nekur nav kruti :(
Link to comment
Share on other sites

1.Istabā pie sienas piekārtas divas nezināmas izcelsmes  Philips tumbas, kuras darbina kaut kāds FWM376 Philips mūzikas centrs. Draņķis jau baigais, bet rādžiņam un kompim tīri pietiek.

 

2.Garāžā kaut kāds paštaisīts brīnums. Krievu platjoslas un Logitech pastūzis ar subīti.

 

3.Kad nevar traucēt tautu, tad ir Pioneer SE-M290 ausis un kaut kādi Sony Explorer puļķi telefonam.

 

Ar laiku, gan jau būs apgreids uz kaut cik normālām plauktiniecēm un pastūzi. Bet tagad lai jau būtu šitā. Sākumā nākotne jāsakārto. :)

Link to comment
Share on other sites

Long John

Vecam onkam- veci grabulīši... :yahoo:

 

 

   Aiwa-k-ts.sized.jpg

 

 

Ārpus kadra palikušas vēl dažas Technics kastītes- tuneris ST-GT550, minidisku deka SJ-MD100, sīdis  SL-P377 un tumbočkas SB-C350.

Un visam pa virsu lielā Olimpiskā lentinieka 003 kaste.... :shok: 

Vadi gan nav gluži no Maximas, bet tik un tā- JJP & Co  tādiem noteikti iet ar līkumu ar skābu ģīmi... :yahoo: 

 

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Yamaha A-760 pastiprinātājs un S-90B. Pieiek visiem gadījumiem. TV, SAT, CD un lentas.

Gribētu JBL Northridge e100 un Harman Kardon AVR 760 Bet lai nu. Iztikšu :)

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Man bija sūdīga diena, tādēļ sagribējās ar ļaunu prieku aplauzt topošo uzņēmēju. Labas lietas Latvijā pērk 5%, iedzīvotāju. Nu varbūt 8%.   PMC pāri nopirks reizi gadā. Labu akustiku cilvēki pērk pēc tam, kad ir paēduši un samaksājuši komunālos pakalpojumus. Es tavā vietā izskatītu iespēju uz Latviju vest to, ko lieto lielos apjomos, piemēram aploksnītes kukuļiem un beznodokļu algām...

   Reāls biznes varētu sanākt ar secondhendu. Kaut kur Avotu ielas puspagrabiņā samest Londonas pažobelēs sakasītus Tannoyus par limonādi izķertu (ja skanētu).

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kurš ta tagad veselu aploksni beznodokļu algai tērēs? Labākajā gadījumā ieloka papīrā. Savādāk katrā kantora miskastē par kaut kādai aploksnei mētājās, nezolīdi izskatās. Bet jā, B.U.šnajas tumbas varētu dzīt, bet galu galā tāpat lēti nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

vai, vai.... tagad taču atkal modē ir tumbu vadi....., es lietoju pirms četriem gadiem RRR veikalā pirktos par 0,99 Ls metrā

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Fiio E10 -> Marantz PM7200 -> Magnat Supreme 2000 tumbas , DT770 80ohm ausis.
Fiio x3 + DT770/Shure SE215 on the go.

Link to comment
Share on other sites

Pie PC logitech Z-2300.

Pie visa cita Sony STR-DG510 un Sony CDP-XE330 un RRR SM 300.

Un vadi, iespējams, lētāki kā alusbundžai :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

samest Londonas pažobelēs sakasītus

 

Es teiktu, Linn arī var. Ne tikai Tannoy. Un spicā gala Castle. Un Audionotes.

Link to comment
Share on other sites

Es šodien pa ceļam pie zobārsta nedaudz iepirkos Upes veikalā. Atbraucu mājās, ieliku lūk šo dziesmu

Normāli pagriezu, un kulminācijas brīdī, kur tajā CD tā labi ielika ērģeles (šajā Youtubes ierakstā nav. Nē, nu vienu ierakstu ar ērģelēm šim gabalam es ātri atradu bet man to negribas likt..) manos bēniņos uzskrēja augšā sieva un sāka lamāties.. Bet nu es, diemžēl, laikam arī nez vai būšu potenciālais klients..

Link to comment
Share on other sites

 

 

kulminācijas brīdī,

Sūdīgi, ja sieva pārsteidz kulminācijas brīdī...

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Resīvers pioneer sx-20-k kompim, filmām, youtubei, mp3 un rādžam, kopā ar paša gatavotām skandām, platjoslas skaļruņiem - pioneer (precīzu modeli neatceros)

Mūzikas centrs panasonic sa-ak750 izklaides istabā

virtuvē panasonic minisistēma rx-es30

garāžā philips mūzikas centrs "vecs kā zeme" (modeļa numurs nesalasāms cd mainītāja vēršanas ciet dēļ) ar oriģin. skaļruņiem + 2x S90 ar pašgatavotu pastiprinātāju, kas piejūgts tam pašam mūzikas centram.

Pilnīga ģerevņa, nekā sensacionāla, bet man ar to pietiek. Vadi oriģināli pirktajām sistēmām, kapara un paša gatavotiem krāmiem tāpat kapara, bet resnāki.

 

Potencionāls klients neesmu un nebūšu ilgu laiku. Līdz limitiem nespiežu neko, attiecīgi ilgi saglabājas normālā darba kondīcijā. 

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sūdīgi, ja sieva pārsteidz kulminācijas brīdī...
Tas tiešām labi teikts,bet tā nu tas ir. :grin:  
Link to comment
Share on other sites

Tikko Deezer editors atsūtīja mūzikas jaunumus. Kulminēju kopā ar Youn Sun Nah.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

yamaha NS555 TumPas - širpotrebs ar EPIC FAIL filtriem

MaranC PM4200 pastipreklis - mazjaudīgs šampja krāsas entry levels entry levelam

PanaPana SH-GE90 EQ (bik piekoriģēt uz ausi) - kaunējies būtu, tikai mīkstie izmanto tembru bloku pastūzim, kur nu vēl kaut kādus jobnutus EQ...

Samoģel Sombwompfers uz Amfiton kastes un Pioneer S-W110S iekšu bāzes (tad kad uznāk trakums pēc traka bombom, 90% nelietoju) - audioanalfabēt, tu kaut vienu mērijumu veici, kā salāgoji ar pārējo sistēmu... pipec kaut kāds...

Signāla avots - Lenovo portatīvais - ar smirdīgu iebūvēto skaņas karti? Pēeē...

Fails - flac - un jēga kāda, ja pārējā sistēma tāda malka?


Un visu visu top audio ederastu saldais ēdiens - drātis - visprastākais vads ar caurspīdīgo izolāciju. Bonuss - viena drāts iet tuvu pie radiatora, tā tumba 100punkt skan labāk!

Un visam pa virsu - vadiem klucīšu nav, stāv uz paklāja - skaņa spalvaina, nu tur bez variantiem

Bonuss - uz pastiprinātāja kristāla (imitācijas) ziemassvētku eglīte ar apgaismojumu.

Link to comment
Share on other sites

sounDDesign

 

 

Bonuss - uz pastiprinātāja kristāla (imitācijas) ziemassvētku eglīte ar apgaismojumu.

... tas tomēr ievērojami kompensē klucīšu neesamību !

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Darkheart
autor, skaties tēmu - ''Lietotāju Audio/ Video sistēmas''

Nu bet vajag taču katrā apakšsadaļā pa šādai tēmai, lai var arvien no jauna izteikties. Visvairāk man patīk, ka pavelkas līdzi tie forumieši, kas jau sen zina par veco tēmu. :D

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

Manas sistēmas:

1. Yamaha AX-496 past. + Denon TU-1500RD tuneris + Technics SL 1300 (laikam) LP atskaņotājs + Focal Chorus 726 grīdenieces.

2. Sony TA-F690ES past. + 590ES tuneris + x222ES CD atskaņotājs + Akai GX-95 Mark2 kasešu deka + Sony MCD-JA3ES minidisku deka + Magnat Monitor C plauktinieces

3. Technics SU-8080 past. + ST8080 tuneris + Technics SL-D2 LP atskaņotājs + Canton Karat plauktinieces

4. Kenwood KA-7300 past. + 5300 (laikam) tuneris + mazās Focal Chorus plauktinieces

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

 

 

  Kautkā tā

 

Gaumīgī !!

kādas skandas Tev ?  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...