Jump to content

Nevar ielogoties Skype acc


eddge
 Share

Recommended Posts

izgāju kārtējo apli izpildot mēģinājumu ar revo unistaler, gan pēctam regedit un visu pārējo. Atkal nekā. :)

Ir viena lieta, kad meklēju caur regedit skype failus, vienu tākā nevarēja izdzēst.

Bildē var redzēt. Varbūt esmu galīgs muļķis un tas nav saistīts vispār ar skype, nezinu.

post-70054-0-53681200-1415289876_thumb.jpg

Labots - eddge
Link to comment
Share on other sites

Nav skaidrs kāpēc tu ievieto tik maza izmēra bildes? Tur tak salasīt neko nevar. Nu palagi arī nav vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Man bija ļoti līdzīga problēma.

 

Man vainīgie izrādījās skype profila informācijas faili (precīzi gan nepateikšu kā viņus sauca, bet atradās viņi kaut kur appdata/roaming mapē).

 

Cietais disks lēnām mira un kaut kas no šiem failiem bija nenolasāms, tad nu arī nevarēja ielogoties skype.

Jāsaka gan, ka blakusefekts bija datora nenormāla bremzēšana.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

skype pēdējā laikā ir ieviesis tādu drošības fīču, ja dažas reizes ieraksta nepareizi paroli, tad kontu nobloķē. caur e-pastu jāatbloķē. man tā pirms mēneša bija. un tur ar tādiem maziem burtiņiem zarazas uzrakstījuši, ka konts ir bloķēts. ilgi nepamanīju.

Link to comment
Share on other sites

Bingo!

Paldies visiem par uzmanību, par sniegto palīdzību, problem solvied!
Tiešām notika tā kā Erikonkuls rakstija.
Kāpēc logā nekādas informācijas nebija, nezinu.
erik, paldies! topiku var slēgt ciet!

Link to comment
Share on other sites

Topiku vari pats slēgt, ja gribi, bet labāk nevajag. Topiks ar šādu problēmu būs aktuāls arī citiem.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Labdien!
Tā kā diskusijas nosaukums ir identisks tam ko vēlos taisīt, tad rakstīšu te:

Kura ir pēdējā normālā  versija vecajam skype ar kuru var ielogoties?
Man šobrīd ir 6.3.0.107, kura strādāja līdz brīdim, kad šodien testa pēc izdomāju izlogoties ārā un ielogoties atpaļ. Ielogoties vairāk nevar.

Jaunāko versiju nelieku, jo izskatās pēc sūda. Emotions nenormāli lielas ikonas, skype čata logā ļoti maz informācijas, bet daudz vietu aizņem skype pogas, reklāmas un sāni. Tā kā skaipu izmantoju  darbā grupu čatam, kur dalamies ar info, tad man jaunākā versija neder. Vajag tādu, kur var maksimāli daudz tekstu redzēt un netraucē visi tie sūdi.

Varbūt kāds arī lieto vecās versijas un var nosaukt ar kuru versiju vēl var ielogoties?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Vecais labais, darbam derīgais ui ir līdz 6.21; jaunais idiotiskais ir sākot ar 6.22; pēdējā versijā 7.kaut kas ir nedaudz ņemta vērā lietotāju saceltā brēka, bet vēl ļot nepoietiekami.

Link to comment
Share on other sites

Ar 6.21 var ielogoties skaipā? Vari lūdzu pārbaudīt to veicot log off un log in ?

Man ir 6.3.0.107 un abos kompjos pēc izlogošanās nevar vairs ielogoties atpakaļ. Ļoti nožēloju, ka izlogojos :D

Jaunākā "vecā" versija ko atradu internetā ir 6.7. Arī ar to nevaru ielogoties. Ar 7to versiju, protams var. Bet nu tā nav lietojama grupu čatam.

Labots - mullja
Link to comment
Share on other sites

Atradu FIXu šai problēmai.

Uzinstalē vēlamo versiju un nokopē skype.exe failu.

Uzinstalē jaunāko versiju un ielogojas ar to skype.

Tad copy paste veco skype.exe failu pāri jaunajam un vecais automātiski ielogosies ar jaunā skaipa saglabātajiem credentials.

Principā ērtākais variants būtu atrast failu, kurā glabājas credentials un to nokopēt kādā drošā vietā.

Labots - mullja
Link to comment
Share on other sites

@@mullja, tas jau nav fix, bet gemorojs.. programmai būtu jādarbojās as-is.. out of box.. nevis kaut kādiem šmuļi/ruļi jānodarbojas.

 

Nekad ar skype šādas problēmas nav bijušas.. ne ar vecām, ne jaunām versijām.

Link to comment
Share on other sites

CAP es arī tā gribētu. Bet zinot to, ka Microsofts māk darīt brīnumu lietas - nebrīnos, ka var nobanot vecākas skype versijas.

Man bija sekojoša situācija: aizeju pie tantes "dzēst ugunsgrēku"

Nestrādā skype un nevar sazvanīties ar radiem ārzemēs. WinXP + skype 6.* versija. Skype met ārā Send/Don't Send erroru pēc piestartēšanas. Uzlieku jaunāko skype versiju - skype palaižas un nofrīzo. Atinstalēju skype + nodzēšu Appdata esošos skype failus. Uzlieku 6.3 - nevar ielogoties. Pieslēdzos ar Rdesktop pie sava māju kompja - ar 6.3 versiju izlogojos ārā no skype un mēģinu pieslēgties atpakaļ - nevar pieslēgties. Lai gan skype lapā ielogoties var un tas nozīmē, ka parole ir derīga. Tiešām sakritība, ka uz 2 nesaistītiem datoriem 6. versijās nevar ielogoties, bet 7. versijās var?

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt arī gan 6, gan 7 gan uz XP, gan 7 darbojas. Mans minējums tāds - fonā sistēmā kaut kas sašķiebies. Un starp citu - vai XP ir SP3?

Link to comment
Share on other sites

Uzlieku 6.3 - nevar ielogoties. Pieslēdzos ar Rdesktop pie sava māju kompja - ar 6.3 versiju izlogojos ārā no skype un mēģinu pieslēgties atpakaļ - nevar pieslēgties. Lai gan skype lapā ielogoties var un tas nozīmē, ka parole ir derīga. Tiešām sakritība, ka uz 2 nesaistītiem datoriem 6. versijās nevar ielogoties, bet 7. versijās var?

 

Man aizdomas, ka jāmeklē kaut kur citur problēma, ar 6.13/w7 6.14/xp šādas problēmas nav novērotas, ir gan cita kaitinoša lieta - 6.14 vislaik uzbāžas ar update (kaut tas saprotams ir atslēgts), savukārt ar 6.13 nekas tāds nenotiek.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Ja,  ja - mani arī interesē kā pilnībā atslēgt skype vēlmi auto updeitoties vai piedāvāt updeit - skype parametros auto update jau ir turned off, windows update jau ir turned off, bet! ar to ir par maz- skype joprojām gadās uzmākties ar updeitu piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Diseibloju, tagad vērosim rezultātu :TBS:


Pēc servisa SkypeUpdater diseiblošanas Skype turpina piedāvāt updeit.......  pieļauju. ka tikmēr kamēr serviss darbojies updeits ir ienācis un tagad pilnīgi neatkarīgi no nekā skaips turpina uzbāzties. Kopumā atbilst lielākoties mikrozaptes programmēšanas stilam - ignorēt uzdotos programmas parametrus, uzplīties ar to ko neprasa (pat maksas programmās)

Tagad jāmeklē, kur vēl varētu ārstēt skaipa updeitu mānijas slimību.

Link to comment
Share on other sites

Nu noinstalē nah un uzliec par jaunu, un uzreiz atslēdz updateru, gan skypā, gan servisos.

Vakar uzliku 6.21.0.104, pagaidām updeitu logs vēl nav bijis.

Kā progu atinstalētāju izmantoju Revo Uninstaller ar advanced scan for leftover files. Parasti dzēšu visu saturu, ko atrod pēc atinstalēšanas.


 

 

Ar 6.21 var ielogoties skaipā?
Jā, varu.
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...