Jump to content

Pārdod XFX HD6870 daļēji darbojas


hamster

Recommended Posts

Varbūt kādu interesē nobeigta video karte XFX HD 6870. Pie augstas slodzes rubī arā PC. Window, filmas iet temp ap 50 C, Ja palaiž nopietnākus game-us temp uzlec un izslēdz PC. Principā Offici var darbināt:)

 

Atrodas Rīgā

 

Sākumcena 1eur

Beigu termiņš: 27.10.2014 pl. 19:00

  • 900 MHz GPU Core Clock
  • 4200 Mhz Memory Speed
  • 1 GB GDDR5 High Speed Memory
  • PCI-E 2.1 Bus Support
  • Interfaces/Ports:

    • Host Interface:   PCI Express 2.1 x16
    • DisplayPort:   Yes
    • Number of DisplayPort Outputs:   2
    • HDMI:   Yes
    • Number of HDMI Outputs:   1
    • DVI:   Yes
    • Number of DVI Outputs:   2

PS. Varu nosūtīt pa pastu - izmaksa jūsu:)

PSS Bilde, http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814150561reālās bildes pēc pieprasījuma

Labots - hamster
Link to comment

2€ + Pasta stacijas sūtīšana.

Link to comment
POISONBOY

tādu elementāru lietu kā dzeses tīrīšanu un jaunu pastu esi veicis? :)

Link to comment
POISONBOY

Manuprāt kirdec ir tad kad artefakti/neaptazīst vga/vienkārši nestartējas utt, bet nu šitie simptomi tupai pārkaršanai.

 

Bet nu labi, neesmu eksperts - 3€ sporta pēc :D

Link to comment

man kā nespeciālistam šķiet, ka šeit problēmu var atrisināt ar dzeses maiņu, kas izmaksātu noteikti daudz lētāk kā jaunas kartes iegāde :D

Link to comment

Kaķis maisā. Var būt ka var salabot, Varbūt arī ne. Neriskētu es 6€ tādām lietām, pa to jau var Choice tabakas paciņu nopirkt, kas ir noderīgāk nekā izmesta nauda.

Takš lai aiznes kādam kas prot pareizi uzlikt dzesi un pārbaudīt reālo temperatūru! Ja termopada vietā uzliek termopastu, loģiski ka var būt ka radiatorsvairs nepieguļ pie proča un tur viss karst!

Link to comment

Man kā nespeciālistam liekas, iespējams ka ne dzeses vaina, bet kāda mikroplaisa lodējumā, kur kartei uzkarstot, nedaudz deformējoties kontakts pazūd.

 

6.50€

Link to comment

 

 

Termopads gpu čipam, beton

 

Nu vispār laikam neesi jaucis ārā daudz videokartes ne??!! 

Link to comment

 

 

Daudz neesmu, esi sastapis kādreiz šādas jaudas kartēm rūpnīcas liktu termopadu uz gpu?

 

Dažāda kalibra videokartēm ir termopadi, kas palīdz dzesēt atmiņas čipus. Tādus esmu redzējis un mainījis kā 7600 GT tā arī GTX 560, tā arī AMD HD 57XX kartei. 

Link to comment

Runa bija par gpu čipu, nevis atmiņu, vrm, droselēm vai, pasarg dies, pāris īpaši neveiksmīgiem laptopiem, kur ražotājs tiešām ir uzlicis padu uz gpu.

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...