Jump to content

1a.lv atlaizu kosmoss


playback
 Share

Recommended Posts

 

 

ZInu veikalu kurā patiešām ir lielas atlaides ja tādas ir un kurā tiek tirgotas lietas pat zem pašizmaksas ( uz atlaidēm ), bet neteikšu, neviens tāpat neticēs ;-)

 

Neesi vienīgais, kas zin, kur tirgo zem pašizmaksas, bet tas nozīmē, ka uzņēmuma vadībā strādā lašaras ja tā atļauj darīt.

 

Par atlaidēm - vai nu kā te minēja muhļī ar PVN, vai izsit no piegādātāja labāku cenu, vai peļnas procents ir labs virsū un palaist nedaudz zemāk, lai uzrautu apgrozījumu, nesagādā galvassāpes., bet nes labu peļnu.

Link to comment
Share on other sites

par to ievilkšanu taisnība, cik man nav bijuši gadījumi, kad cilvēks ienak pēc dvd atskaņotāja, beigās nopērk tv+blu ray un pa virsu veļasmašīnu :D

Bet tā, manuprāt interneta veikali īsti jau sen vairs nevar tik ļoti konkurēt ar parastajiem veikaliem, cenu starpība ir pārāk niecīga...

bet vispārīgi, kā man teica viens klients, vīna veikala īpašnieks - "jā fizisks veikals ir mazliet dārgāks, bet 80% cilvēku neapzinās, ka viņi arī maksā par pakalpojumu - konsultāciju, attieksmi, vēlmju izzināšanu, kam arī ir sava cena"

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

@@beryl,

interneta veikals nav veikals-noliktava.

interneta veikals ir perekupčiks.

 

un tas ir tas, par ko es cepos - interneta veikals lētāks nav tikai tāpēc, ka viņiem ir mazāk cilvēku, nav jāīrē noliktava u.tml.

ir daudz, daudz zemūdens akmeņu, no kuriem vienkārši iesaku uzmanīties.

 

un fiktīvas atlaides ir mazākais ļaunums! 

 

@@Zin...

 

Tu noteikti arī zini daudzus klientus, kuri nāk izmantot, it kā bezmaksas iespēju pakonsultēties.

tad nopērk internetā.

un tad nāk pēc papildus konsultācijas :)

 

tie ir mani mīļākie. 

Labots - Volodja Zavituškins
Link to comment
Share on other sites

topic summary:

playback: 1a melo par atlaidēm, pārāk augstas cenas, internetveikali sucks!

VolodjaZ: ielas veikala varavīksnes vienradžiem dzīve caur ērkšķiem, pircēji krāni, internetveikali sucks!

========

extract: internetveikali sucks

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...