Jump to content

HP Probook 470 G1 Win 7 64 bit neredz bezvadu tīklus


intssed
 Share

Recommended Posts

Iespējams tu nenolasīji betona sarkasmu. Ja reiz esi dizaineris un darbojies ar to visu ps/corel/3d šitu, kāpēc vīlē kapeiku uz logiem?

 Lai saprastu ko šeit dara Mcb, ir jāpadzīvo! Un tikko no vieniem postiem, Mežavecis prasīja, vai nevajag uzlikt kārtējo BANu, bet vajag, viņš jau nodirš, bet nekad neko neiesaka! Te jau nevar iedzīvoeties tie kas ir mazliet kautrīgi vai uz mutes krituši, te tas agresīvais stils! Varbūt tādēļ, ka idiotiem banus nedot!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

 

 

Esmu dizaineris. Pārsvarā darbojos ar 3D. Arī arī ar CorelDraw, Photoshop, u.c. - dažādus darbus, arī lielformāta izmēros, kur vajadzīgs liels datora atmiņas resurss.

Tad kapēc nesamaksā datoriķim par darbu? Kapēc tev nav savs datoriķis? Jo TU pats esi absolūts nejēga tajās tehniskajās lietās. Šādejādi ākstoties tu tikai sev kaitē! Tas neiet, šis neiet, kautkur ved kompi, paliec bez kompja uz nedēļu, veljoporjām neiet, pietam vel portatīvo lieto priekš 3D. SUCKS! Nožēlojams SUCKS!

Noskauda latvietelis 10€ tautietim samaksāt, un pabalstija 10 ārvalstu kantorus, katram pa eirikam.

Link to comment
Share on other sites

Tad kapēc nesamaksā datoriķim par darbu? Kapēc tev nav savs datoriķis? Jo TU pats esi absolūts nejēga tajās tehniskajās lietās. Šādejādi ākstoties tu tikai sev kaitē!

 

 

Piekrītu, vajag piesaistīt profesionālu dizaineri nevis pašam mocīties ar pašdarbību.

Kādreiz bija pazīstams datoriķis. Ja vari ieteikt kādu, būšu pateicīgs. 

 

 

Tas neiet, šis neiet, kautkur ved kompi, paliec bez kompja uz nedēļu, veljoporjām neiet,

 

 

Šis nav mans vienīgais kompis ar ko strādāju.

 

 

pietam vel portatīvo lieto priekš 3D. SUCKS! Nožēlojams SUCKS!

 

Man tīri labi iepatikās ar portatīvio + monitoru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...