Jump to content

TP-Link pamainīt antenas


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Pamainīts saturs, pārej uzreiz uz aktuāliem jautājumiem!

 

Divu istabu aplaimošanai ar Wifi paķēru lēto TP-Link TL-WA730RE repīteri (v2, tas kas zilgana pļecka, nevis kantaina kaste).

 

Problēma tajā, ka repīterim patīk ik pa laikam uzkarināt pamata rūteri. Notiek tas gandrīz ik 24 stundas.

 

Esmu nomocījies visādi, izmēģinājies ar 3 dažādiem rūteriem, bet visi 24 - 48 h laikā kapitulē un uzkaras. Nākas izraut no elektrības, pēc tam turpina strādāt.

 

Settingu sadaļā viss šķiet ir kā pieklājas un pirmās stundas strādā ideāli. Nekādu IP konfliktu nav, vismaz es tādus neredzu.

 

P.S. repīteris tika likts klāt TL-WR941ND, TL-WR740N un kaut kādam Asusam.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Tev gan ir iekšas...

 

Tev ir laiks pielikt pie trijiem rūteriem, pažēloties par, atvainojos, sūdu, bet nesanāk laika to drazu aiznest atpakaļ vai iegūt kaut ko normālu..........

 

P.S. Protams, ir arī sportiskā interese. Ja tā - atvainojos....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

man šitādam pašam bija slimība reizēm nenoķert savu tīklu, dd-wrt izārstēja

edīte: ā bļin, uz v.2 neliekās, tad misenē viņu

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tiešām repīteris var uzkārt rūteri? Tas man visvairāk kremt. Ja būtu rūteris dzīvs, bet repīteris kārtos, tad, protams, cita runa.

Link to comment
Share on other sites

Nu repīteri parasti neviens admins neizmanto. Jāvelk vadu un jāliek papildus access point. 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Admin ronalds_, un kā tas palīdz autoram? Šito krāmu arī ja kas var lietot ap režīmā, bet jēga ja karās? v.1 ar dd-wrt dod visnotaļ stabilus 65Mbps 10m no rūtera caur sienām, ~25m līdz lietotājam tiešā redzamībā

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Jāvelk vadu

 

Domā es aiz labas dzīves te māžojos?

 

Idioti LTTC montieri komplektā ar vēl lielākiem lošiem mājas iedzīvotājiem nolēma, ka nevis liks Wifi rūteri tur kur bija (un spēja aptvert visas telpas), bet tur kur vienkāršāk/ātrāk/utt.. Tagad rūteris iznāk koridorī, kam viena siena ir nesošā un attiecīgi cauri signāls uz 2 istabām nevelk.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tas ir dzīvoklis 1 līmenī un ne 200m^2, tad jau nu gan var pajāties ar vadu un nolikt rūteri tur kur tas daudzmaz normāli noklāj visu, vai ja negribās jāties ar vadu pameklēt repīteri, kurš dd-wrt atbalsta

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pag, WDS nenozīmē, ka rūteris dod signālu tikai uz repīteri?

 

Ā, ir WDS repīteri un arī WDS bridge. TP-Link TL-WA730RE bija tika WDS bridge, kas man neko nedod.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

WDS nozīmē ka viņi savā starpā sazinās un sinhronizē klientus. Tplinkam ši opcija strādāja arī bez DDwrt. WDS gan strādājā pie noteikuma, ja ir vienādi modeļi rūteriem (nu lai būtu vienādi čipi)!

 

Es gan tev ieteiktu, pamēģini tos powerline ethernet, jo cik saprotu, tev jau 3 rūteri ir. Kārtība vienkārša. Sākumā sapraud abus divus adapterus vienu otram tuvu, nospiežam pogu pirmajam, pēc 2 minūtēm otrajam un liekam tos katru savā mājas galā un spraužam klāt rūteriem un viss notiek! Piezīme: abiem adapteriem jābūt uz vienas fāzes!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Idioti LTTC montieri komplektā ar vēl lielākiem lošiem mājas iedzīvotājiem nolēma, ka nevis liks Wifi rūteri tur kur bija (un spēja aptvert visas telpas), bet tur kur vienkāršāk/ātrāk/utt
 

montierus var saprast - kapēc darīt ja var nedarīt (vienoties ar klientu (pārstāvi) par iekārtas uzstādšanu tu kur tas neprasa papildus darbu). Bet ja jau toreiz bija tehniski iespējams to rūteri novietot citur, kapēc to nevar izdarīt tagad? Protams, tagad montieris vairs nenāks (pa velti), pašam būs jādara.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ka nevis liks Wifi rūteri tur kur bija
 

 

Žak! tu takš pats atbildēji uz savu jautājumu - rūteris jāliek tur kur viņš agrāk bija un spēja visu telpu nosegt. Diemžēl nāksies vadu uz to vietu vilkt. 

Repīters pa lielam nav nopietni! 

Link to comment
Share on other sites

Par xuuda-netu ar Tķēpā-Linkiem ir tā, ka reizēm vienkārši kaut kas notiek ne tā; 

Skaidrs ir tas, ka 1:1 identiski aparāti un identiskas firmwares varētu strādāt (šī patiesība, domāju, ir spēkā pie jebkuriem wlana aparātiem).

Var pamērkaķoties un mēģināt uzlikt *)kanālus manuāli (ne auto), *)kanāla platums manuāli 20MHz, 

*) tad vēl, ja firmwāre suportē, tad wačdogu uz abiem abos virzienos - lai pārstartē AP (abus).

*) Vēl uzlikt "N-only" vai "G-only" (ir redzēts, ka tīkls aiziet galīgi "papagaiļos", ja iekš "n-b-g/mix" sāk strādāt kāds aparāts "bē-modē") =tas bija stāstiņš par TPlinku ar dd-wrt. 

 

Principā, dd-wrt es iesaku,

bet nopietni ir tikai un vienīgi aizvikt vadu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Žaks Noriss

Drusku paspēlējos ar rūtera novietojumu cik nu vadi ļāva un viss izskatās pieņemami. Gribētos vien spēcīgāku antenu. Vai būtiski atšķiras oriģinālā 5 dBi antena no 8?

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Vienreiz testa pēc uzliku savam rūterim/repeaterim 5dbi antenu vietā 8dbi. Antenu gali NAV vērsti pret pamata rūteri, bet gan uz debesīm. Interneta ātrums samazinājās no 48Mbps uz 42Mbps :D

Link to comment
Share on other sites

Varat ieteikt stabili darbojošos rūteri, kurš nemaksā kosmosu un kuram ir iespēja pieslēgt ārējo cietni stabilai straumēšanai uz TV?

Cik parakos, citi iesaka kā vienīgo normālo Asus N-pēdējos modeļus, taču tādu ciparu izgrūst par rūteri rokas neceļās...

 

Esmu palietojis 3 dažādus TP-Linkus un joprojām ir aizdomas, ka viņi kaut ko karina visi kā viens, ik pa laikam čakarējās tīkls, samazinās ātrums gan etc.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, ja vēlies kaut ko strīmot, meklē NAS. Tas ruteru usb ir diezgan palēns. Nezinu par dārgā gala SOHO ruteriem. Pie kam jānoskaidro, vai Tavs TV atbalsta tikai Sambu, vai tikai DLNA, vai arī abus. Man ir TP-links 3600. Kā rūteris, nekādu pretenziju, ne kas nekaras. Mēnešiem var nostrādāt, kamēr Latvenergo to restartē. Bet USB dod tikai 2-3 mbit/s uz āru. Sīkiem failiem ok. Jāsaka, ka es jau pirmajā nedēļā uzliku DD-WRT, jo ar stok tas USB pasākums kārās. Bet arī ar DD-WRT ir probza, copējot vai rakstot uz USB aipildās rutera RAM ar cash un vairs neatbrīvojas līdz restartam. Risinājumu šai problēmai neesmu atradis.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@Edzhua, taisi savu topiku! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai NAS pats darbojās kā rūteris UN ārējais cietais?
 

 

Ruteri vajadzēs jebkurā gadījumā. Un vēlams ar gigabit lan portiem - priekš iekšējā tīkla. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Labaak ir vienreiz nopirkt normalu routeri nekaa chakareeties ar leetajiem. Linksys lai piedod taa fani bet no stabilitaates nekaa tur nav. Asus viennoziimiigi rekomendeeju.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Par normālu rūteri piekrītu, ar linksys gan nav bijusi slikta pieredze, 54gl ir viens no neuzkaramākajiem eksemplāriem. Tiesa tagad, kad linksys vāvernieks ir nopircis vairs uzticības nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja jau ir pārsteidzīgi nopirkts repeateris, tad vajag routerim beidzot uzlikt DD-WRT, PAREIZI nokonfigurēt un turpināt lietot.

Repeateris nevar nokārt routeri! Var nokārt līku softu, kāds tieši ir TP-linkam.

Un beidzot bez iemesla fanot par tiem Linksys! Vai fanojiet pie sevis klusībā, ar rozā bikšelēm un šampanieti!

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz McB ir sadakterēts un pieticis pie neta - hiperaktīvs, jautājums. Kas par lietu varētu būt? Ir vecā čība Asus WL-520GC ar DD-WRT, palaists switsha režīmā. vadi sasprausti lan portos. Viss atslēgts, kā pēc DD-WRT instrukcijas, wifi, gan ieslēgts - access point. Download - ~90mbit/s bet upload tikai 1-5mbit/s. Mēģināju atslēgt wifi, vēl tur visu kaut ko, bez rezultāta. Kurā virzienā meklēt problēmu, vai tas ir vecās čības rakstura iezīmes? Pieslēdzies esmu gandrīz es vienīgais. Rutera DD-WRT bandwight monitors nekādus parazitiskos uploadus neuzrāda.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... nu es paņemtu to Asus un pienestu pie routera, ar kārtīgu industriālo patch kabeli savienotu. Varbūt izrādās vadā vaina. Varbūt portos?

Pēc tam arī ifconfig var palūrēt, vai kur tur tos errorus varēja redzēt...

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzot datoru pa taisno pie porta sienā, viss čikiniekā. Vadi mainīti krustu šķērsu. Caur CMD ir arī pingots uz dažādām vietām, nekādu kļūdu nebija. Man gan ļāva tikai 4 pingus. Hvz, varbūt tā čiba ir jau adios, bet downloads kaut kā ir o.k.

Link to comment
Share on other sites

Nu, 4 pingus atļāva, tātad tu tikai caur webGUI tur ņemies? dropbears disablots? A visu pārējo lieko disablēji? SPI firewall, telnet, u.t.t.

Kāda ir Asus CPU un RAM noslodze? Kura DD-WRT versija?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...