Jump to content

Īss auto magnetolas Pioneer DEH X5600BT apskats


osscar
 Share

Recommended Posts

ja tik adavancēti vēlies, tad es ņemtu galvu aļa procesoru bez iebūvēta jaudinieka. Nu domāju, ka mainīs imho uz labo pusi, jo atsevišķs pastiprinātājs varēs labaāk nobarot skaļruņus, bet tad atkal vajadzēs labākus skaļruņus, pakojumu etc, etc...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ju

    9

  • osscar

    25

  • androidz

    10

  • Konstatators

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konstatators

Zin...

Pēc manas necilās pieredzes, maina gan. Šobrīd kak raz man ir 2 pastūži, viens 2kanālu priekšai un otrs 4 kanālu aizmugurei un sūPim un ekspetimentējot ar galvām, Alpine man simpatizēja vairāk par Pionieri tieši šādā slēgumā, bet pa taisno slēdzot pie skaļruņiem apm. tādas pat klases

Pionieris likās labskanīgāks. Protams, galvas izvēle ir tikai puse no stāsta, tas ir signāla devējs, bet pats pastiprinātājs arī daudz ko nozīmē. Pastāv iespēja, ka augstas klases galva skanēs labāk par pilnīgu noname pastūzi.

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

1. Blaupunkt sen jau vairs nav tas. Pēdējie īstie bija ap kādu 2000. gadu. Tagad totāls ķīnietis, kas nopircis zīmolu, un štancē pa labi, pa kreisi.
2. Man Pioneer BT arī kaut kā nepatīk, ja salīdzina ar Kenwood. Pioneer automātiski kaut kā nekonektē, tad vēl tur arī viss pārējais kaut kā dīvaini.
3. Ja gribas operativitāti ar USB, tad vajag ņemt tādu, kam ir divi USB. Man Kenwoodam arī divi, viens no tiem aizmugurē un ar savu vadu jau. To tad aizvilku uz bardačoku, kur pastāvīgi stāv pieslēgti 64GB. Uz paneļa ir otrs, kur pieslēdzu šo to jaunu, svaigu, ko esmu dabūjis.
4. Par FLAC un BT. Caur BT tev skanēs dajebkas, jo mūziku jau tad atskaņo pats telefons šajā gadījumā (vai ne tā?). Līdz ar to tam formātam vairs nav īsti jēga, jo BT visu totāli sačakarē. Protams, nav tik traģiski kā ar FM transmitteri ...
Reāls FLAC atbalsts nav gandrīz nevienam auto maģim. Šķiet ir tikai URAL CCD. Pārējiem labākā gadījumā ir WAV atbalsts.
5. Protams, ka maģis maina skanējumu, gan tas, kas būs no tā iebūvētajiem skaļruņiem, gan tas, kas būs uz lineārajām izejām. Vai lietotājs to sadzirdēs, tā jau cita lieta, un, protams, svarīgs pēc tam viss pārējais, kas ir sistēmā.

 

SD auto jomā nav iedzīvojies, un tas ir loģiski. Pioneer jā, vienbrīd mēģināja, bet nu vairs arī nav, līdz ar to skaidrs, ka arī nebūs. Ir jau kaut kādiem kreisajiem ķīniešu ražojumiem, bet tas nav nopietni.
Bet tā, SD bija pirmais no flash atmiņu tipiem, kas ienāca auto. Kaut kad ap kādu 1995. gadu Blaupunkt bija uztaisījis SD karšu čeindžeri uz 4 kartēm. Toreiz jau laikam kādi 32MB bija daudz vienai kartei.

Link to comment
Share on other sites

ta pastiprinātājs ir orģinālais Bose Beta, skaļruņi ar orģinālie, mainīt netaisos, skaitās viena no labākajām stock sistēmām, maģis gan kautkāds lētā gala pioneer, tādēļ jautāju, vai reāli galva arī dod savu artavu jeb tomēr tikai pastūzis?

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Ja tur ir oriģinālais pastiprinātājs, jautājums, vai tas maz vēl ir pieslēgts?

Parasti jau arī oriģinālā sistēma tiek taisīta kā viens vesels, un kaut kādas vienas tās sastāvdaļas aizstāšana ar ko citu, ir riskants pasākums.

Link to comment
Share on other sites

ja nņem no līnijas izejām - domāju, ka tur visiem +- vienādi opampi stāv, un līdz ar ko skaņas kvalitāte no līnijas izejām būs laba gan lētākam pio gan dārgākam. Vājais posms imho ir izeja spakāpe ...protams ūber dārgajām būs labāks dac, procis,etc, tas dos kaut ko, bet vai ir tā vērts?

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kaut kad ap kādu 1995. gadu Blaupunkt bija uztaisījis SD karšu čeindžeri uz 4 kartēm. Toreiz jau laikam kādi 32MB bija daudz vienai kartei.

 

Mēs domājam vienu un to pašu 95-to? 

Link to comment
Share on other sites

paņēmu Yatour YT-M06, 56€, tirgo www.digiblox.lv.

 

YT-M06%20S-500x500.jpg

 

+ slēdzas pie iebūvētā maģa, līdz ar to nav uzkrītošu paneļu potenciālajiem zagļiem utt (var ielikt bardačokā vai citā viegli pieejamā vietā, cik nu ļauj kabelis).

+ USB, SD, AUX

 

- nav ieteicams smagus mp3 failus, piemēram, stundīgos mixus utt

 

vairāk info >šeit<

 

pašlaik esmu apmierināts ar pirkumu

Labots - zaabaks
Link to comment
Share on other sites

 

 

ju, 26 Sept 2014 - 09:07, teica:Kaut kad ap kādu 1995. gadu Blaupunkt bija uztaisījis SD karšu čeindžeri uz 4 kartēm. Toreiz jau laikam kādi 32MB bija daudz vienai kartei. Mēs domājam vienu un to pašu 95-to?

OK, nebija SD kartes, bija MMC. Un pie tam 5 gab varēja ielikt. Un tas pie tam vēl bija "procis".

 

In the Velocity range of Blaupunkt products there's the VDP-01 digital sound processor/MP3 player, which can be connected to any standard amplifier. The DIN-sized VDP-01 features a 7-band equaliser (with 14 pre-programmed settings and 4 user definable), variable bass and treble configuration +/- 10dB, variable loudness configuration, loudspeaker and centre speaker control, sub-woofer level, crossover and phase adjustment, 6-channel line-out, 3 auxiliary inputs, MultiMediaCard up/down. MP3s are played from a MultiMediaCard, which is inserted into one of the slots at the front of the unit. Note that a separate MultiMediaCard reader/writer is also required to download music from your PC.

 

 die wichtigsten funktionen im überblick:

- codegeschützt (so wie das damals eben war)
- versenkbarer lautstärkeregler
- 5 MMCs für je max. 64 MB MM Card (also kaum sinnvoll nutzbar)
- Bitraten 8 (wie das wohl klingt) - 320 kb/sek.
- Klangregelung (der eq kommt später noch)
-> Höhen: 10/12,5/15 khz +/- 10 db in 2 db schritten
-> Bässe: 60/70/80/90/100/130/150/200 hz +/- 10 db in 2 db schritten
- lautstärkeregelung kanalgetrennt für 4 lautsprecher -20 bis + 10 db in 1 db schritten
- optimierung für positionen fahrer/beifahrer/beide vorderen plätze/alle plätze
- lzk für 4 kanäle von 0-401 cm in schritten von 17 (!) cm (also nur sehr bedingt brauchbar)
- pegel von 2 subwoofern getrennt regelbar von -20 bis +10 db in 1 db schritten
- anzahl der woofer 1 oder 2 einstellbar
- bei 1 subwoofer phase einstellbar 0 oder 180 grad
- lp für subwoofer 80/120/160 hz
- loudness getrennt für bereiche 20/40/60/80 0-15 db in 1 db schritten
- eq mit 6 voreinstellungen und user1 bis user4 belegbar mit ...
-> bänder: 60/150/400 hz und 1/2,5/6,3/15 khz (also 7 bänder)
-> in verbindung mit den höhen- und basseinstellungen (s.o.) also durchaus brauchbar.
-> regelbereich jeweils +/- 10 db
- sfc (sound field control) für stadium/concert/church/jazz/movie, intensität einstellbar
- spectrometeranzeige: peak-hold/shower/dot/mouth/normal
- displayhelligkeit in 5 stufen
- 3 x line in stereo
- 3 x line out stereo (front oder ht/rear oder tmt/subwoofer)

noch ein paar technische daten:

- rauschabstand > 90 db (na ja)
- empfindlichkeit eingang 20 kohm
- empfindlichkeit ausgang 500 ohm

 

 

Un OK, jā, gads 2003. tomēr vai biku pirms tam. Likās ka senāks.

1blaupunkt_velocity.jpg

 

Vēl viņiem tajā laikā iznāca CD mainītāja vietā spraužams aparāts, kas MP3 atskaņoja no Microdrive.

Link to comment
Share on other sites

dizains gan tād, ka ne katrā auto būtu/bija drosme tādu likt.

Link to comment
Share on other sites

nu shaubos vai bez pastiprinātāja skanētu visi 11 skaļruņi, pie tam mašīnai aiz spoguļa atrodas atsevišķs pīkstulis, kas vērsts mazliet pret stiklu, pieliku ausi, skan... Vietējais fedja tādu nekad neslēgtu klāt vispār...

Jebkurā gadījumā paldies, apstiprinājās manas aizdomas, ka nevajag nekādu dārgo galu, tik vien kā pēc dizaina atrast īsto...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Zin...'am vēl joprojām ir tas milzu mercēdess?

 

Nu tādā praktiski neviens no modernajiem spīguļmaģiem neder tb skanēs jau labi, bet bāzt viņā glancētu Pionieri ar tizlu un acis dedzinošu, neonzilu apgaismojumu būtu necieņa pret auto interjeru un statusu. Piemērota dizaina maģi atrast var, kaut tie paši askētiskie Becker, bet tad jamais arī būs no dārgā gala, kas auto audio pasaulē 99% arī nozīmē labu skaņas (tavā gadījumā signāla) kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Jaunu Becker jau vairs nedabūsi. Ja nu vienīgi ko lietotu. USB, BT tur nebūs. Ja nu vienīgais arī caur kādu CD mainītāja emulatoru.

Daudziem aparātiem jau tagad ir iespējams krāsu toņus pamainīt, un tas nemaz nebūs tik dārgi.

Link to comment
Share on other sites

nu jā dizains un krāsas jaunajām ir vienkārši vājprāts. Kā reiz mans pio izskatās daudzmaz askētiski, ties, tās sānu joslas led varēja nebūt + zvana poga baigi gaiša. bet to domājams izjaucot varētu notonēt. Jāskatās vai naktī kaitinās. Es  kaut cik piedzinu krāsu bet regulēt RGB katru ar 60 soļiem - nav viegli manuāli piedzīt.

Link to comment
Share on other sites

jā jā, gribas jau ko praktiskāku, bet sirds neļauj... Iesēdos 7 būmerā... Nu piedod, tas ne tuvu nav tas...

Par becker zinu, bet es gribu BT un USB iespējas

Link to comment
Share on other sites

bilde no neta  kā izskatās mans pio panelī - man gan noplēsta tā novelcene al android un mac. bet kopumā biku sudraba maliņa un biku hromsiet kopā ar salona hroma ručkām un ātrum kārbas kloķi.

 

imagemd-php.jpg


pogas ir , be cipari virs viņā, tas kā rakstīju - viņas ir mazas,

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu no Pajoņiera man ļoti simpatizē top moudels (bija,ir?) DEX-P99RS, vot tas var saukties par neitrālu, tai pat laikā smuku dizainu, kas iederās (drīzāk rotā) jebkuru auto salonu, vienīgi kā viņam ar to pogu/displeja krāsu, IMHO veiksmīgai integrācijai auto interjerā māģim jāspīd auto salona pogu tonī. Vecais DEH-MP77 ar saviem apaļajiem stūriem kaut kaa ne sevišķi + tas pelēkais panelis diezgan izlec. Bet nu tur cenas... pat lietotiem...

Link to comment
Share on other sites

Viņš nav iedzīvojies, jo lielais vairums lieto USB fleškas, bet loģiski tas nav. Jaunajiem autiņiem SD kartes sāk atkal atgriezties, piemēram, VW Passat. Ar fleškām bēda, ka tās nejauši aizķerot var salauzt ligzdu un tāpēc viņas standartā liek "bardačokā" vai blakus piepīpētājam. 

SD auto jomā nav iedzīvojies, un tas ir loģiski.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nūu man ar nepatīk USB ligzda priekšas panelī, bet nu ar tiem jaunajiem, modīgajiem micro USB puļķīšiem šī problēma tā kā būtu atrisināta - tie netraucē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu ta sja ir CD changer izeja. daudziem jaunajiem nav tāda.

Manam drapakam ir changer izeja, bet šaubos ka tas verķis ar manu auto sadzīvos...

Link to comment
Share on other sites

vēl varu piebilst, ka ja mašīnā maģis atrodas samērā augstu, tad saulē negatīvo displeju pagrūti saskatīt, jo īpaši ja blāva krāsa. žēl, ka nav opcija izvēlēties pozitīvu displeju. Jā un tumsā pat uz max dimm tel. poga un labā disko svītra ir pārāk spožas, jāizjauc un jānodimmē mehāniski laikam būs.

Link to comment
Share on other sites

Beigās vakardien tomēr paņēmu lēto Sony DSX-A40:

 

2382_Sony_DSX_A40UI.jpg

 

Ieliku, nedaudz izskrēju cauri EQ, saliku aptuveni kā gribējās - augšas un vidi skaidri, bet... pietrūka basu...

Nu neko, vakarā vairs nebija luste ņemties, atmetu ar roku - jau biju samierinājies ar domu, ka esmu iegrābies.

 

Šorīt piesēdos pie šīs lietas nopietnāk (ar manuāli rokās) :) un atradu LOUDNESS :) un viss strādā kā pienākas :)

 

Īsumā - par to naudu (50Eur) ideāls verķis - dizainā diezgan vienkāršs - nekur nekas ārā nelec un melnā salonā uzmanību īpaši nepievērš.

Panelītis uz izjūtām samērā stingrs - nekas neļurkājas, pogas stingras.

USB lasa mērkaķa ātrumā, FM patreiz nekomentēšu, jo jāiegādājas antenas pāreja.

 

Kaut kā tā...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Šitamajam mainās pogu apgaismojums? Ja ne, tad tumsā izskatās viņš OK pepelacā ar sarkanīgu salona pogu/paneļa apgaismojumu, piem. vecākie Audi vai BMW, bet kaut kādos japāņos, kur viss zaļš vai neonzils + pats panelis tizli pelēks... :mrgreen:

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

A kā ar USB - kaut kāds mikroskopiskais aiz tā vāciņa ielien tā ka var to vāciņu aiztaisīt?

par displeju- ja pareizi sapratu- ar zaļu apgaismojumu nāk DSX-A42...

Link to comment
Share on other sites

Atradu divas bildes ar salonu, ielikšu, ja nu gadījumā kāds nezin, kā "kabanam" izskatāš salons.... it kā pa i-neta veikaliem kko skatos, bet laikam tiešām vienīgā izeja ir beckers bez fīčām vai arī kāda pioneer ziemassvētku egle... jeb varbūt tomēr? gaidu vēl kādu neredzētu ieteikumu... cena.... nu līdz 200 eur tā kā gribētu iekļauties... vēl varbūt variants ir kkā saķīmiķot orģinālo kādu, lai vismaz ir aux ieeja kkur noslēpta...

post-62008-0-52253100-1411840887_thumb.jpg

post-62008-0-37343400-1411840888_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

imho mīnuss, tas , ka jaunajiem negatīvie displeji, a veciem auto pozitīvie. Biku neštimmē. Bet šis kenwood dizainā līdzīgs manam pio - pio tikai glancēts + hroma maliņas. Ja kas varu piedāvāt pielaikot, kā izkatīsies pio iekš merša...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

meklē ebajos, kādi vēl glancēti paneļi...

291258d1266335676-rear-bose-amp-integrat

Link to comment
Share on other sites

Paldies osscar, iespējams kaut kad pieskriešu... Konstator, viss jau forši, bet man tāda aizdoma, ka šie vairs neatbilst mūsdienu standartiem  (BT, USB un MP3)

Link to comment
Share on other sites

Principā jau tam Becker gan jau var pielikt klāt kaut kādu Yatour vai tml. kastīti, kas to visu darīs. To noteikti var arī daudziem Mercedes oriģinālajiem maģiem, kam ir paredzēta iespēja pieslēgt "čeindžeri". Tā ka uzreiz tad jau var sameklēt kādu no tādiem OEM maģiem, un vispār būs pa skaisto.

Rekurhttp://www.ycarlink.com/pd_10522_USB-Car-Stereo-Adapter-MP3-AUX-Bluetooth-interface-for-Mercedes-Benz-10-pin-1994-1998-W140-W202-W210.htmtur arī maģi pieminēti, kādus vajag, un uz priekšu

Link to comment
Share on other sites

Ja autiņam bijis paredzēts kaut kāds oriģinālais maģis, mani nesajūsmina iespēja ielikt kaut kādu neoriģinālo, kuram vēl turklāt būs panelis nost jārauj un līdzi jānēsā.

Pats laikam arī ņemšu to CD changer emulatoru, 32gb SD karte un mūzikas būs atliku likām... Spotifajs caur AUX pieslēdzams. Ir arī dārgie varianti ar bluetooth, bet nu nafig, nevajag man to.

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kuri gribēja zināt, kā tas lētais Sony izskatās salonā...

Man Pasātā ir ok, pieskaņojas sarkanajām lampiņām :)

 

IMG_20140930_185124.jpg

Link to comment
Share on other sites

ir ok:)

 

man 2 krāsu varianti, bet kā sāc dimmerēt - tā tie led toņi aizbrauc ...kaut kā vēl jāpaeksperimentē ar toņu piedzīšanu.

 

 

IMG-20140930-173431.sized.jpg

 

 

IMG-20140930-173556.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu narmaļna, mellls ar sarkanu, ir OK, ja nu neiziet uz baigo integrēšanu salonā.

P.S. klimata naff :on_the_quiet: btw šitamajiem pissatiem jau nāk arī tas ubersexy neonzilais panelis... :grin:

Link to comment
Share on other sites

nez man paziņas pārlodē ledus un maina to zilu uz balto apgaismojumu...nu nafig tumsā tas zilais mani tracina un laikam ne tikai mani :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...