Jump to content

Pērk OnePlus One


playback
 Share

Recommended Posts

Bonifacijs

Mēģināju tikko pasūtīt no tā blackfriday - viss ok, bet maksāt var tikkai ar paypal kura man nav un uz LV nesūta!?!?!? Eh kaut kā nenopietni tas viss viņiem tur, laikam atteikšos no mēģinājuma pa taisno no viņiem pirkt

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es jau kāpju autiņā un braucu pakaļ vēl vienam, ņemšu no tā paša veča un attiecīgi sarunaju vēl atlaidi, būs mans pēc stundas un pamanāmi lētāk nekā 300 usd + shipings  un nevajadzes vēl jāties ar paypal. Šams laikam ir atkal 1 partiju saņēmis

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

16  vsje joņoju pakaļ, iepatikas gan

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Visiem jau nevajag 64 GB. No 16 GB droši vien kādi 11.5 GB ir brīvi. Ja netur filmas un patīra fotogrāfijas ik pa laikam, tad pilnīgi pietiek.

 

Ja sanāk ceļot un patīk seriālu skatīties telefonā, tad 16 GB ir diezgan spiedīgi bez microSD kartēm. Var jau arī eBay par $2 iepirkt OTG kabeli un viģikus no USB fleškas kruķīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es jau kāpju autiņā un braucu pakaļ vēl vienam, ņemšu no tā paša veča un attiecīgi sarunaju vēl atlaidi, būs mans pēc stundas un pamanāmi lētāk nekā 300 usd + shipings un nevajadzes vēl jāties ar paypal. Šams laikam ir atkal 1 partiju saņēmis

Atmet PM ar kontaktiem. Uz Ziemassvētkiem gribu sev vienu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāda tad sanāk gala cena pērkot pie tā kunga?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

20094597  tāds zolīds vecis - viņam ir sludinajums ik pa laikam iekš ss.lv  zvani un mēģini sarunāt sev patīkamu ciparu. Sludinajumā rakstīts 280EUR, nu a talāk jau no katra meistarības atkarīgs

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

64GB neņēmu jo viņš tomēr ir pamatīgi dārgāks veikalā, a šeit ss.lv vai nu nav vispār vai ir ar vēl jūtami lielāku cenas starpību. Nu un ir tak OTG, Dropbox - nav vēl bijusi situācija kad pietrūktu vietas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ir, un pat ir saprotama

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ņemiet tik visi ciet! Phons labs


Tur jau laikam vēl PVN klāt nāk

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es pret S5 lietošanas ziņā noteikti nemainītu, cena cits jautājums :spruce_up:

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Androids sabojā epastus. Ir problēma tāda, ka Gmail, CloudMagic, Blue Mail un taa taalaak.Epasta sarakstē sabojā izkārtojumu. No WP sūtot epastu viss zolidi atdalās, bet sūtot atpakaļ no Android visa sarakste veidojas kā mailing liste, vienvārdu sakot haotiski izskataas. Ja lielaaka sarakste, tad nu naakas iespringt, lai saprastu. Kā to risināt? Ir kaada epasta programma kas nesabojaa epastu un smuki atdala saraksti, ka saprot otraa galaa normaali, kur mans epasts beidzas. Un neveido mailing listes paveidu.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pagaidam no S5 kas pietrūkst un vēl nav pamanīts kā izlabot ir - neatceros kā precīzi saucas, bet funkcionāli frontāla kamera seko lietotāja acīm un notur max apgaismojumu ekrānam visu laiku kamēr lietotājs lasa jaunakās ziņas smart stay vai kaut kā tamlīdzīgi. Patreiz ir tā ka pēc cik tur tām sekundēm ekrans kļūst drusku tumšāks un ir jāuzliek pirksts uz ekrāna lai turpinātu komfortabli lasīt internetu. Iespējams ka tas kaut kā regulējas, bet nuvēl nav sanācis laika to padziļinati pētīt

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

atbildi necitējot visu saraksti?


 

 

Es pret S5 lietošanas ziņā noteikti nemainītu, cena cits jautājums

man aipons ne samsungs. kopš septembra ja lieto Mac tad iphone ir must have. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Varbūt nevajag čatam lietot e-mail?


 

 

ja lieto Mac tad iphone ir must have.

 

ja lieto Mac, tad Tev nav izvēles, esi mans (iPhone) vergs! Joks, kurā ir daļa joka 

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja lieto Mac, tad Tev nav izvēles, esi mans (iPhone) vergs! Joks, kurā ir daļa joka 

apmēram tā. tur tik daudz visādu fīču uzreiz ir, ka grēks nepirkt.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

"google" kas strādā tikai un only uz Apple produktiem :heat:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...