Jump to content

Jauns Telefoniņš.


KikisX
 Share

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    8

  • viesturs0711

    7

  • akriss

    18

  • INTRASERVERNET

    6

viesturs0711

Akri!!! Xcover2 ir tikai mitrumizturiigs un puteklju drosh. Nu nav tas triecienizturiigs.

 

Uzlieciet kaads vinjam banu uz nedeelju.

Link to comment
Share on other sites

varbūt tev pašam vajadzētu uzlikt?

 

Galaxy Xcover 2 is Samsung's first shot at rugged telephony for the year, as the Android handset sports water-, shock- and dust-proof certifications.

 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nomet ar ekrānu pret asfaltu un paskaties kas notiek!


Tāda sajūta, ka tu dzīvo mārketinga, atīstības un reklāmas pasaulītē, kam maz sakars ar reālo dzīvi!


Protams, ja Xcover2 salīdzina ar aifonu, tad izturīgāks jau nedaudz būs, bet tas nemaina lietas būtību.

Link to comment
Share on other sites

Tāda sajūta, ka tu dzīvo mārketinga, atīstības un reklāmas pasaulītē, kam maz sakars ar reālo dzīvi!

 

es iesaku 300 EUR vērtu pārcenotu telofunu ar 3-4 gadus vecu specifikāciju vai tu?

 

reālā dzīve ir tāda, ja gribi normālu un izturīgu telefonu- nopērc normālu telefonu + labu aizsargvāciņu, nevis kaut kādu CAT, jo reālajā dzīvē tirgū nav prātīgas izvēles starp neiznīcināmiem telefoniem

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

nopērc normālu telefonu + labu aizsargvāciņu

 

Tu neizvairies no atbildes. Dārgu trauslu ierīci ar pamperiem nevajag. Vajag izturīgu by default! Te jau tā kā Maximā, pērciet šo, tas pa lēto, bet jums klāt vēl jāpiepērkt tas, jo nu tā ir.

Link to comment
Share on other sites

"dārgā, trauslā ierīce" + pampers izmaksās 25-30% lētāk kā "by default" CAT variants un būs 2-3 reizes labāks pirkums.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Paņem 3-šo golpu un uzmet virsū čuguna vannu un vualā Tev ir tanks, nafig valsteles izmet tādu naudu par pārcenotajiem tankiem?

Darbam tas CAT's ir vairāk, kā piemērots. Ja mācies pamatskolā un ir īsāks nekā klasesbiedriem, tad var izlīdzēties jau ar kādu xx kodolu samsjuņgu.

Link to comment
Share on other sites

kādam darbam? nu ju ar telefonu ir paredzēts dzīt naglas, tad jā, cat varētu būt labākais un dārgākais āmura aizstājējs, jebkurā citā variantā - zemē izmesta nauda.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzlieciet kaads vinjam banu uz nedeelju.

Mēnesi būtu labāk. Viņš nav boņa brālis?

Link to comment
Share on other sites

Ja man kāds prasītu, lai iesaka telefonu, ko lietotu tādām vajadzībām kā autoram un visi man ieteiktu CAT15 es te vairāk padomu neprasītu. 

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

.......es te vairāk padomu neprasītu.

Manas domas par tavām ir tieši tādas pašas, kā tavas intreses:Who cares..?

edīte: te bija nelielas muļķības

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

rekur tev CAT analogs, tikpat liels sūds tikai 2x lētāks (150 EUR), ja vajag by default

 

 

Bērns pirmajās 5 minūtēs noplēsa to vāciņu, rezultātā ir telefons, kuru var viegli samērcēt, uzlaistot karotīti tējas.

Kad ieraudzīju, uz kādas puņķa plastmasiņas turas tas USB mitrumaizsargvāciņš, tad sapratu, ka no ūdensizturības tur nav ne smakas.

 

Runa, protams, ir par Xcover2. Kuram, starp citu, arī ir 480x800 izšķirtspēja un sūtīka iekšējā atmiņa, kas beidzas pēc 20 uzņemtām bildēm. Un "aizvēsturisks" androīds piedevām, kas tika minēts kā dīlbreikeris CAT tālruņu gadījumā.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet no kurienes izzīdāt, ka autoram vajag CAT trubu?

laikam iepriekšējo podā noslīcināja, cik no konteksta saprotu. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Rīt plānoju iegādāt sievai Samsung Galaxy Note 3 ceļojuma laikā iznīcīnātā Note 1 vietā. Pirms vēl nav par vēlu varbūt kādam ir prata kāda jēdzīga alternatīva? Prasības - liels, gaišs ekrāns ar labu izšķirtspēju, daudz operatīvās atmiņas un jaudīgs procesors, kamera lai nebūtu sliktāka kā Note3, akumulatora darbības laiks lai nav mazāks kā Note3, jābūt maināmam akumulātoram un SD kartiņai, liekas tas arī viss, visa tā S irbuļa un related šņaga nav aktuāla principā. Nu un protams lai viss izskatās vizuāli šik & correct

Link to comment
Share on other sites

@Bonifacijs

domaaju ka naff, ja nu vieniigi LG G3 - peec parametriem praktiski liidziigi

nu un protams Note 4, bet tam cena noteikti pagalam negarshiiga pirmos meeneshus buus

410e	Samsung Galaxy Note 3 N9005 (2013) 32Gb White
430e	Samsung Galaxy Note 3 N9005 (2013) 32Gb Black
- -	Samsung Galaxy Note 3 N9005 (2013) 64Gb
	5.7" AMOLED LCD 1080x1920, pen
	2.3 GHz Quad-core
	32GB/3GB VRAM
	microSD, up to 64GB
	microUSB 3.0	acWiFi	2G/3G/4G
	Li-Ion 3200 mAh

400e	LG G3 D855 16gb (2014)
	16 GB, 2 GB RAM
470e	LG G3 D855 32gb (2014)
	5.5" IPS 1440x2560
	2.5 GHz Quad-core
	32 GB, 3 GB RAM
	microSD, up to 128 GB
	microUSB v2.0	acWiFi	2G/3G/4G
	Li-Ion 3000 mAh

es paaris nedeeljas jau mediteeju par teemu ko sev uzdaavinaat dz. dienaa,

bet par cik esmu svars meegjinu izsveert nenosveramo

tevi var tikai apskaust, ka vajag uz sitiena :)

 

par cik man zvaniit ir no kaa, Nokia X6, domas par plataa telefona mekleeshanu transformeejaas par 12" plensheti,

bet tur arii nav pavisam viennoziimiiga izveele, Android vai Win8,

vai varbuut abus kopaa ...

860e	ASUS Transformer Book Trio TX201LA
	11.6" IPS 1920x1080
  Book:
	Win 8
	Intel® Core™ i7 4500U Processor or Intel® Core™ i5 4200U Processor
	DDR3 1600(O.C.) MHz SDRAM, 4 GB 
	-- LAN, WLAN ac, BT 4.0
	2 x USB 3.0, USB2.0, micro HDMI, mini Display Port
	Intel® HD Graphics 4400
  Tablet:
	Android 4.2
	Intel® Z2560
	2GB LP DDR2 1066MHz
	WLAN 802.11n

Link to comment
Share on other sites

ceļojuma laikā iznīcīnātā Note 1

No virtuves galdiem krītot krūzes plīst, gultā planšetes! :mrgreen:

Oi, sorry, par to gultu!

Boni, nezinu neko par tavu otru pusi, bet planšete tik tiešām nebija domāta, kā dēlis, bet kā ierīce. Sorry, ja pārpratums, pats tikko tā iebraucu. Lai gan, man šodien po! Tik tā iedomājos! Mož, ne tā saprati.

 

 

Nu un protams lai viss izskatās vizuāli šik & correct

A tāds i?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Uff šis ceļojums vispār izvērtās par kaut kādu tehnogēnu Hirosimu - total losses:

 

- iPhone 4 - nozagts

- Samsung Note - pēc wiskaja saulītē pie baseina uz dullo nodzēsts samsung apss pēc kā telefons vairs tikai randomā restartējas, 2 uz dullo mēģinājumi uz SD kartiņas pasviest cutom ROM bij neveiksmīgi un vairāk eksperimentēt nav laika - zvanīt vajag, un tapēc rīt tiks pirkts aparāts enyway

- vilcienā no no augšējā plaukta nogāzies Samsung S3, vai nu arī pa nakti grozoties saspiests - no viena stūra ceturtdaļekrāna ar tumšu miglu aizvilkusies, nu varbūt sataisīs pa garantiju, jo tieši pirmš izbraukšanas mainīju sasisto ekrānu pret ti[po jaunu orģinālo ar 3m garantiju

- fotoaparāts Panasonic LX3 Atlantijas okeānā dabuja šļācienu uz aizmugurējo ekrānu - viss darbojas bet pats ekrāns rāda pleķainu bildi, vēl domāšu vai ir vērts tur ko taisīt, jo vienalga laiks jau upgrade

- vispēdējais jau atceļā vilcienā apstajās seiko  laikam bača beidzās, bet nu kaut kā stipri par ātru, varbūt āfrikas saule vainīga, nezinu

 

Nu un jā nēģerus es redzēju vienīgi dažus lidostā - biju šokēts kad sapratu šo faktu.

Pats brauciens vienkārši lielisks, tik baisi intensīvs un pilns ar diezgan negaidītam un diezgan ekstrēmām lietām


Pluss visam noķerts kaut kāds megavīruss, bet nu par cik vēl rakstu tad ne Ebolas


 

 

A tāds i?

 

Šodien veicī skatījāmies Note3 pink + pink Samsung flap cover  - izskatījās negaidīti efektīvi - pēc tā citas krāsu kombinācijas tika vienkārši atmestas

Link to comment
Share on other sites

 

 

pats tikko tā iebraucu
Nebija domāts par ceļojumu, bet teicienu, kā tādu!

Man ceļojums būs uz ZiemasSvētkiem un Jauno gadu uz Angliju.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Oi, cik sapratu tas būs bijis joks ne gluži vidējiem prātiem, neiebraucu vispār, bet tas nekas


Man menedžers tā ieberzās uz LG G1 vai G2 - spļaudījās kā kamielis un fiksi nomainīja uz kaut kādu iPhone, nu un pec manas negatīvās pieredzes ar TV, nu LG galīgi neliekas interesanti. Bij vairāk domāts moška lāds tur Lenovo, Xionami, Huaway vai kas tur vēl ir topā vai nav ņemams

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tagat loķenēs drinkot nedrīkst, mums vienam tax free buteli atņēma ar baigo traci, nu a ja laicīgi uzņem, tad jau nekas


vienīgais jēga ta kāda - paceļoties ta nav bail, a kad vajadzes piezemēties - būs jau izgājis :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

paceļoties ta nav bail

Paceļoties pat ir forši, bet

lidojot ir stress pamatīgs

 

 

kad vajadzes piezemēties

un piezemējamies, tas laikam ir labākais brīdis.

Bet nu nezinu, kaut kā būs jāpamanās piekosties, citādi bailes. Varat smieties, bet tā nu ir!

 

Čota, nav īstais pavediens, kur to apspriest.

Šo jāpārmet uz citu.

Tas ir tāpat kā citiem, piemēram, klaustrofobija. Man pofig no tā.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

A es speciāli nofilmeju caur iluminatoru gan pacelšanās gan nolaišanās brīdi ar aplausiem, būs filmā tipo intro

Link to comment
Share on other sites

anthropophagus

Man arī laiks jaunam telefoniņam. Jāpāriet no 5 gadus lietota pogainā lētuča, kura vienīgā "ekstra" ir FM radio, pie viedtālruņa. Beidzot. Es gan esmu pieradis mobilo lādēt reizi 4-5, reizēm vairāk dienās, taču nu esmu nobriedis to darīt biežāk. Kā, manuprāt, visiem, kuriem nav bijusi darīšana ar viedtālruņiem, ir grūta izvēle starp Android un Windows phone, taču šobrīd kaut kā esmu nosliecies par labu Windows. Gaidu, kad iznāks Lumia 735 - tas šķiet mans īstais, jo beidzot +/- 200 Eur Lumiai ir 1 GB RAM ( Lumia 525 neskaitot), kamera ar zibspuldzi, LTE atbalsts. Vārdu sakot, tas ir mazliet pilnīgāks par visām sērijām zem 735., jo visām vai nu nav bijusi zibspuldze, bijis vien 512 MB RAM vai abi divi. Ir cerība, ka nebūšu vīlies ar savu pirmo viedtālruni. :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

grūta izvēle starp Android un Windows phone

Manuprāt Win Phone nav īsti vērā ņemama opsistēma - viņai tak aplikāciju atbalsts nekāds, salīdzinot ar vadošajām Android un iOS. Katrā ziņā, ja man šodien būt jāpērk truba, tad ņemtu aifonu 5s, kuram tagad patīkama cena, sakarā ar jaunā modeļa iznākšanu.

Link to comment
Share on other sites

anthropophagus

 

 

Manuprāt Win Phone nav īsti vērā ņemama opsistēma - viņai tak aplikāciju atbalsts nekāds

Stāsts par aplikācijām patiess varēja būt pirmajā dienā pēc Windows phone iznākšanas. Tev šobrīd ir Android? Sastādi sarakstu ar aplikācijām, kuras lieto, un tad pameklē tās pašas iekš Windows phone app store :)

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ivo, ko tu domaaji ar to ka WP applikaaciju atbalsts nav nekaads? So teemu davai neapspriediisim. Kam tev app veikalaa 1000000 ja no taa skaita labi ja lietojamas tikai 10% un no tiem 10% tu lieto varbuut kaadi 4%.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kam tev app veikalaa 1000000 ja no taa skaita labi ja lietojamas tikai 10% un no tiem 10% tu lieto varbuut kaadi 4%
Tas ir 4000 appu. Vajadzēja rakstīt 0.4%.
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Zuxters nu preciizi ciparos neizpluudiisim, bet doma skaidra.

To: KMNA vari izteikties skaidraak, tieshi kas hu***?

Link to comment
Share on other sites

 

 

To: KMNA vari izteikties skaidraak, tieshi kas hu***?

 

visi pārlūki priekš viņa ir uz explorer bāzes taisīti, kolēģis visu laiku lamājas, jo regulāri kāda web lapa nav lietojama, un nav starpības, chrome, FF vai explorer, visi strādā vienlīdz sūdīgi :D 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Hmm, kas vainas mobilajam IE? Nez lietoju un viss straadaa normaali. Man neprasaas Chrome, Opera, FF vai veel kaut kaadi superduper paarluuki.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...