Jump to content

Noderigas programmas par velti.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

AndrisBB

Kādā veidā Norton Commander ir Word priekštecis?

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nekādā, komatu neredzēji? Vienkārši aizmirsu kā sauca to  kur baltie burti uz zila fona, DOS text editor vai kā nu tur, nesanāca palietot, tikai redzēju, pats datoriķa gaitas sāku ar Win3.1.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Ja kads zin O&O Software, tad ir daudz labas programmas no tas kompanijas

ir gan, bet idiotu rokās, ši firma daudz naudas nes! :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Nē, es pareizi neizteicos, pateicoties indusu MS, mani bērni ēd maizīti ar sviestu, jo vairāk būs šādu firmu, kas dot endjuseriem, labot ko viņi grib, jo lētāks būs maniem bērniem kaviārs uz maizītēm!

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nav jau japerk no viniem, bet vispar shadas kompanijas ir daudz. Pareizak jau visas kaut ka megina izvilkt naudu. Protams viss vairak visadi antivirusi un boosteri, vel driver downloader utml.

Link to comment
Share on other sites

Tak padomā, kā viņas to piķi arī pelna

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Failu menedžeru fināls:
NexusFile
Double Commander
Total Commander (maksas)
OneCommander (Microsoft Store)
Sigma File Manager (Microsoft Store)
Multi Commander
Altap Salamander
Unreal Commander

Link to comment
Share on other sites

Edis7
pirms 10 stundām , raiviic teica:

Nu ja tā spried, tad jau visas OS, kuras bootojas no diska, ir "DOSīgas" (pie tam DOS pietika ar disketi)😁. DOSīgs var būt tikai softs, kuru  darbināšanai  nepieciešams DOS > visi  Windows līdz 3.1, Norton Commander,

Precizēšu, 1,4mb diskete tajā laikā mums bija neatņemams palīgs. Tev tak arī bija "pa rokai" ar NC diskete lai iestartētu"mironi" :) Tak nedancoji viņam apkārt ar tamburīnu bez DOSa.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
(labots)

@Edis7 ar DOSīgs failu menedžeris normāli cilvēki saprot, ka tas failu menedžeris darbojas DOS-ā vai Console/Terminal/Text mode. Kā piemēri būtu - Norton Commander, Volkov Commander, Far Manager, Midnight Commander. Bet nu nekādīgi ne Total Commander, kas ir grafiskā programma.

Muldēšana par 1,4mb disketi ir vispār nevietā.

Labots - HIGH-Zen
Far Commander -> Far Manager
Link to comment
Share on other sites

Edis7
Pirms 2 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Muldēšana par 1,4mb disketi ir vispār nevietā.

Muldi tu.  Jeb precīzāk meklē "utis" lai piekasītos.Tev to vajag?  

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 7 minūtēm , Edis7 teica:

Tev to vajag?

Zin kā ir, cilvēks paliek cilvēks, dažādas izklaides vajag.🙂

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT

Norton ghost - Piemēram. 😁

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 7 stundām , jema teica:

Tak padomā, kā viņas to piķi arī pelna

Konkrētā O&O jau izskatās kas to visu softwāri un tūļus taisa, kad tolkam darīt nav ko, bet pamatā piedāvā programmatūras pakalpojumus biznesiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Edis7
Pirms 16 minūtēm , PC_RAT teica:
Pirms 25 minūtēm , Edis7 teica:

 

Zin kā ir, cilvēks paliek cilvēks, dažādas izklaides vajag.🙂

...Pieņenu ka zinu. Pieņemu ka šobrīd atpūšos. W.fck, ko man vēl detaļās izlikt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 2 minūtēm , Edis7 teica:

Pieņemu ka šobrīd atpūšos.

Ko vajag to vajag.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Double Commander pluss ir tāds, ka var darbināt Total Commander pluginus.

Piemēram, var veidot disku katalogus ar

DiskDir Extended 1.68

vai

DiskDirW (Unicode) 1.2.4

Tie ir Total Commander plugini, kas man vienmēr pietrūka citos failu menedžeros.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
HIGH-Zen
(labots)

Izmēģināju visus failu menedžerus, varbūt arī kādu nepratu pareizi darbināt, bet vislabāk gāja ar

Double Commander.

 

Tests ar parastākajām darbībām:

 

Spoiler

Double Commander
Version: 1.0.8
Revision: 191
Commit: ee1f44b3c
Build date: 2022/09/18
Lazarus: 2.2.3.0
FPC: 3.2.2
Platform: x86_64-Win64-win32/win64
OS version: Windows 11 23H2 x86_64

 


Dual panel
Open folder in other panel (Ctrl + ->)
Colors
Show / Hide hidden files (or system files) (Ctrl + NumDot)

 

Copy files (F5)
Move files (F6)
New file (Shift+F4)
New folder (F7)

 

Move to Recycle Bin / Delete / Wipe (F8 / Shift+F8 / Alt+Delete)
Wipe (selected file will be renamed with a random name, and its contents will be overwritten three times (zeros, ones and random data)
Select / Invert selection
Select all same extension
Copy full path / copy filename (Ctrl+Shift+c / Ctrl+Shift+x)

 

Pack Zip file / Unpack Zip file (Alt+F5 / Alt+F9)
Edit file in Zip (F4)

 

Search for files / for text in files (Alt+F7)
Quick view - preview file (Ctrl+q)
Flat view (like in Total Commander or Double Commander) (Ctrl+b)
Connect to FTP

 

Folder sizes (Shift+Alt+Enter)
Split files
Calculate checksum
Multiple Rename (Ctrl+m)
Documentation

 

Edit PATH Variables
Uninstall program
Open (Empty) Recycle Bin

 

Same folder to other panel (Alt+z)

 

 

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

binary
1 stundu atpakaļ, HIGH-Zen teica:

Izmēģināju visus failu menedžerus, varbūt arī kādu nepratu pareizi darbināt, bet vislabāk gāja ar

Double Commander.

Visticamāk, tas ir tikai tāpēc, ka tu to DC lieto jau gadiem ilgi.

 

1 stundu atpakaļ, HIGH-Zen teica:

Tests ar parastākajām darbībām:

Stipri subjektīvi. Katram tās "parastākās" ir citas.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Eēēē... drīkst pajautāt? 😁 Ko nafig jūs menedžējiet ar tiem manageriem? Man, piemēram, vienmēr ir pieticis ar windows explorer.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

binary

Nu man, piemēram, kreisajā panelī šobrīd vaļā 6 "biežāk lietotie" tabi, labajā - vēl trīs.

Mēdzu meklēt failus pēc satura.

Mēdzu pārsaukt failus - vai nu "mass rename" pēc kaut kādiem patterniem, vai manuāli atsevišķus failus.

Nu un failu atvēršana apskatei (view - tekstam, bildēm, audio u.c.) vai labošanai (edit - teksta/koda failiem).

 

Tās tā kā būtu dažas no lietām, kuras ar Windows Explorer vai nu nevar izdarīt, vai arī ir darāmas caur vienu vietu.

 

Var jau, protams, no Jēkabpils uz Rīgu iet kājām, bet ar auto tomēr ērtāk.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
(labots)
Pirms 17 minūtēm , Jurkins teica:

Ko nafig jūs menedžējiet ar tiem manageriem?

Kas nu kuru brīdi ir aktuāli - bildes, e-grāmatas, instalāciju arhīvs. Pienāk brīdis, kad failus sakārtot ir ērtāk ar menedžeri nevis krāmēties ar vairākiem explorer logiem ja to failu ir tiešām daudz. Var ērti atrast dokumentu pēc atslēgvārda tajā un vēl daudz citu ērtu funkciju darbā ar failiem.

Kādreiz darbā - exeļu darba grāmatas tika sazipotas un nosūtītas adresātiem, kā arī gatavo darba grāmatu (arī ienākošās)  arhīvs kaut kā bija jākārto.

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu tas jau vairāk nozīmē to, ka nav kārtības "ikdienas" darbībās. Zinu, zinu, man arī nav 😉.

Link to comment
Share on other sites

binary

Kad  būs pilnvērtīgs AI, tad tas arī ieviesīs kārtību. Pagaidām pašiem nākas to darīt.

 

Nu kā piemērs - pārdzīt foto no fotoaparāta uz datoru. Tur gana daudz "menedžēšanas" sanāk, lai failus/folderus sakārtotu. Ja to darīs caur File Explorer, tad nudien vienkāršāk būs, ja "ikdienas darbībās nebūs kārtības". Ar ērtu failu menedžeri to kārtību ir daudz vieglāk ieviest un uzturēt.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 6 stundām , binary teica:

Kad  būs pilnvērtīgs AI, tad tas arī ieviesīs kārtību. Pagaidām pašiem nākas to darīt.

 

Nu kā piemērs - pārdzīt foto no fotoaparāta uz datoru. Tur gana daudz "menedžēšanas" sanāk, lai failus/folderus sakārtotu. Ja to darīs caur File Explorer, tad nudien vienkāršāk būs, ja "ikdienas darbībās nebūs kārtības". Ar ērtu failu menedžeri to kārtību ir daudz vieglāk ieviest un uzturēt.

paskaties cobian, mošk kaut ko ižstukosi. :)

Link to comment
Share on other sites

binary

Nez, ko man tur skatīties?

Kārtējais one-man-hobby-project, kurš kaut ko dara pa savam. Tādi softi nāk un iet. Nu šis konkrētais krieva-kubieša softs pakavējas ilgāk.

Paskatījos. Ko tālāk?

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
pirms 2 stundām , AlCohol teica:

paskaties cobian, mošk kaut ko ižstukosi. :)

backup softs var aizstāt failu menedžeri???

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
(labots)
Pirms 40 minūtēm , binary teica:

Nez, ko man tur skatīties?

Kārtējais one-man-hobby-project, kurš kaut ko dara pa savam. Tādi softi nāk un iet. Nu šis konkrētais krieva-kubieša softs pakavējas ilgāk.

Paskatījos. Ko tālāk?

nu ja ar karoti visu mutē jāliek, tad ir kā ir. tur pat AI vairs nepalīdzēs, bet pasūtīs tevi uz 2 bukviem. ja grib automātisku pakaļas slaucīšanu, pašam ar bišk jāpadomā kā to nodrošināt. :)

Pirms 11 minūtēm , HIGH-Zen teica:

backup softs var aizstāt failu menedžeri???

nesaku, ka viņš jāizmanto, bet viņa automatizācijas iespējas, kaut ar saviem skriptiem aizstāt.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 45 minūtēm , AlCohol teica:

nesaku, ka viņš jāizmanto, bet viņa automatizācijas iespējas, kaut ar saviem skriptiem aizstāt.

Saviem skriptiem un automatizācijai nav nepieciešams tāds softs.

 

Tas, ko es par tām fotogrāfijām aprakstīju, arī tā īsti nav automatizējams - tas Cobian nu nekādi nespēs "izdomāt", kā fotoaparāta saturu izsvaidīt pa folderiem.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
(labots)
Pirms 58 minūtēm , AlCohol teica:

nesaku, ka viņš jāizmanto, bet viņa automatizācijas iespējas, kaut ar saviem skriptiem aizstāt.

Ja ļoti gribās izvirtības, tad arī Double Commander var automatizēt ar Lua skriptiem. Nemaz nerunājot par to, ka ir iespēja uzrakstīt savus cmd vai autoit (vai pitona) skriptus, ar kuriem var automatizēt visu, kas vien ienāk prātā.

https://doublecmd.github.io/doc/en/lua.html

 

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

binary

Bet vispār laba doma - varbūt var task schedulerī piekabināt fotoaparata satura kopēšanu uz kaut kādu folderi pašā datorā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Ja vēl lieto Xiaomi , varbūt der priekš foto Xiaomi MiPhoneAssistant (PC Suite)? Es pašlaik domāju kā atvieglot draudzenei fotogrāfiju kopēšanu uz PC. Es pašlaik lietoju Samsungu un būs jāvelk ārā vecais Xiaomi prieks eksperimentiem.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tak uzļiec kautkādu GoogleDrive, DropBox sync utt un viss fonā pats pats parkopēsies, tiklīdz kautko nofotogrāfēji. 

Link to comment
Share on other sites

Aigars
(labots)

Vai tur var glabāt kādus 200 Gb pa velti? Google 15 GB. Tam pašam Xiaomi arī ir mākonis.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 53 minūtēm , Aigars teica:

Vai tur var glabāt kādus 200 Gb pa velti? Google 15 GB. Tam pašam Xiaomi arī ir mākonis.

Tev bufferim nepietiek ar 15GB? Telefons augšupielādē uz mākoni, PC automātiski sinhronizē un teiksim katru nedēļu patīra mākonī vecos foto.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Tikko apskatījos cik sver mana bilžu kolekcija (2004-2011) - nedaudz virs 1 Gb, 15 Gb ir ar atliektiem galiem.

Fotografēts ar plaukstdatoru, ar telefonu, ar fotoaparātiem, ir arī nedaudz videoklipu uzņemti ar plaukstdatoru, kā arī ar antīku Nokia telefonu.

200 Gb, tur tiešām bez kaut kāda failu menedžera neiztikt. Iespējams pat specializēti tieši foto - tipa Picasa, xnView utml.

Link to comment
Share on other sites

Aigars
(labots)

Kad es biju precējies, tad nebija problēmu nodarboties ar sievas datu rezervēšanu. Ar draudzeni tiekos tikai brīvdienās, tāpēc tādām lietām nav laika. Bet iestāstīt sievietei, lai rūpējas paša, nereāli. Savulaik uzdāvināju telefonu, kuram pāri 200GB atmiņas un viņa pēkšņi paziņo, ka nav vietas. Tad nu bija ilgi jāskaidro, kas ir mākonis.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 3 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Tikko apskatījos cik sver mana bilžu kolekcija (2004-2011) - nedaudz virs 1 Gb, 15 Gb ir ar atliektiem galiem.

Varēji kaut ko vēl vecāku paskatīties :) 2004. gadā ar telefonu bildēta foto izmērs bija ap 30KB.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...