Jump to content

Telefon tehniķis.


 Share

Recommended Posts

Meklēju kādu kas var - kvalitatīvi pārjaukt NEXUS 4

 

Visus putekļus iztīrīt un salikt jaunas detaļas(stikliņš, centrālais rāmis). Visu salikt tā, lai zem stikliņe nebūtu ne putekļi - nekā. Lai izskatītos kā jauns.

Pats baidos ieplēst kaut ko, šiem jau tie kontakti nāk ļoti plāni plāni.

Link to comment
Share on other sites

Lai nebūtu jātaisa jauna tēma.

 

Kur lai iegādājas tautā saucamo Burgeri priekš Nexus 4?Ir tā,ka pēc kritiena ekrāns vesels,bet digitaizers gan atteicies strādāt.Varbūt ir kantori kas nodarbojas ar digitaizera maiņu ?Kaut ļoti apšaubu šo iespēju :glare:

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tak apprasies pa remontu kantoriem. Gan jau, ka maina, jo vienā topikā bija runa par S3 stikliņa only nomaiņu. Tikai tas pasākums ir baltiem diegiem šūts.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Iesakiet kādu privāto meistaru vai entuziastu kas var pasūtīt un nomainīt LG G2 stikliņu!

 

Telefons jau ir pusizjaukts...

Link to comment
Share on other sites

Kas ir domāts ar LG G2 stikliņu? Digitaizers (tādi ir redzēti brīnumi youtubē), ekrāns, ekrāns ar visu rāmīti?

 

Apjautāšos meistaram, kas man mainīja, var būt ir interese.

 

p.s. Neoriģinālie ekrāno no čainas ir sūds pēdējais, vai pareizāk sakot loterija, ļoti noveiksies, ja dabūsi normāli funkcionējošu variantu.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Tur tā lieta...

pasūtīju ķīnas stikliņu, neder!

 

Man vajag ekrānu (stiklu) un pašu digitaizeru! Laikam jau mainās ar visu rāmīti, nez...

 

Īsumā sākot, telefons nokrita, saplīsa ekrāns un vairs nestrādā tas...

Link to comment
Share on other sites

njā ar čainīzeriem labi var iegrābt.. es ar Lumai tikko nomainiju, itkā viss ideāli, strādā pieskārieni pat labāk, tik mau**s aprāvuši sensoru, kas bloķē ekrānu, kad runā.. kaitinoši sarunas vidū ar vaigu nopauzēt zvanītāju un zavnīt viņam atpakaļ netīšām

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur tā lieta... pasūtīju ķīnas stikliņu, neder! Man vajag ekrānu (stiklu) un pašu digitaizeru! Laikam jau mainās ar visu rāmīti, nez... Īsumā sākot, telefons nokrita, saplīsa ekrāns un vairs nestrādā tas...

Ja gribi būt pārliecināts par rezultātu maini ofic servisā pa 180e. Viss pārējais loterija, ar mazu izdošanās varbūtību.

Ja grib ietaupīt, labākais variants, lasi 4pda.ru forumu, tur cilvēki dalās ar pieredzi par iepirkšanos pie ķīnīzeriem (aliexpress), pie kura pirkt, pie kura nē, cena ~ 35e, daudziem izdodas nopirkt normālus ekrānus. Un tad meklē kas nomainīs.

 

Es pirku pie šī šķibacainā barigas no anglijas, atnāca nepilnu 2nedēļu laikā: http://www.ebay.com/itm/301182737021?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AITRezultāts, nav uz 100%, ekrāns bišķi gļukains. Šo es neieteiktu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...