Jump to content

vecais labais Tildes Karogs


Laak
 Share

Recommended Posts

Nostaļģijas mākts atcerējos par šo kādreiz tik aizraujošo spēlīti.

 

Protams, gribas atkal uzspēlēt, bet diemžēl nākas atskārst, ka spēlīte vairs nekur nav atrodama. Diemžēl veco Tildes Biroju instalācijas arī apkārt nemētājas - tad nu, lūgums, Boot.lv komūnai - varbūt kādam, kur saglabājusies pati spēlīte - ņemot vērā tās vecumu un nepieejamību (legāli vai savādāk) - nedomāju, ka dalīšanās ar to varētu tikt uzskatīta par pirātismu. 

 

Cerot, vēl kādreiz sagrābt pretinieka karogu, paldies!

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau. Īstenībā, kad tikko mācījos apieties ar datoru, arī tīri patikās, tagad gandrīz uznāca vēlme turnīru sarīkot.

Link to comment
Share on other sites

Bija viens jauks gļuks - pie spēles saglabāšanas un pēctam saglabātā faila ielādes, pretinieks var staigāt ar mīnām, bet tu ne.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Uzmetiishu aci, kaut kur kraajumos bija vecaas TB instalaacijas

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau Tildes Karogs nekur nav palicis, ir pat Birojā 2014, tikai neinstalējas by default, ja spiež Tālāk--Tālāk-Labi :)

Link to comment
Share on other sites

2012. instalējās, jo es par tāda karoga eksistenci uzzināju tikai no šī topika un man viņš bija.

Link to comment
Share on other sites

Es neatceros, kurā birojā šis pirmo reizi parādījās bet man kaut kā šķiet ka pat pirms 95tā biroja, pat uz Win 3.x bija.

Link to comment
Share on other sites

ouu, vot šitā ir stelle, 10 gadi atpakaļ, kad tiku pie pirmā PC, atvedu mājās, sastellēju un uzgāju šo spēliti, līdz 3 naktī vinu rukāju, toreiz likās nekas labāks nav iedomājams-līdz brīdim, kad čoms atnesa call of duty un gta vice city :pooh_honey:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paldies iki un pārējiem par atbalstu. Guvu gandarījumu un veldzējumu nostaļģijai.

 

Ieteikums Tildei - Karogs ir ideāli piemērots lai kļūtu par mobilo aplikāciju un arī mūsu bērni izbaudītu šo Latviešu stratēģisko šedevru. Labprāt šķirtos no pāris € par šo spēlīti. 

Labots - Laak
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lai uzspēlētu Karogu, nav obligāti jāmeklē pēc Tildes biroja, bet internetā pēc "Stratego", kas ir diez gan vecs boardgeims, no kura karogs ir ripoff`ots.

 

Oriģināla noteikumi gan nedaudz atšķiras no Karoga varianta, bet nu ideja nemainās.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Piedošanu par miroņu spārdīšanu, bet vai kādam nav kaut kur aizķēries Tildes biroja Lingo? :pooh_go:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...