Jump to content

vai mans saliktais dators ir labs?


burbulis3
 Share

Recommended Posts

burbulis3

 

 

to karšu lasītāju lieliski aizvieto 2 eur vērts SD karšu lasītājs uz USB, kuru varēsi vienmēr paņemt līdzi ceļojumā un piespraust jebkurai ierīcei ar USB
Jā, un kā likums, tajā brīdī, kad vajadzēs nolasīt karti, pa visu māju meklēsi, kur esi to štruntu iegrūdis. Vai arī ja pastāvīgi tas sūds stāvēs priekšpusē iesprausts, tad kādā brīdī viņš nejauši tiks nolauzts. IMHO nav nekā labāka par kompī iebūvētu lasītāju.
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Kā kuram, man tas "sūds" ir trijos eksemplāros, 2 stāv uz palodzes blakus kompja galdiņam gadījumiem ja  vajag vienlaicīgi parsviest šurpu turpu kaudzi foto/video uz vairakiem kompjiem/telefoniem/kamerām, nu a 1 faktiski patstāvīgi ir pilns ar filmam un iesprausts TV astē. Lenovo portikam ir SD karsu lasītājs - izmantots pa x gadiem 1-2 reizes jo visur ir USB un attiecīgi ir ērtāk piesviest ar USB adapteri nekā vilkt kartiņu no tā arā un vēlāk spraust atpakaļ. Tā kā katram savs

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai si komplektacija bus laba?

 

es balsoju PAR

Citu tīkla karti 100% nevajag.

Skaņas karti nevajag par 99%. Ja vajadzēs vienmēr pagūsi piepirkt klāt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai si komplektacija bus laba?

 

Būs laba.

 

No korpusiem es ņemtu Z11, izskata un telpas dēļ. Bet Zalman ir labi korpusi, man pašam pilnīgs lētucis no viņiem ir, bet eleganti pilda visas manas vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Vispār priekš garām videokartēm vislabākais būtu Zalman Z5 U3.

Konkrētajam izvēlētajam korpusam nav tādu acīmredzami būtisku labāku īpašību par Z11.

Tāds pat "formfaktors", dzesēšana pat Z11 būtu labāka.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Citu tīkla karti 100% nevajag.
 

Mātes platē jau ir tīkla karte iebūvēta. Papildus tīkla karti vajadzētu tad, ja piemēram grib caur to kompi padot netu uz kādu citu kompi.

Tas pats ar skaņas karti - mātenē jau ir iebūvēta skaņas karte

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Vai tie datori ir labi shis teemas tieshaam kretinee. Saakuma teema taa, puse tur iesaka ko nu kurais domaa ka ir pareizais un tad autors atkal saliek ar pareizajam daljaam un jautaa atkal to pashu, vai sis dators bus labs. Tavs dators shaadi diskuteejot arii peec pusgada buus suudaa. Atvainojos par bezteemu, bet shiis teemas vienkarshi iespaarda.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mātes platē jau ir tīkla karte iebūvēta

 

Tas pats ar skaņas karti - mātenē jau ir iebūvēta skaņas karte

 

:) jā, es pamanīju .. pats jau labu laiku lūru uz šo māteni, bet vēl jāpiekrāj naudiņa .. pliku tādu jau varētu paņemt, bet visai pārējai komplektācijai pagaidām par īsu .. laikam vairāk jāstrādā :moil:  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...