Jump to content

Homo sapiens...... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Ni redz homo erectus tachu prot win API un Javascript u.

Ja neparzina brauzerus, tad neesot homo erectus.

Jaa, velams zinat ari javu.Ipashi mobilajiem paprogrammet.Citadi dzimtene luuzerus nemiil.

Tiesa gan ar prasmi instalet un izsukt sistemblokus ar puteklju suceju pietiek, Lai varetu nestradat smagu darbu un diennaktim sedet forumos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

cilvēks ir egoists, katrs domā tikai par sevi, un tas ir normāli, tas ir ielikts mūsu gēnos, 

tā kā viens nevar izdzīvot, tad šie savācās barā, un ir cilts, valsts, vai valstu savienība...

 

es pat nezinu, ko lai šeit piebilstu, it  kā šeit nekas nevar mainīties, tā tas ir un vis.....

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

kas nezin padomās ka te nevis dzer, bet pīpē :rus_roulette:

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Zuxter, šis nav tas gadījums......

 

starp citu, ko tik ilgi guli? un tik ātri atrubījies?

Link to comment
Share on other sites

Ātri? Cik ta bija vakar. Ā, es atkal iebraucu youtūbes kaut kādā koncertā.

Labi izgulēties nāk par labu.

 

Jāaizstaigā uz tirgu Lubānas un ies pie savējiem uz Rīgas centru. Tie jau tur blandās pa svētkiem.


Tirgū iecirtīs kādu Brāli izlejamo.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Tirgū iecirtīs kādu Brāli izlejamo.

tieši tā, jo ko var zināt, varbūt rīt jau ''kirdix'', es arī savus krājumus tukšoju.....  


bet varbūt kāds šeit varēja kaut ko ieklikšķināt arī par tēmu......


Bonifacijs

par tiem horoskopiem: tu esot auns, man ir sievasmāte auns, , bet es kaut kā sadzīvoju, bet smagi, es parasti piekāpjos, jo ar auniem nav vērts strīdēties.........

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

man mutere lauva - mierā neliekos kamēr nepierādu kurš ir īstenais zvēru karalis  :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

es viņus nelasu, nu tipo kā prognozes, bet tas ka tās zīmes kā tādas precīzi raksturo dažādus cilvēku psiholoģiskos tipus manuprāt ir fakts

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

horoskopu zīmes kā tādas precīzi raksturo dažādus cilvēku psiholoģiskos tipus manuprāt ir fakts

 šis teksts pieder pie lietas, homo sapiens

Link to comment
Share on other sites

atvainojos kungi par traucēcējumu smēķētavā :smoke:   manuprāt homo sapiens ir kā taburete kurai kājas izkārtotas

vienā rindā

šo instalāciju var stiprināt tikai ar svētu garu vai nu stipru šnabi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

to jau velli sākuši izliet 38% šitā paaudze necik netur

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

38% baltajam tas vēl štrunts a 37.5% rumam kam ir jābūt vismaz 73% gan ir krāpšana un provokācija

Link to comment
Share on other sites

mambo - šņabim jābūt 40 grādiem un punkts. Un grādiem, nevis procentiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
alusbundza

nu kāpēc daudzi cilvēciņi ir tādi, bez ''sāta sajūtas'', nu piemēram Šlesers, ir miljonārs, bērni arī padaudz, it kā vis pietiek, bet nē, vēl jāraujas pie varas..... .

Link to comment
Share on other sites

A tev arī pietiek? Tak gribi vēl aitas paņemt. Tas pats arī citiem.


Tak gribās visu laiku kaut ko ganīt. Nevar nosēdēt rokas sakrustojis.

Es ar nevarētu, kaut ko bakstīties vienmēr gribētos.

Link to comment
Share on other sites

 Šleseram būtu miljons, ja viņš visu pārdodu, bet bankā vai skaidrā nav.  Acīmredzot gribas tos miljonus + vēl saglabāt visu esošo.

Labots - flipsider
Link to comment
Share on other sites

Lai kādi maitas viņi aŗi nebūtu, viņi tomēr ir rīcības cilvēki.

 

Nu kārtīgam cilvēkam vienmēr vajag kautko darīt un mierā nosēdēt nemāk. Tad nu tiecas pilnveidot un palielinaāt to kas jau ir, vai meklē ko jaunu.

 

Viens uzceļ vēl vienu malkas šķūnīti, cits uzsāk jaunu biznesu.

Katram savas ambīcijas. Kam veselīgas, kam slimīgas. Politika nekad nevar būt tīra un godīga.

 

Kad naudas ir daudz, tad nav nozīme cik nulles tur ir, lielāka nozīme paliek varai . Lielisks piemērs Lembergs, Putins u.c.

 

Pretī var likt Bransonu, Geitsu. Naudas duadz, biznesa haizivis, BET dzīvo kaut kā savādāk.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Zuxter, pirms 10 gadiem es arī domāju, vajag visu vairāk, palielināt ražošanu un tt....,

bet tagad man jau tūlīt 48.g., un esmu sapratis ka man to vairāk nevajag....., pietiek ar to, ka dzīvo siltumā, sieva ir mīļa, bērni izauguši, pārtiku ēdu praktiski savējo...., darbs tik vai tā ir pietiekoši daudz, nauda nopelnīt priekš zeķēm, biksēm, alum, cigaretēm var..... arī izklaidēm, man vairāk neko īpaši nevajag.....

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

dvēseles harmonija

līdz šim man vēl ir patālu, tāpat jau visādi ik dienas stressi...., un tad vēl tās vēlēšanas....., bet uz to ir jātiecas.... 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Man te nāk prāta viena luterāņu draudzes mācītāja vārdi , dievkalpojumu beidzot - "Un tā Kunga miers , kas ir augstāks par visu cilvēka saprašanu , lai ir ar jums" .

Link to comment
Share on other sites

 

 

"Un tā Kunga miers , kas ir augstāks par visu cilvēka saprašanu , lai ir ar jums"

 

Cik atceros, jeb kurš luterāņu dievkalpojums beidzas ar šiem vārdiem. Ja reiz esi iegāzies baznīcā - dievkalpojumā, es gatavs dzirdēt šos un vēl citus vārdus. Bet alusbundža neies uz baznīcu pēc padoma, kā kūti uzcelt vai dienišķo maizi nopelnīt.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...