Jump to content

Automagnetolas pievienošanas meistari


 Share

Recommended Posts

Sveiki. Gribēju jautāt vai nevarētu ieteikt kādu autoelektriķi kurš vairāk darbojas ar audio sistēmām un kurš zina ko dara un nedara to ķepu ļepu. :)
Vaidzētu pievienot automagnetolu, jo itkā ir euro gals, bet vadi nav pievienoti pareizi. :D
Varbūt kāds pats ir baigais spečuks. :D

Mm.. Protams Rīgā, vēl jo labāk imantā un tās apkārtnē. :D

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es atkal gribētu satikt specu, kurš spēj vairāk par standarta vadu savienošanu. Nopirku stūres vadības komplektu priekš mersedesa un visas vajadzīgās pārejas priekš pioneer maģa, bet nestrādā man tā būšana. Jāpiemin, ka oriģinālam maģim viss funkcionē.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vaidzētu pievienot automagnetolu, jo itkā ir euro gals, bet vadi nav pievienoti pareizi.

Kā tas izpaužas? Neskan vispār, skan tik pie aizdedzes, pazūd atmiņa?

Bet tā, gan jau tuvākais auto elektriķis palīdzēs. Kaut cik sakarīgākie kas nāk prātā ir InCar, 12volt, bet tie abi jau centra pusē, nav gan dziļi centrā iekšā. 

Link to comment
Share on other sites

Nu kā vecā automagnetola skan, bet ieliekot jebkuru citu nestrādā vispār kvai aizdedze ieslēgta.
Tā vaidzētu pienākt 5ciem vadiem tai štekerī, bet tur ir tikai četri tapēc arī domāju, ka neskan tie pārējie maģi, bet kā var skanēt tas vecais nesaprotu, gan jau kkāds aizvēsturisks. :D

Link to comment
Share on other sites

aux.lv pashi arii uzstaada audiotehniku, varbuut tur ir veerts jautaat..

kolegjim piesledza pioneer magnetolu pie origjinaalajam vadibas pogam (pie stures)


vinsh gan to magnetolu pirka tajaa pasha aux.lv kantorii, bet mosh var sarunaat

Link to comment
Share on other sites

Vai tad tik grūti atrast googlē vecās magnitolas un jaunās magnetolas pinoutus un salīdzināt?


Tur tak nav nekāda augstākā matemātika. Viss tur ir vienkārši, ka pat mērkaķis saprastu.

Link to comment
Share on other sites

Neiet runa par to vai ir grūti vai nav atrast to google un izdarīt pašam.
Bet kapēc to darīt pašam, ja to var izdarīt meistars kurš tajā svērā zina ko dara.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, te nav jēgas prasīt par krāsām. Gan jau, lai spuldzīti mājās nomainītu, viņš arī sauc meistaru, kas zina ko dara(zina to sfēru).

Labots - markei
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es domāju, ka tur klasiskā problēma ar 12V slēdzi, kuru nepieslēdzot nekas nenotiek, aizmirst visus iestatījumus vai arī nav izvada no aizdedzes un maģis paliek vienmēr ieslēgts.


Un kā to var izdarīt?

 

 

borta kompi noresetoji?
 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man liekas, te nav jēgas prasīt par krāsām. Gan jau, lai spuldzīti mājās nomainītu, viņš arī sauc meistaru, kas zina ko dara(zina to sfēru).

 

+1

Nekā jau automagnetolas pievienošanā autiņam sarežģīta nav, testeri rokā un aidā. Galvenais noteikt pa kuru vadu štekerī pienāk "+" un "-". Tālāk jau var eksperimentēt. Es savam autiņam magnetolu pieslēdzu tā, ka ieliekot aizdedzes atslēgu aizdedzē un nedaudz pakustinot jau sāk darboties automagnetola, parasti jau radio un attiecīgi izņemot aizdedzes atslēgu noklust arī magnetola. Protams iestatītās radio stacijas arī saglabājas, jo magnetolai tiek padots pastāvīgs +12. Zinot kādi zābaki ir lielākā daļa tā saucamo autoelektriķu, tad atmaksājas "čakarēties" pašam, jo diezvai uztaisīs visu kā man gribētos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...